e
sv
just cause 3 indir full

Just Cause 3 İndir Full

Just Cause 3 indir full, Just Cause 3 Türkçe indir ve Just Cause 3 kurulumu için şimdi sitemizi ziyaret edebilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiAvalanche Studios Group
 • İşletim Sistemi WindowsPlayStation 4Xbox One

Just Cause 3 indir full, Avalanche Studios tarafından geliştirilen ve Square Enix’in Avrupa’daki yan kuruluşu tarafından yayınlanan bir 2015 aksiyon-macera video oyunudur. Just Cause serisinin üçüncü taksiti ve 2010’daki Just Cause 2’nin devamı niteliğindedir. Aralık 2015’te dünya çapında Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürüldü. Oyun, hem oyunculardan hem de eleştirmenlerden büyük ölçüde olumlu eleştiriler aldı. Oyunun tek oyunculu bir kampanya olmamasına rağmen, oyun inanılmaz derecede çeşitli ve eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor.

Just Cause 3 indir full, bir hikaye dizisine sahip ilk Just Cause oyunu değil, bir yayı ve bir arka planı olan ilk oyundur. Oyunlar arasında hikaye ve oynanış benzerdir. Oyuncular, şehirlerindeki güç sembollerini yok ederek kasabaları özgürleştirmelidir. Bunlara askeri tesisler, propaganda araçları ve güç kaynakları dahildir. Bu sembollerin her birinin arkasındaki arka plan, yeni alanların kilidini açarak ve hedefleri tamamlayarak ortaya çıkarılabilir. Oyunun kendisi, kanat takımı ve kanca hariç, seri boyunca benzer kalır.

Just Cause 3 Türkçe İndir

Oyun EA tarafından duyuruldu, ancak oyunun gelişimiyle ilgili ayrıntılar, oyun yoluna girene kadar açıklanmadı. Oyun üç yıldır geliştirilmekte ve orijinal Just Cause ile aynı konsepte dayanmaktadır. Yeni karakterlere ek olarak, orijinal dizi başarılı oldu ve olumlu eleştiriler aldı. Just Cause 3 Türkçe indir patlayıcılar, uçan araçlar ve kancaları içerir. Kanat takımı, oyunun en önemli özelliklerinden biridir.


Just Cause 3 ücretsiz indir, daha fazla yarış ve mücadele dahil olmak üzere öncekilerden daha fazla çeşitliliğe sahiptir. Ayrıca kullanılacak çok daha geniş bir araç ve ekipman yelpazesi vardır. Just Cause 3’teki hacimsel arazinin yardımıyla yüksek binalara bile tırmanabilirsin. Bu kolay bir oyun değil, bu yüzden iyi VR başlıklarına ve diğer aksesuarlara yatırım yaptığından emin ol. Bir macera oyunu arıyorsanız, bunu şiddetle tavsiye ederim. Video oyunları oynamayı seviyorsanız, verdiğiniz paraya değer. Just Cause 3 şiddetle tavsiye edilen bir satın almadır.

Just Cause 3 Nasıl Kurulur?

Just Cause 3 kurulumu için, sitemiz üzerinden indirmiş olduğunuz .zip veya .rar uzantılı dosyanın içerisinde yazan talimatları uygulayabilirsiniz.

Just Cause 3’ün oynanışı öncekilere benziyor, ancak bazı farklılıklar var. Bir aksiyon oyunu olsa da önceki oyunlara göre daha strateji odaklı. Çok çeşitli silah ve araçlara sahiptir. Bunun dışında, kendinizi kaptırmak ve aksiyona odaklanmayı kaybetmek kolaydır. Birkaç kişi oyuna dahil olmayabilir, ancak genel olarak eğlenceli bir deneyim. Just Cause 3, sizi saatlerce bağımlı tutacak eğlenceli ve bağımlılık yapan bir nişancı oyunudur.

Just Cause 3‘ün benzer bir oynanışı ve benzer bir hikayesi var. Bir şeyleri yok edebilir, silahlarla savaşabilir ve hatta çatılardan atlayabilir ve kasabaları özgürleştirmek için patlayıcılar ve uçan araçlar kullanabilirsiniz. Oyunun oyun mekanikleri de çok benzer. Bu, oyunu kolaylaştırabilse de, sıradan bir oyuncu için daha iyi bir seçim değil. Just Cause 3, adrenalin pompalamanız için harika bir yoldur.

Diğer Just Cause Oyunları:

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Just Cause 3 indirmek için şimdi indirhaydi.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Just Cause 3 detaylı kurulum rehberi için şimdi sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Just Cause 3 tamamen ücretsiz bir şekilde sitemiz üzerinden indirilmektedir.

Just Cause 3 ilk olarak 1 Aralık 2015 tarihinde piyasaya sürülmüştür.

Just Cause 3 tam olarak 40 GB dosya boyutuna sahiptir.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478