Minecraft 1.7.10 İndir APK

Minecraft 1.7.10 İndir APKMinecraft 1.7.10 ücretsiz indir ve Minecraft 1.7.10 full indir PC için en iyi minecraft indirme sitesi indirhaydi.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Minecraft’un 1.7.10 indir sürümü, 26 Haziran 2014 tarihinde yayınlanan bir güncellemedir. Bu güncelleme, oyuna birçok yeni özellik ve değişiklik eklemiştir. Bazı özellikler şunlardır:

 1. Yeni Biyomlar: Minecraft 1.7.10 sürümü, oyuna Mega Taiga, Taiga Hills, Sunflower Plains ve Flower Forest gibi yeni biyomlar eklemiştir. Mega Taiga biyomunda devasa çam ağaçları, Taiga Hills biyomunda ise tepelik bir arazi ve yoğun çam ormanları yer almaktadır. Sunflower Plains biyomunda sarı çiçeklerle dolu çimenlikler, Flower Forest biyomunda ise çeşitli çiçeklerle kaplı ormanlar yer almaktadır.
 2. Yeni Bloklar: Minecraft 1.7.10 sürümü, oyuna Ağaç Kapıları, Kömür Blokları, Kırmızı Kum, Kırmızı Kumtaşı, Hay Baleleri, Kakao Bitkileri ve Örümcek Ağı Blokları gibi yeni bloklar eklemiştir. Ağaç Kapıları, oyuncuların kapılarını ağaç bloklarından yapmalarına olanak tanırken, Kömür Blokları, oyuncuların kömürleri blok olarak depolamalarına olanak tanır. Kırmızı Kum ve Kırmızı Kumtaşı, normal kum ve kumtaşından daha koyu renkli ve daha dayanıklı bloklardır. Hay Baleleri, tarım yapmak için kullanılabilecek bloklardır. Kakao Bitkileri, çikolata yapmak için kullanılan bir bitkidir. Örümcek Ağı Blokları ise örümcek ağlarından yapılmış bir bloktur ve oyuncuların duvar, tavan ve zemin süslemelerinde kullanılabilecek bir bloktur.
 3. Yeni Yaratıklar: Minecraft 1.7.10 sürümü, oyuna Palyaço Balığı, Karanlık Orman Araştırmacıları ve Ateş Perileri gibi yeni yaratıklar eklemiştir. Palyaço Balığı, denizde yaşayan bir yaratıktır ve oyunculara zarar verebilir. Karanlık Orman Araştırmacıları, Taiga Hills biyomunda yaşayan, oyunculara saldıran bir yaratıktır. Ateş Perileri ise Nether adı verilen boyutta yaşayan, oyunculara zarar veren bir yaratıktır.
 4. Yeni Eşyalar: Minecraft 1.7.10 sürümü, oyuna Çanlar, Kar Fırtınası İksirleri, Balonlar, Çiçek Tencereleri, Süngerler ve Yüzükler gibi yeni eşyalar eklenmiştir. Çanlar, oyuncuların köylerini korumalarına yardımcı olmak için kullanılabilir. Kar Fırtınası İksirleri, oyuncuların buz platosu üzerinde hareket etmelerini sağlayan bir iksirdir. Balonlar, oyuncuların uçmasına olanak tanır. Çiçek Tencereleri

Minecraft 1.7.10 APK Kurulumu

 1. Yukarıda ki APK indirme bağlantılarından oyunu indirin.
 2. İndirilen APK dosyasının üzerine bir kere tıklayın.
 3. Karşınıza çıkan ayarlar sekmesinden bilinmeyen uygulama veya kaynakları işaretleyin.
 4. Oyunun kurulumu bittikten sonra “Tamam” butonuna basın.
 5. Oyuna giriş yaparak, oynamaya başlayabilirsiniz.

minecraft 1.7.10 indir pc

Minecraft 1.7.10 İndir PC

Minecraft 1.7.10 İndir PC – Minecraft’ın en popüler sürümlerinden birisi olan 1.7.10 sürümünü indirmek isteyen birçok kişi en iyi minecraft mod indirme sitesi olan indirhaydi.com sitemizi ziyaret etmektedir. Oyun indirmek isteyen kişilerin en çok tercih ettiği oyun indirme sitelerinden birisi olduk. Minecraft 1.7.10 sürümünü hem PC hem de APK olarak indirebilirsiniz. Minecraft indirme işlemlerini tamamladıktan sonra kurulumu için alt tarafı okuyabilirsiniz.

Minecraft 1.7.10 PC Kurulumu

 1. PC indirme bağlantılarından oyunu indirin.
 2. İndirilen .exe uzantılı launcher dosyasını çalıştırın.
 3. Karşınıza çıkan seçenekleri işaretleyerek ilerleyin.
 4. Java yazılımı yüklü değilse kurulum esnasında yüklenecektir.
 5. Kurulum bittikten sonra Launcher dosyasını açarak 1.7.10 sürümünü yükleyin.

Minecraft 1.7.10 indirme ve kurulumu hakkında sizlere detaylı bilgiler verdik, daha fazlası için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Minecraft 1.7.10 İndirme Linkleri (PC – APK)

indirme-butonu

Yorum yapın