e
sv
Mafia Definitive Edition İndir

Mafia: Definitive Edition İndir

Mafia: Definitive Edition indir - Mafia Definitive Edition indir, Mafia 1 Definitive Edition indir için sitemizi kullanabilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeTüm Diller
 • ÜreticiHangar 13
 • İşletim Sistemi Windows Playstation 4 Xbox One

Mafia: Definitive Edition indir, Hangar 13 tarafından geliştirilen ve 2K Games tarafından yayınlanan Mafia: Definitive Edition indir, 2020 tarihli bir aksiyon-macera oyunudur. Aynı adlı 2002 video oyununun yeniden çevrimi. Bu, Mafia serisinin dördüncü bölümü. Mafia: Definitive Edition indir, hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz. Steam’de mevcuttur. Bu oyun olgun izleyiciler için “M” olarak derecelendirilmiştir.

Mafia: Definitive Edition indir, grafikler birinci sınıf. Gerçekçi görünümlü arabalara ve gerçekçi grafiklere sahiptir. Mafia: Definitive Edition indir, gerçekçi bir hız göstergesi ve yakıt göstergesi içerir. Oyuncular ayrıca benzin istasyonlarında arabalarına yakıt ikmali yapabilirler. Selefinden farklı olarak, oyun çok oyunculu modlarda oynanabilir. Çok oyunculu modda Ralph, Vincenzo veya başka bir mafya olarak oynayabilirsiniz.

Mafia Definitive Edition İndir

Mafia Definitive Edition indir, konusu, aynı karakterlerle tanıdık bir his veriyor. Mafia Definitive Edition indir, Chicago’dan ilham alan bir şehirde geçiyor. Ana semtler caddeler ve büyük bir alışveriş merkezi olmak üzere mahallelere ayrılmıştır. Konumlar oyunculara tanıdık gelecektir. Orijinal Mafia oyununun sahip olduğu yerleri bile içerir. Arsa, karakterler ve karşılaştıkları durumlar hakkında düşünmenizi sağlayacaktır.

Mafia Definitive Edition indir, serinin tüm tanıdık karakterlerini sunuyor. Mafia Definitive Edition indir, Chicago merkezli büyük bir metropol olan Lost Heaven adlı kurgusal bir şehirde geçiyor. Her mahallenin kendine has bir havası vardır. Oyun, bildiğiniz ve sevdiğiniz tüm konumlara erişmenizi sağlar. Bu konumları araçlarınızı yükseltmek için de kullanabilirsiniz. Hikaye çekici ve ayar otantik.


Mafia 1 Definitive Edition İndir

Mafia Definitive Edition indir, orijinal oyundaki aynı karakterlerin çoğuna sahiptir. Oyunda yeni karakter yok ama favori karakterleriniz olarak oynayabilirsiniz. Mafia Definitive Edition indir, ayrıca karakterinizin özelliklerini değiştirerek oyunu oynama şeklinizi değiştirebilirsiniz. Örneğin, kendi karakterinizi özelleştirebilir ve aynı mahallenin iki versiyonu arasında seçim yapabilirsiniz. Karakterinizin kıyafetlerini özelleştirebilir ve hatta becerilerinizi geliştirmek için konuşma biçimlerini değiştirebilirsiniz.

Mafia 1 Definitive Edition İndir

Mafia 1 Definitive Edition indir, önceki sürüme kıyasla, yeni sürüm daha gerçekçi ve oynaması ilginç. Klasik bir açık dünya Grand Theft Auto oyunudur, ancak geliştirilmiş grafikleri ve ses çalışması ile kalabalığın içinde öne çıkıyor. Oyun orijinali ile aynı derinliğe sahip olmasa da yine de oldukça keyifli bir deneyim. Mafia 1 Definitive Edition indir, bazı özelliklerin olmamasına rağmen, oyun genel olarak suç medyasından hoşlananlar için iyi bir satın alma. Bununla birlikte, çok fazla para harcamak istemiyorsanız, birkaç küçük sorun satın almanızı engelleyebilir.

Mafia 1 Definitive Edition indir, Mafia’yı seviyorsanız oynamak için harika bir oyundur. Mafia 1 Definitive Edition indir, bu bir aksiyon-macera oyunu ve bir mafya çetesine yakalanmamak için uyanık olmanız gerekecek. Acımasız bir suçluysanız, masumları soymak için mafya silahlarını kullanabilirsiniz.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Mafia: Definitive Edition indirmek isteyen oyuncular bu amaç ile sitemizi kullanabilir ve oyunu sitemiz üzerinden indirebilirler.

Mafia: Definitive Edition sitemiz üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilebilir.

Mafia: Definitive Edition oyununun ve tüm Mafia serisinin geliştiriciliği Hangar 13 tarafından gerçekleştirilmiştir.

Mafia: Definitive Edition indirebilmek adına gerekli kullanılabilir depolama alanı boyutu 50 GB büyüklüğündedir.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478