e
sv
Mortal Kombat 11 İndir

Mortal Kombat 11 İndir

Mortal Kombat 11 indir - Mortal Kombat 11 PC indir, Mortal Kombat 11 APK indir için sitemizi ziyaret edebilir ve kullanabilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeTüm Diller
 • ÜreticiNetherRealm Studios, QLOC, Shiver Entertainment
 • İşletim Sistemi Windows Playstation 4 Playstation 5Xbox Series XXbox Series SNintendo SwitchXbox OneStadia

Mortal Kombat 11 indir, bu kanlı bitirici hareketler her zamankinden daha yaratıcı ve daha ahlaksız, Mortal Kombat 11 indir, o kadar ki bir rakibi bir helikopterin dönen rotorlarına vurmak uysal görünüyor. Yine de tüm bu dökülen iç organların arasında, Mortal Kombat 11 indir, aynı zamanda kurnaz bir savaşan beyin ve şaşırtıcı miktarda ruh sergiliyor.

Mortal Kombat 11 indir, bir kez olsun, Mortal Kombat’ın ana cazibesi komik derecede aşırı şiddet değil, hikayesidir. Herhangi bir dövüş oyunu için, bu oldukça sıra dışı, bir eğlence parkının ana cazibesinin monoray olması gibi. Ve Mortal Kombat’ın hikayesi vahşi bir yolculuk. Mortal Kombat 11 indir, düğümlü, zamanda yolculuk eden arsa, çok sevilen ve neşeyle nefret edilen bir dizi karakteri ölümden geri getirirken, oyunun kahramanları kendilerinin geçmiş ve gelecekteki versiyonlarıyla ittifak kurmalı ve bazen savaşmalıdır.

Mortal Kombat 11 PC İndir

Mortal Kombat 11 PC indir, daha az şaka ve daha fazla kafa kesme içeren bir Marvel filmi gibi gülünç ama eğlenceli. Mortal Kombat 11 PC indir, çarpıcı görünüyor ve yazı aynı standartta olmasa da aksiyon acımasız. Mükemmel seslendirme sanatçıları, çoğu zaman esintiler taşıyan anlatım bloklarını çiğnemek zorunda kalırlar. Bununla birlikte, keyifli kişisel anlar var. Son derece aptalca bir sahnede, genç ve kibirli film yıldızı Johnny Cage , kendisinin daha yaşlı, daha bilge bir versiyonuyla yumruklar ve espriler takas ediyor. Bu arada, biri kötü, biri iyi olan iki Akrep arasındaki benzer bir karşılaşmanın daha dramatik bir getirisi var.


Mortal Kombat 11 PC İndir

Mortal Kombat 11 PC indir, erişilebilirlik ve meydan okuma arasında hoş bir denge sunar. Mortal Kombat 11 PC indir, yeni oyuncular kapsamlı eğitimlerden yararlanabilirken, çevresel saldırılar ve bir defaya mahsus özel saldırılar ilk birkaç saatte kendilerini korumalarına yardımcı olur. Kıdemli oyuncular, doğru zamanlandığında özel hareketlerin daha ayrıntılı versiyonlarını tetikleyen yeni “Amplify” yeteneğinde ustalaşmaktan keyif alacaklar. Akrep’in ikonik “Buraya gel!” örneğin zincirli kavrama, çeneye çene kıran bir dirsek içerecek şekilde güçlendirilebilir.

Mortal Kombat 11 APK İndir

Mortal Kombat 11 APK indir, kaliteli bir dövüşçü olmasının yanı sıra Mortal Kombat 11 cömerttir. Belki de fazlasıyla öyle. Mortal Kombat 11 APK indir, yeni hareketler ve karakterler için kostümler gibi rastgele ödüller için oyun içi para birimini değiştirebileceğiniz bir “Krypt” alanına sahiptir. Ancak belirli bir dövüşçü için belirli bir ölümün peşindeyseniz, onu doğrudan açmanın bir yolu yoktur. Sandıkları açmak için harcanan zaman, düşmanlarınızı pelte haline getirmek için harcanmayan zamandır. Oyuncular zaten her şeyi elde etmek için ne kadar zaman ve para harcayacakları konusunda kafa yoruyorlar.

Mortal Kombat 11 APK indir, yine de bu, uzun zamandır rahatça en iyi Mortal Kombat. Başka bir kişiye karşı rekabetçi bir şekilde oynanması harika ve tek oyunculu deneyim, Mortal Kombat 11 APK indir, son zamanlardaki tüm dövüş oyunlarının en başarılısı.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Mortal Kombat 11 indirmek adına sitemizi kullanmanız ve ilgili içeriğimiz aracılığı ile oyunu indirebilmeniz mümkündür.

Mortal Kombat 11 indirmek isteyen oyuncular ücretsiz olarak sitemiz üzerinden oyunu indirebilirler.

Mortal Kombat 11 indirmek için gerekli kullanılabilir depolama alanı boyutu 44 GB büyüklüğündedir.

Mortal Kombat 11 oyunu NetherRealm Studios, QLOC ve Shiver Entertainment tarafından geliştirilmiştir.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478