e
sv
Kingdom Come Deliverance İndir

Kingdom Come Deliverance İndir

Kingdom Come Deliverance indir - Kingdom Come: Deliverance indir, Kingdom Come: Deliverance full indir için sitemizi kullanabilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeTüm Diller
 • ÜreticiWarhorse Studio
 • İşletim Sistemi Windows Playstation 4 Xbox OneNintendo SwitchAmazon Luna

Kingdom Come Deliverance indir, RPG’ler: güneşi söndüren köleci ejderhalara, antik büyülü bıçakları kullanan mistik elflere, Kingdom Come Deliverance indir, uzak yabancı dünyalarda bilimkurgu blaster savaşlarına ve pratik olmayan miktarda fermuar ve toka sporu yapan vahşi modalara bürünmüş androjen gençlere ev sahipliği yapar. Kingdom Come Deliverance indir, bunlar, oyuncuların en sevdikleri oyun türüyle ilişkilendirebilecekleri ilk görüntüler arasındadır.

Kingdom Come Deliverance indir, Warhorse Studios’u gerçekçi, azami çaba gösteren Kingdom Come: Deliverance’ı böylesine kayda değer bir olay yapan tam olarak budur. Kingdom Come Deliverance indir, elbette, fantezi ve bilimkurgu ziynetlerinden kaçınan veya tarihsel olarak doğru bir ayara sahip olan ilk oyun değil, ancak pek çoğu henüz böyle tatmin edici bir sonuca ulaşmadı, açık dünya rotasına gidip hala başarılı olduğundan bahsetmiyorum bile. çoğunlukla, zekice.

Kingdom Come: Deliverance İndir

Kingdom Come: Deliverance indir, herhangi bir incelemesi, muhtemelen bu oyunun kolayca hüsrana uğrayanlar için olmadığına dair bir tür uyarı ile başlamalıdır. Hayat zordur ve bu oyun, olabildiğince gerçekçi kalma arayışında, özellikle ilk yarısında oyuncuyu kesinlikle ezmekten çekinmiyor. Kingdom Come: Deliverance indir, daha sonra işler kolaylaşacak kadar fazla değil, ancak oyunun çeşitli sistemleri ve seviye atlama becerileri ile başa çıkmak için zaman verilmesi, en azından oyuncuların yeni zorluklarla daha dengeli bir şekilde yüzleşmelerini sağlıyor. Pratik, burada etkin kelimedir ve KC:D’ de her şeyi mükemmelleştirmese de – oyunun sonraki aşamalarında hala birçok zorluk var – oyuncular en azından kendilerini tutabilecekler.


Kingdom Come Deliverance full İndir

Kingdom Come: Deliverance indir, oyunun uğruna mücadele edilmesi durumu değildir; her şey realizmin hizmetindedir. Kingdom Come: Deliverance indir, oyuncular, günümüz Çek Cumhuriyeti’nin batı kısmı olan Bohemya krallığında on beşinci yüzyılın başında basit bir hayat yaşayan sıradan bir demircinin oğlu olan genç Henry of Skalitz rolünü üstleniyorlar. Henry’nin günlük hayatı, babasının demirhanesine yardım etmekten, yerel meyhane kızıyla flört etmekten ve arkadaşlarıyla sorun çıkarmaktan ibarettir.

Kingdom Come: Deliverance Full İndir

Kingdom Come: Deliverance full indir, bu gerçekçi ortaçağ dünyasındaki görevine uygun olarak, Henry’nin resmi silah eğitimi yok, adına parası yok ve sadece geçici bir binicilik bilgisi var. Kingdom Come: Deliverance full indir, oyunda geçirilen erken saatler gibi geliyorsa, oyuncuları ne yapabilecekleri konusunda ciddi şekilde engelliyorsa, bunun nedeni kesinlikle yaptıklarıdır.

Kingdom Come: Deliverance full indir, egemenliğin gelsin Vurgusunun çoğunu, bir RPG olmanın rol yapma bölümlerine verir ve genellikle oyuna uzak bir üçüncü gibi davranır. Kingdom Come: Deliverance full indir, daldırma için harika şeyler yapar, ancak bazı oyuncular giriş ücretini kabul edemeyecek kadar yüksek bulacaktır. Şaşırtıcı bir şekilde, piyasaya sürülmesinden bu yana, bir Hardcore oyun modu eklendi, diğer şeylerin yanı sıra, savaş retikülünü gizleyerek, hızlı seyahati ortadan kaldırarak ve oyuncuları, güneş ışığını alarak önemli noktalar ve güneşin konumu arasında gezinmeye zorlayarak gerçekçi oyunda bahsi yükseltti.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Kingdom Come: Deliverance indirmek isteyen oyuncular sitemiz aracılığı ile oyunu indirebilirler.

Kingdom Come: Deliverance indirmek adına sitemizi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Kingdom Come: Deliverance oyununu indirebilmek adına gereken kullanılabilir depolama alanı boyutu 70 GB büyüklüğündedir.

Kingdom Come: Deliverance isimli oyun Warhorse Studio tarafından geliştirilmiş ve piyasaya sürülmüştür.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478