e
sv
Mafia 2 Definitive Edition İndir

Mafia 2 Definitive Edition İndir

Mafia 2 Definitive Edition indir - Mafia 2 Definitive Edition full indir, Mafia 2 Definitive Edition PC indir için sitemizi kullanabilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 1
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
100% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
100% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
1
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeTüm Diller
 • ÜreticiHangar 13
 • İşletim Sistemi Windows Playstation 4 Xbox One

Mafia 2 Definitive Edition indir, Mafia Trilogy’nin bir parçası olan bir PC oyunudur. Mafia 2 Definitive Edition indir, 19 Mayıs 2020’de dijital olarak piyasaya sürüldü ve fiziksel olarak 28 Ağustos 2020’de piyasaya sürülecek. Mafia 2 Definitive Edition indir, yeni bir görünüm ve geliştirilmiş görsellerin yanı sıra daha önce piyasaya sürülen Story DLC’nin tümüne sahip. Oyuna dahil olan dört Bonus İçerik Paketi vardır ve oyuncular ana hikayeyi tamamlayarak bunların kilidini açabilir.

Mafia 2 Definitive Edition indir, geliştirilmiş aydınlatma ve dokular ile sağlam bir grafik sunuma sahiptir. Oyun ayrıca bağlama duyarlı durumlara ve bir kapak sistemine sahiptir. Kötü bir karar mı vereceğinizi veya uygun şekilde davranacağınızı söylemek zor, ancak genel deneyim gerçek ve sürükleyici. Mafia 2 Definitive Edition indir, eksik olan tek şey çok oyunculu mod. Tek bir oyuncu olarak veya işbirlikçi modlarda oynayabilirsiniz ve yüksek puan almanın birkaç yolu vardır.

Mafia 2 Definitive Edition Full İndir

Mafia 2 Definitive Edition full indir, oyuncular mevcut tüm içeriğe erişebilir. Oyun, daha gerçekçi ve sürükleyici hale getiren yüksek çözünürlüklü ayrıntılarla sunulur. Vito’nun Deri Ceketi ve Vito’nun Arabası gibi oyuna birkaç yeni eşya eklendi. Mafia 2 Definitive Edition full indir, sürümü çevrimiçi olarak satın alınabilse de, batı pazarında mevcut değildir.

Mafia 2 Definitive Edition full indir, grafikler etkileyici ve Mafia II: Definitive şimdiye kadarki en iyi sürüm. Oyunun harika bir hikayesi ve otantik bir dönemi var. Mafia 2 Definitive Edition full indir, ne yapmak istediğiniz konusunda kendi kararlarınızı verebilirsiniz. İyi kararlar vermeye istekli olduğunuz sürece, bu harika bir oyun. Satın almaya değer. Mafya hayranıysanız, oyuna bayılacaksınız.


Mafia 2 Definitive Edition Full İndir

Mafia 2 Definitive Edition full indir, yükseltilmiş grafiklere ve aydınlatmaya sahiptir. Mafia II: Definitive sürümü mükemmel bir HD kalitesine sahiptir. Mafia 2 Definitive Edition full indir, oynanışı basit ve anlaşılır. Mafia Trilogy, oynamak ve keşfetmek için harika bir oyundur. Xbox 360 ve PlayStation’da arkadaşlarınızla ve ailenizle keyfini çıkarabilirsiniz. Ancak iyi bir oyun sistemine ihtiyacınız olacak. Bu sürüm, PS3 ve Xbox 360 dahil olmak üzere çoğu platformla uyumludur.

Mafia 2 Definitive Edition PC İndir

Mafia 2 Definitive Edition PC indir, Orijinal Mafia oyununda olduğu gibi, Mafia II: Definitive sürümü de zengin bir ek içerik sunuyor. İlk eklenti Vito’nun Deri Ceketi, ikincisi ise Shubert Fırkateyn spor otomobili. Mafia 2 Definitive Edition PC indir, şu anda PlayStation 4, Xbox One ve PC’de mevcut ve Epic Games Store’dan indirilebilir. Daha sonraki bir tarihte Stadia’da satışa sunulacak.

Mafia 2 Definitive Edition PC indir, birçok yeni kusur getiriyor. PlayStation 4 Pro’da oyun saniyede 30 kare hedefliyor ancak bunu asla uzun süre başaramıyor. Mafia 2 Definitive Edition PC indir, ayrıca özellikle açık dünya ve iç mekanlarda kekemelik yapıyor. Bu alanlarda kare hızı genellikle kararsızdır. Bu önemli bir kusur ve Mafia II: Definitive Ediculty’yi arkadaşlarınıza tavsiye etmesi zor bir oyun haline getiriyor.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Mafia 2 Definitive Edition indirmek isteyen oyuncular bu amaç ile sitemizi kullanabilirler.

Mafia 2 Definitive Edition indirmek adına sitemizi ziyaret eden kullanıcılar sitemizi ücretsiz olarak kullanabilirler.

Mafia 2 Definitive Edition isimli oyunun ve Mafia serisinin geliştiriciliği Hangar 13 tarafından gerçekleştirilmiştir.

Mafia 2 Definitive Edition indirebilmek için gerekli olan kullanılabilir depolama alanı boyutu 50 GB büyüklüğündedir.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478