Kick The Buddy APK İndir, Kick the Buddy Oyna, APK Kick the Buddy İndir
e
sv
Kick The Buddy APK İndir

Kick The Buddy APK İndir

Kick The Buddy APK indir - Kick the Buddy oyna, APK Kick the Buddy indir için sitemizi ziyaret edebilir ve kullanabilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeTüm Diller
 • ÜreticiPlaygendary, Chill Fleet
 • İşletim Sistemi AndroidİOS

Kick the Buddy APK indir, keyfini çıkarmak için yapmanız gereken ilk şey, her gün oturum açmaktır. Oyunda birçok ödül var, ancak en yaygın olanı dolar. Kick the Buddy APK indir, 15 gün üst üste giriş yaparsanız, 5.000 dolar alacaksınız. Ayrıca altın veya silah da alabilirsiniz. Kick the Buddy APK indir, oyundaki başarıların sayısının değişiklik gösterdiğine dikkat etmek önemlidir. Bu nedenle, her birini kontrol etmek ve hepsini tamamlamak iyi bir fikirdir.

Kick the Buddy APK indir, ikinci ödül, tekme attığınızda bebeğin vücuduna eklenen kandır. Bebeği roketatarla çarpmak için bir tank da kullanabilirsiniz. Kick the Buddy APK indir, uygulamayı satın almak için en az 13 yaşında olmanızı gerektirir, bu nedenle 13 yaşından büyük olmanız gerekir. Oyunun indirilmesi 4,99 ABD dolarıdır ve üç günlük ücretsiz deneme süresi vardır. Ancak, ek ödüller almak için tamamlamanız gereken birkaç ek etkinlik vardır. Bu ödülleri almanın tek yolu ek 1,49$ harcamaktır.

Kick the Buddy Oyna

Kick the Buddy APK oyna, üçüncü ödül paradır. Kick the Buddy’de yeni silahlar satın almak için para toplamanız gerekir. Ne kadar çok para toplarsanız puanınız o kadar yüksek olur. Kick the Buddy APK oyna, daha fazla silah satın alabileceğiniz anlamına gelir. Paraya ek olarak, daha güçlü tanklar satın almak için ekipmanınızı yükseltebileceksiniz. Ancak, tüm seviyelerin kilidini açmak için ihtiyacınız olan parayı almak için yeterli puan kazanmazsanız oyunu oynamaya devam edemeyeceğinizi unutmamak önemlidir.


Kick the Buddy Oyna

Kick the Buddy APK oyna, aksiyon tabanlı bir atış oyunudur. Asılı bebeği öldürmek için çok çeşitli silahlar arasından seçim yapabilirsiniz. Ateş etmek için hafif makineli tüfek, roketatar veya tank kullanabilirsiniz. Kick the Buddy APK oyna, oyunda size sunulan tüm silahları elde etmek çok önemlidir. Kick the Buddy’deki silahlar, kilidini açmak için daha fazla para harcamanızı gerektirecek. Düşmanları öldürmekte iyiyseniz oyun daha zorlu olacaktır.

APK Kick the Buddy İndir

APK Kick the Buddy indir, oynamanın birçok farklı yolu var. Stresli olduğunuzda ve öfkenizi boşaltmanız gerektiğinde rahatlamanıza yardımcı olabilir. APK Kick the Buddy indir, Kick the Buddy’yi akıllı telefonlar ve tabletler de dahil olmak üzere herhangi bir Android cihazında oynayabilirsiniz. Oyunu günde birkaç dakika içinde oynayabilirsiniz. Bu size daha fazla puan kazanma şansı verecektir. Puanınız ne kadar yüksekse, o kadar iyidir. Oyunu yenersen daha fazla kazanabilirsin.

APK Kick the Buddy indir, düşmanları öldürebileceğiniz stres giderici bir oyundur. Hedefinizi devirmenin yanı sıra, konuşan bez bebeği bir dizi farklı silahla fırlatabileceksiniz. APK Kick the Buddy indir, ayrıca satın alabileceğiniz ve kilidini açabileceğiniz temalar ve öğeler de vardır. Düşmanları öldürmenin yanı sıra rakiplerinize saldırabilir ve onların paralarını toplayabilirsiniz. Sizi rahatlatacak bir oyun arıyorsanız Kick the Buddy’yi deneyin.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar


En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Kick The Buddy APK indirmek için sitemizi kullanabilir ve ilgili içeriğimiz üzerinden oyunu indirebilisiniz.

Kick The Buddy APK indirmek için gereken kullanılabilir depolama alanı boyutu 95 MB büyüklüğündedir.

Kick The Buddy APK sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirilebilmektedir.

Kick The Buddy APK indirmek isteyen kullanıcılar ilgili içeriğimiz üzerinden indirmek istedikleri işletim sistemine uygun indirme gerçekleştirebilirler.


Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478