Messenger İndir Ücretsiz ve Facebook Messenger İndir
e
sv
Facebook Messenger indir ücretsiz

Messenger İndir Ücretsiz

Messenger indir ücretsiz, Facebook messenger indirme ve kurulumu için şimdi indirhaydi.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz! • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri TürkçeİngilizceTüm Diller
 • ÜreticiFacebook (Meta Inc.)
 • İşletim Sistemi Microsoft WindowsAndroidiOSmacOS

Messenger indir ücretsiz veya diğer bir adıyla Facebook Messenger ücretsiz indirmek için şimdi Türkiye’nin en iyi mesajlaşma uygulamalarının bulunduğu indirhaydi.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Birçok kişi Facebook Messenger indirmek için en iyi uygulama indirme sitesi olan indirhaydi.com sitemizi tercih etmektedir. Sizlerde Facebook Messenger indirmek için sitemizi tercih ederek bizlere destek olabilirsiniz.

Facebook Messenger Lite indir işlemini de gerçekleştirmek isteyen birçok kullanıcı bulunmaktadır. Bundan dolayı Facebook Messenger Lite indirmek içinde yukarıda bulunan “Alternatif” butonunu kullanabilirsiniz. Bu buton üzerinden Facebook Messenger Lite uygulamasını istediğiniz cihaza ücretsiz ve güvenilir bir şekilde indirebilirsiniz. Dünyanın en popüler ve en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından bir tanesi olan Facebook Messenger uygulaması her geçen büyümekte ve yeni kullanıcılar kazanmaktadır! İşte bu yazımızda hem bu uygulamanın ne işe yaradığını hem de nasıl böyle başarılı bir şekilde ilerleme kaydettiği hakkında bilgiler vereceğiz!

Messenger Lite İndir

Messenger Lite indir yan adıyla Facebook Messenger Lite indir işlemini yapmak isteyen birçok Messenger kullanıcısı bulunmaktadır. Facebook Messenger Lite indirmek isteyen kullanıcıların birçok sebepleri bulunmaktadır. Bu başlık altında sizlere neden birçok kişinin orijinal Messenger kullanmak yerine Facebook Messenger Lite uygulamasını kullanacağını açıklayacağız.

 • Daha hızlı ve stabil çalışma sistemi.
 • Daha az boyutlu olması ve az yer kaplaması.
 • Güncellemeleri daha çabuk alması.
 • Kasma, donma veya hata riski daha az.
 • Basit bir görünüme sahip.

İşte birçok kişinin Facebook Messenger Lite indirme işlemini yapmak için sebepleri! Birçok Facebook Messenger kullanıcısı, uygulamanın kasmasından ve yavaş çalışmasından yakınmaktadır. Bundan dolayı da doğal olarak Facebook Messenger Lite uygulamasına yönelmektedirler. Sizlerin de bu tarz bir sıkıntısı veya sorunu var ise Facebook Messenger Lite indirme işlemini yaparak bu dertlerinizden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz!


Facebook Messenger İndir

Facebook Messenger indir tarihinden sizlere biraz detaylı ve ayrıntılı bir şekilde bahsetmek istiyoruz. Çünkü birçok kişi kullandığı uygulamanın hikayesini ve tarihini bilmiyor, belki kullandığı uygulamanın geçmişi hakkında bir takım bilgi sahibi olsa uygulamaya olan güveni, sevgisi ve kullanımı artabilir! Şimdi konumuza geçelim ve Facebook Messenger tarihinden sizlere biraz bahsedelim!

Facebook Messenger ilk olarak 9 Ağustos 2011 yılında yani bundan tam 10 yıl önce dünya çapında piyasaya sürüldü. Uygulamanın türü ise anlık mesajlaşma olarak yayımlanmıştır. Facebook yeni adıyla Meta Inc. şirketi çıkardığı bu mesajlaşma uygulaması ile milyonlarca yeni kullanıcı kazandırmış ve var olan kullanıcılarını da mutlu etmeyi başarmıştır! Bir dönemler neredeyse Whatsapp mesajlaşma uygulamasından daha fazla kullanılmıştır. Buda Facebok (Meta Inc.) Şirketine değer üstüne değer katmıştır.

Facebook (Meta Inc.) Şirketi Messenger uygulamasını Web üzerinden yayımlama kararı aldı ve 8 Nisan 2015’te Facebook uygulamasına ihtiyaç olmadan mesajlaşma olanağı sağlayan messenger.com Web sitesini aktif ettiğini duyurdu. Bu yapmış olduğu yeni güncelleme ile birçok kullanıcı tekrardan Facebook Messenger uygulamasını kullanmaya başladı. Şuan her ne kadar Whatsapp daha popüler olsa da yine de milyonlarca kişi tarafından Facebook Messenger uygulaması kullanılmaktadır.

Messenger İndir PC

Facebook Messenger indir pc işlemini yapmak için yukarıda bulunan “Hemen İndir” butonunu kullanabilirsiniz. Bu sayede Microsoft Windows işletim sistemine Facebook Messenger uygulamasını indirebilir ve masaüstünde kullanmaya başlayabilirsiniz. Birçok kişi Facebook Messenger uygulamasını mobil işletim sistemleri yerine bilgisayarlarda kullanmaktadır. Facebook uygulamasının da zamanında mobil işletim sistemi yerine bilgisayarlarda daha fazla kullanılmasından dolayı bu istatistiğe etki ettiği düşünülmektedir.

Bu yazımızda sizlere Facebook Messenger indirme hakkında detaylı bilgiler verdik, daha fazla uygulama indirmek ve bilgi edinmek için indirhaydi.com üzerinde bulunan indirme kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar


En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Facebook Messenger uygulaması, Facebook yani yeni adıyla Meta Inc. şirketi tarafından geliştirilmiş ve piyasaya sürülmüş olan bir tür anlık mesajlaşma uygulamasıdır.

Facebook Messenger tamamen ücretsiz ve güncel bir şekilde sitemiz üzerinden indirilmektedir.

Facebook Messenger ilk olarak 9 Ağustos 2011 tarihinde yani tam 10 yıl önce piyasaya sürülmüştür.

Facebook Messenger indirmek ve uygulama hakkında bilgi edinmek için şimdi en iyi ücretsiz mesajlaşma uygulaması indirme platformu olan indirhaydi.com sitemizi ziyaret edebiirsiniz.


Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478