e
sv
Mortal Kombat X İndir

Mortal Kombat X İndir

Mortal Kombat X indir - Mortal Kombat X APK indir, Mortal Kombat PC indir için sitemizi kullanabilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeTüm Diller
 • ÜreticiNetherRealm Studios
 • İşletim Sistemi Windows AndroidİOSPlaystation 4Xbox One

Mortal Kombat X indir, mükemmel 2D dövüş mekaniği geleneğini serinin imzası olan kanla karıştırarak sürdürüyor. Mortal Kombat X indir, mermiler uçar, aparkatlar atılır ve iki savaşçı ölümüne bir kavgaya tutuşurken kan yağar. Güçlü X-ray saldırıları ve damgasını vuran ölümler her zamanki gibi çarpıcı ve sonuç, bir dakika yüzünüzü buruşturup bir sonraki an gülmenize neden olabilecek bir şiddet seviyesi. 2011’in Mortal Kombat yeniden başlatma formülü mükemmel bir şekilde korunmuştur, ancak bu plandaki genişlemelerle birlikte Mortal Kombat X indir, NetherRealm’in yaratabileceğini umduğum halefidir.

Mortal Kombat X indir, tüm katliam, paylaşacak biri olduğunda daha da eğlencelidir; Arcade köklerine geri dönen Mortal Kombat X indir, en iyi şekilde başka bir oyuncuyla oynanır. Rakibinizle yan yana oturmak en iyisidir, ancak çevrimiçi paket oyunculara birçok seçenek sunarak oyuncuların kafa kafaya maçlarda, takım savaşlarında ve tepenin kralı lobilerinde savaşmasına izin verir. Oyuncular ayrıca çeşitli modlarda kimin en yüksek puanı alabileceğini görmek için rekabet edebilir ve çevrimiçi çok oyunculu oyunu diğer dövüş oyunlarından ayıran başka bir mod sunar.

Mortal Kombat X APK İndir

Mortal Kombat X APK indir, temel dövüş tanıdık gelse de, NetherRealm’deki ekip bazı iyileştirmeler yaptı. Mortal Kombat X APK indir, karakterlerin atlamasını veya arka plandaki nesneleri fırlatmasını sağlayan yeni seviye etkileşimleri, bir köşeye sıkıştığınızda kaçmanıza yardımcı olur. Bu etkileşimler ayrıca her seviyeyi benzersiz hissettirerek sahne seçme ekranına türdeki tipik oyunlardan daha fazla ağırlık verir. Bu çevresel fırsatların yanı sıra emrinizde olan seçenekler – X-ray saldırıları, özel hareketler, ölümler ve daha fazlası – serinin şimdiye kadarki en derin savaşını sağlıyor. Tüm karmaşıklığına ve olasılıklarına rağmen, Mortal Kombat X APK indir, her seviyedeki oyuncular için ulaşılabilir.


Mortal Kombat X APK İndir

Mortal Kombat X APK indir, son girişteki olaylardan 25 yıl sonra yer alan kadro, iyi bir klasik dövüşçü seçkisi ve yeni eklemeler içeriyor. Mortal Kombat X APK indir, ister Scorpion, Sub-Zero veya Kung Lao olarak oynamaya kararlı olun, ister yeni bir ana oyun arayışında olun, oyunla birlikte gelen 24 karakterlik listede çok çeşitli karakterler bulunur. NetherRealm ayrıca Cassie Cage, Erron Black ve Kotal Kahn’ın hızla favorilerim haline gelmesiyle yeni karakterlerle olağanüstü bir iş çıkardı.

Mortal Kombat PC İndir

Mortal Kombat X PC indir, her karakter, kadroya daha fazla derinlik katan üç dövüş stiline sahiptir. Önceki taksitlerden farklı olarak, karakter seçim ekranında stilinizi seçmeniz ve mod boyunca buna bağlı kalmanız gerekiyor. Mortal Kombat X PC indir, ilk başlarda klasik dövüşçülere ve tanıdık tarzlara takılıp kalmış olsam da, hikaye modu sizi kadroda döndürüyor ve beni dövüşçülerin birçok ince noktasıyla tanıştırıyor.

Mortal Kombat X PC indir, yaşayan Kuleler modu, seriye bir başka anlamlı eklemedir. Mortal Kombat X’in Yaşayan Kuleleri, son oyundaki Challenge Tower konseptini kullanarak farklı frekanslarda dönen mücadeleler sunuyor. Üç kulenin her biri, farklı senaryolar oluşturmak için farklı değiştiriciler sağlar. Mortal Kombat X PC indir, oynadığım kulelerden biri, art arda her dövüşte yerçekimini azaltarak rakiplerimle hokkabazlık yapmayı kolaylaştırırken, bir diğeri beni Earthrealm’in en büyük rakipleriyle savaşan Liu Kang’ın yerine koydu.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Mortal Kombat X indirmek isteyen oyuncular sitemizi kullanarak bu oyunu indirebilirler.

Mortal Kombat X oyununu sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilmek mümkündür.

Mortal Kombat X oyunu NetherRealm Studios tarafından geliştirilmiş bir oyundur.

Mortal Kombat X oyununu indirebilmek için gerekli kullanılabilir depolama alanı boyutu 36 GB büyüklüğündedir.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478