Keep Talking and Nobody Explodes APK İndir Güncel (2022)
e
sv
Keep Talking and Nobody Explodes APK İndir

Keep Talking and Nobody Explodes APK İndir

Keep Talking and Nobody Explodes APK indir - Keep Talking and Nobody Explodes full indir için sitemizi ziyaret edebilir ve kullanabilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeTüm Diller
 • ÜreticiSteel Crate Games
 • İşletim Sistemi Windows AndroidİOSLinuxXbox OneNintendo SwitchMac OSKlasik Mac OS

Keep Talking and Nobody Explodes APK indir, bir bulmaca video oyunudur. Keep Talking and Nobody Explodes APK indir, geliştiricisi Steel Crate Games, oyunun amacının prosedürel olarak oluşturulmuş bir dizi bombayı etkisiz hale getirmek olduğunu söylüyor. Keep Talking and Nobody Explodes APK indir, oyuncular kılavuzları bulmalı ve ardından hangi bombaları etkisiz hale getirmeleri gerektiğini bulmalıdır. Bunu yapabilmek için oyuncular kılavuzları okumalı ve hangi kelimeleri kullanacaklarını bulmalıdır. Oyunda, bombaları etkisiz hale getirmek için kelimeleri kullanmaları gerekiyor.

Keep Talking and Nobody Explodes APK indir, oynamanın bir başka eğlenceli yolu da sohbet özelliğidir. Sohbet özelliği, oyuncuların oyunun zamanını takip etmelerini ve herkesi her zaman aynı odada tutmalarını sağlar. Oyuncular oyunu tartışabilir veya diğer oyunculardan yardım alabilirler. Amaç, mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalmaktır, ancak bunu yapabilmek için aynı sayfada olmaları gerekir. Keep Talking and Nobody Explodes APK indir, bir oyuncu başka bir kişiyle konuşurken yakalanırsa, diğer oyuncu onu dinlemelidir.

Keep Talking and Nobody Explodes Full İndir

Keep Talking and Nobody Explodes full indir, devam Et ve Kimse Patlamıyor oynamak için bir başka iyi neden de erişilebilirliğidir. Alışması çok kolay ve oyunu mümkün olan en kısa sürede tamamlayabileceksiniz. Keep Talking and Nobody Explodes full indir, grafikleri minimaldir ve bombanın kendisiyle sınırlıdır. Sıkıcı odalara ve temel grafiklere rağmen, oyun hala inanılmaz derecede erişilebilir ve eğlenceli vakit geçirmenizi sağlıyor. Bu iyi bir parti oyunu ve arkadaşlarınız ve ailenizle saatlerce gülmenizi sağlayacak.


Keep Talking and Nobody Explodes Full İndir

Keep Talking and Nobody Explodes full indir, karmaşıklığı büyük bir artı. Otuzdan fazla seviye ile oyuncular oyunu birkaç dakika içinde kolayca kaybedebilir. Keep Talking and Nobody Explodes full indir, oyundaki bulmacaları çözmek zor değil ve arkadaşlarınızla ve ailenizle oynarken çok eğleneceksiniz. Çok oyunculu seçenek, oyuncuların arkadaşlarıyla ve hatta tamamen yabancılarla oynamasına izin verdiği için harika bir bonus. Eğlenceli ve ilgi çekici bir parti oyunu istiyorsanız bu harika bir seçenek.

Keep Talking and Nobody Explodes İndir PC

Keep Talking and Nobody Explodes indir PC, çok zorlu olsa da, Keep Talking and Kimse Patlamıyor eğlenceli, esprili ve zorlu bir oyun. Ayrıca anlaşılması kolaydır, bu nedenle yeni başlayanlar arkadaşlarıyla birlikte oynayabilmelidir. Keep Talking and Nobody Explodes indir PC, ayrıca arkadaşlarla oynamak için harika bir oyun. Oyunu öğrenmesi kolay ve bir grupla bağ kurmanın iyi bir yolu. Bu, kalıcı anılar oluşturmak ve oluşturmak için harika bir yoldur.

Keep Talking and Nobody Explodes indir PC, çok oyunculu mod, oyunun en önemli yönüdür. Her turda dört oyuncu vardır, ancak sadece mağdur olarak oynuyorlarsa uzman kılavuzlarına bakabilirler. Ancak uzman, bombaların kullanım kılavuzlarına bakabilir. Keep Talking and Nobody Explodes indir PC, tamamen bir yabancıyla oynamaktansa bir arkadaşla oynamak en iyisidir. Kazanmanıza yardımcı olabilecek birçok strateji var.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar


En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Keep Talking and Nobody Explodes indirmek için sitemizi kullanabilirsiniz.

Keep Talking and Nobody Explodes indirmek isteyen kullanıcılar ücretsiz bir şekilde sitemizi kullanabilirler.

Keep Talking and Nobody Explodes indirebilmek için gereken kullanılabilir depolama alanı boyutu 1 GB büyüklüğündedir.

Keep Talking and Nobody Explodes isimli oyun Steel Crate Games tarafından geliştirilmiştir.


Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478