e
sv

Minecraft Nasıl Kurulur?

minecraft kurulum 2021
avatar

indirhaydi

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 2

  Kızgın

 • e 1

  Üzgün

Minecraft oyununu indiren birçok kişi, nasıl kurulacağı hakkında bilgi sahibi olamıyor. Bizde bu kişiler için Minecraft nasıl kurulur ve Minecraft 1.7.10 nasıl kurulur? Adlı başlık altında Minecraft kurulumunu anlatacağız. Sitemiz üzerinde bulunan “Minecraft İndir” adlı içeriğe giderek Minecraft oyununu ücretsiz bir şekilde cihazınıza indirin. Daha sonra kurulum adımları olarak şu talimatları takip edebilirsiniz;

Minecraft İndir Ücretsiz

Minecraft indir ücretsiz veya Minecraft 1.7.10 indir için sitemizde bulunan “Açık Dünya Oyunları” kategorisine göz atabilirsiniz. Minecraft indir ücretsiz işlemi oyuncular tarafından en...

 • Karşımıza gelen ekranda Minecraft kurulumu yapmak istediğimiz için “Next” butonuna tıklıyoruz.

minecraft nasıl kurulur

 • Daha sonra alt tarafta bulunan görselde ki gibi, Minecraft oyununun kurulumunu gerçekleştirmek istediğimiz klasörü seçiyoruz. Direkt olarak otomatik bir şekilde seçim yapmadan da oyunu kurabilirsiniz.

minecraft kurulumu nasıl yapılır


 • Minecraft’ı kurmak istediğimiz klasörü seçtikten sonra “Next” seçeneğine tıklıyoruz. Karşımıza gelen ekranda hiçbir şey yapmadan sadece “Install” seçeneğine tıklıyoruz.

minecraft kurma

 • Bu işlemi yaptıktan sonra Minecraft otomatik bir şekilde kurulmaya başlayacaktır. Belirli bir süre Minecraft kurulurken, yükleme ekranı 30 dakika gibi bir zaman açık kalabilir. En son yükleme ekranı bittiğinde karşınıza çıkan ekrandan “Start Minecraft after dosing the installer” kutucuğunu işaretliyor ve “Finish” butonuna basıyoruz.

minecraft kolay kurulum 2021

Bu işlemleri yaptıktan sonra Minecraft oyunu kurulmuş olacak ve oyunu oynamanız için hazır hale getirecektir. Daha sonra oyunu açarak, Minecraft hesabınıza giriş yapabilir ve Minecraft oyununu oynamaya başlayabilirsiniz. Daha fazla kurulum makalesi için sitemizde bulunan “Blog” kategorisine göz atabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Minecraft kurulumunu detaylı bir şekilde öğrenmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Minecraft kurulumu çok kolay ve kısa bir süre içerisinde gerçekleşmektedir. Sitemizi ziyaret ederek ücretsiz bir şekilde Minecraft oyununu nasıl kuracağınızı öğrenebilirsiniz.

Minecraft kolay kurulum ve otomatik kurulumun nasıl yapılacağını öğrenmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Minecraft kurulumunu yaparken, hatalar ile karşılaşmamanız için detaylı bir rehber hazırladık. Sitemizi ziyaret ederek rehbere göz atabilirsiniz.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478