e
sv
Just Cause 1 İndir

Just Cause 1 İndir

Just Cause 1 indir - Just Cause 1 indir full, Just Cause 1 full indir için sitemizi ziyaret edebilir ve kullanabilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeTüm Diller
 • ÜreticiAvalanche Studios Group, Eidos Interactive
 • İşletim Sistemi Windows Playstation 4 Xbox OneXbox 360Playstation 3Playstation 2

Just Cause 1 indir, açık bir dünyada geçen 2006 üçüncü şahıs aksiyon-macera oyunudur. Just Cause 1 indir, serisinin ilk oyunudur. İsveçli geliştirici Avalanche Studios ve yayıncı Eidos Interactive oyunu geliştirdi. Oyun Microsoft Windows, PlayStation 2, Xbox ve PlayStation 3 için piyasaya sürüldü. Just Cause 1 indir, hem gerçekçi hem de zorlu bir anlatıcı ve açık dünya ortamları içeriyor. Ana karakter, bir zombi sürüsüne ve diğer tehditlere karşı hayatta kalması gereken bir keskin nişancıdır.

Just Cause 1 indir, “San Esperito” adlı kurgusal bir tropikal Güney Amerika ülkesinde geçmektedir. Bir gizli operasyon ajanı olarak, diktatörü devirmeyi amaçlayan bir Gerilla savaşına yardım etmek için çağrıldınız. Just Cause 1 indir, San Esperito’nun kitle imha silahları stokladığından şüpheleniliyor, bu yüzden CIA, Amerika Birleşik Devletleri’ne ulaşmadan önce onları yok etmeye çalışıyor. CIA ajanı olarak, haydut devleti sabote etmekle görevlendirildin.

Just Cause 1 İndir Full

Just Cause 1 indir full, Oyunda gizli bir CIA ajanı olarak oynuyorsunuz. Göreviniz, KİS stoklamakla suçlanan bir Güney Amerika adasında yozlaşmış bir hükümeti devirmektir. Bu şekilde, diktatörü ortadan kaldırabilecek ve böylece bir nükleer savaşı önleyebileceksiniz. Just Cause 1 indir full, Just Cause’un birkaç görevi vardır ve her görev farklıdır. Just Cause sizi hem güldürecek hem de ağlatacak çok zorlu, aksiyon dolu bir oyun.

Just Cause 1 İndir Full


Just Cause 1 indir full, yeni bir rejim empoze etmeye çalışan bir Latin saha ajanı hakkında heyecan verici bir aksiyon oyunu. Just Cause 1 indir full, çok gizli bir ABD devlet kurumu tarafından destekleniyor, ancak haydut Güney Amerika eyaleti San Esperito’nun kitle imha silahlarını stokladığından şüpheleniliyor. Rico Rodriguez, dünya barışına yönelik tehdidi ortadan kaldırmak için hızlı hareket etmelidir. Sonuç olarak, tropik bir cenneti çökmekten kurtarmak zorundadır.

Just Cause 1 Full İndir

Just Cause 1 full indir, San Esperito’daki yozlaşmış hükümeti devirmeye çalışan gizli bir CIA ajanı olarak oynuyorsunuz. Hileli bir Güney Amerika adası olan San Esperito’nun kitle imha silahlarını stokladığından şüpheleniliyor. Sen, haydut devletin suçu işlemesini engellemekle görevlendirildin. Just Cause 1 full indir, görevinde başarılı olmak istiyorsan kötü adamı öldürmen gerekecek. Sadece sebep bir aksiyon oyunudur.

Just Cause 1 full indir, Latin Amerika’da haydut bir Güney Amerika devletinin yozlaşmış hükümetini devirmeye çalışan bir CIA ajanı hakkında bir aksiyon oyunudur. Just Cause 1 full indir, oyunun hikayesi, kitle imha silahı stoklama durumu tehdidi etrafında dönüyor. Ayrıca, San Esperito hükümetinin KİS stoklarını durdurarak dünya barışını tehdit etmesini engelleyen dünyadaki son kişi olmalısınız.

Just Cause 1 full indir, Amerika Birleşik Devletleri dış politikasının bir parodisi. 1980’lerde Panama’da geçiyor ve diktatör Salvador Mendoza’nın devrilmesini takip ediyor. San Esperito merkezli bir gerilla grubu, CIA için çalışan ve ‘Ajans’ın operatörü Rico Rodriguez tarafından yönetiliyor. Just Cause 1 full indir, oyunun misyonları, gerillaların hükümeti devirmeye çalışması gerçeğine dayanıyor.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Just Cause 1 oyununu indirmek isteyen oyuncular bu amaç ile sitemizi kullanabilir ve sitemiz üzerinde yer alan Just Cause 1 içeriğini kullanarak oyunu indirebilirler.

Just Cause 1 oyununu indirmek isteyen oyuncular bu amaç ile sitemizi ücretsiz olarak kullanabilirler.

Just Cause 1 indirebilmek için gereken kullanılabilir depolama alanı boyutu 4 GB büyüklüğündedir.

Just Cause 1 oyununun geliştiriciliği ve yayıncılığı Avalanche Studios Group ve Eidos Interactive tarafından yapılmıştır.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478