e
sv
Minecraft Eşya Modu İndir

Minecraft Eşya Modu İndir

Minecraft eşya modu indir - Minecraft eşya modu 1.12.2, Minecraft 1.12.2 eşya modu, Minecraft eşya modu 1.7.10 için sitemizi ziyaret ediniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Half
 • Custom Full
 • 3.5
 • 2 ratings
2 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 50% 0% 0% 50%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Half
 • Custom Full
2 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 50% 0% 0% 50%
5
1
4
0
3
0
2
1
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe
 • ÜreticiMinecraft
 • İşletim Sistemi Windows

Minecraft eşya modu indir, oyun için çıkarılan sayısız moddan bir olduğu gibi yine sık kullanılan ve sevilen Minecraft modları arasında bulunmaktadır ve Minecraft eşya modu indir apk işlemi oyuncular arasında popüler olarak gerçekleştirilmektedir. Özellikle detaylı mod paketlerinde kullanılan ve tasarıma önem gösteren oyuncular tarafından oldukça sevilen Minecraft eşya modu indir 1.12.2 oyuna birçok farklı ev eşyası ekler ve bu ev eşyaları ile oyunu daha gerçekçi hale getirir. Özellikle oyun içerisinde tasarım yapmak isteyen ya da survival dışı yapılar inşa eden oyuncular Minecraft eşya modu indir işlemini vazgeçilmez olarak görürler.

Minecraft eşya modu indir işlemini yaparak creative mod üzerinde çeşitli ve detaylı ev tasarımları yapmak ya da survival üzerinde hem oyunu ilerletmek hem de kendi topladığı malzemeler ile kendi ev tasarımını yapmak isteyen oyuncular bu amaç ile sitemizi kullanabilirler ve sitemiz üzerinden Minecraft eşya modu indir işlemini gerçekleştirebilirler. Aynı zamanda Minecraft modern eşya modu, Minecraft gerçek eşya modu gibi aramalarınızı da sitemiz üzerinden Minecraft eşya modu indir işlemini gerçekleştirerek sonuçlandırabilirsiniz.

Minecraft Eşya Modu 1.12.2

Minecraft Eşya Modu 1.12.2

Minecraft eşya modu 1.12.2 sürümü için de sıklıkla indirilen ve sevilen bir moddur. Aynı zamanda bu mod Minecraft 1.7.10 eşya modu, Minecraft 1.7.2 eşya modu, Minecraft 1.8 eşya modu gibi eski sürümleri bulunan uzun süredir oyun üzerinde kullanılan bir moddur. Elbette günümüzde oyunun en güncel halleri için bulunan Minecraft eşya modu 1.12.2 gibi mod sürümleri oyuncular tarafından daha çok ilgi görmektedir.


Minecraft eşya modu 1.12.2 için de güncel olarak birçok Minecraft oyuncusu çeşitli aramalar yapmakta ve Minecraft eşya modu indir 1.12.2 işlemini gerçekleştirmek adına çeşitli siteleri ziyaret etmektedir. Minecraft eşya modu 1.12.2 indirmek isteyen oyuncuların aynı zamanda sitemiz üzerinden bu modu indirebileceklerini ve yukarıda bulunan “Hemen İndir” butonu aracılığı ile Minecraft eşya modu 1.12.2 indirmeye başlayabileceklerini söyleyebiliriz.

Minecraft 1.12.2 Eşya Modu

Minecraft 1.12.2 eşya modu ve benzer modlar ile kurulan mod paketleri özellikle en sevilen mod paketleri arasında bulunur ve birçok oyuncu bu mod paketlerini sıklıkla indirmektedir. Özellikle Minecraft videoları çeken içerik üreticilerinin sürekli kullandığı modlar ve oluşturduğu mod paketleri içerisinde sürekli Minecraft 1.12.2 eşya modu ile karşılaşabilirsiniz. Minecraft 1.12.2 eşya modu bu kadar kullanılmasında hem görsellik hem kullanım kolaylığı hem de sorunsuz bir mod olması büyük rol oynamaktadır.

Minecraft 1.12.2 Eşya Modu

Minecraft 1.12.2 eşya modu gibi güncel Minecraft modlarını takip ediyor ve bu modlar ile oyunun güncel bir sürüm için mod paketi kurmayı düşünüyor iseniz sitemizde ki ilgili mod kategorimizi de takip edebilirsiniz. Bu kategorimiz üzerinde Minecraft için paylaşılan Minecraft 1.12.2 eşya modu gibi güncel modlar ile karşılaşmanız ve ilgili içerikleri üzerinden bu modları indirmeniz mümkündür.

Minecraft Eşya Modu 1.7.10

Minecraft eşya modu 1.7.10 gibi eski fakat sevilen Minecraft sürümleri için de sıklıkla indirilen ve popülerliği düşmeyen modlardır. Özellikle çeşitli mod paketleri ile oyunu oynayan oyuncuların birçoğu oyunu 1.7.10 sürümünde oynarlar ve Minecraft eşya modu 1.7.10 gibi modların eski sürümlerini indirirler. Minecraft eşya modu 1.7.10 da bu sürümde kullanılan mod paketlerinin birçoğunda yer alan bir moddur.

Minecraft eşya modu 1.7.10 sürümü için indirmek ve oyunun bu sürümü için mod paketi kuran oyuncuların da sitemizi kullanmalarını öneririz. Bu oyuncular içeriğimizin üst kısmında yer alan “Hemen İndir” butonunu kullanarak Minecraft eşya modu 1.7.10 için indirebilirler ve Minecraft 1.7.10 eşya modu gibi 1.7.10 sürümü ile uyumlu modları ilgili kategorimiz üzerinden bulabilirler.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Minecraft eşya modu indirmek amacı ile sitemizde paylaşılan ilgili içeriğe gmz atabilir ve içerik üzerinde yer alan Hemen İndir butonunu kullanarak eşya modunu farklı sirimler için indirebilirsiniz.

Minecraft eşya modu indirmeniz ardından ilgili dosyayı Minecraft dizininde yer alan mods adlı klasöre atmanız gerekir. Eğer bu adla bir klasör bulamaz iseniz siz aynı ad ile yeni bir klasör oluşturabilirsiniz.

Minecraft içerisinde çeşitli eşyaları tasarlamak isteyen ya da bazı eşyaların eksikliği ile karşılaşan oyuncular Minecraft eşya modunu sitemiz üzerinden indirebilir ve oyuna birçok farklı eşyayı ekleyebilirler.

Minecraft gerçek eşya modu sitemizde bulunabilir ve orijinal modu sitemiz üzerinden indirebilmeniz mümkündür. Bu modu indirmeniz durumunda gerçek hayatta kullanılan ve oyunda bulunmayan çeşitli eşyalar oyuna eklenmektedir.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478