e
sv
Motorcycle Mechanic Simulator İndir

Motorcycle Mechanic Simulator İndir

Motorcycle Mechanic Simulator indir - Motorcycle Mechanic Simulator 2021 indir için sitemizi ziyaret edebilir ve kullanabilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeTüm Diller
 • ÜreticiPlay2Chill S.A.
 • İşletim Sistemi Windows

Motorcycle Mechanic Simulator indir, PlayWay SA, en son oyunu Motorcycle Mechanic Simulator indir 2021’nin girişini yayınladı. Bu sıradan simülasyon video oyunu, özel motosikletlere sahip olmanızı ve onarmanızı sağlayacak. Oyunun motosiklet alıp satmak, garaj inşa etmek ve tamir etmek gibi birçok yönü var. Motorcycle Mechanic Simulator indir, kır bisikletleri ve onlara binme yeteneğini de içerir. Bu incelemede, bu yeni oyunun özelliklerine ve oyun deneyiminizi geliştirmek için bunları en iyi şekilde nasıl kullanabileceğinize bakacağız.

Motorcycle Mechanic Simulator indir, oyunun oynanışının ilk kısmı basittir: Temel bir kir bisikletiyle başlarsınız ve onu çalıştırmanız gerekir. Motorcycle Mechanic Simulator indir, başlamak için ön tekerleği, aksı ve zinciri çıkarmanız, ardından arka tekerleği ve zinciri çıkarmanız gerekir. Ardından, arka tekerleği ve zinciri çıkarmanız ve gazla doldurmanız gerekir. Bu oyunda kendi atölyenizi kurup geliştirecek ve deneyim kazandıkça atölyenizi genişleteceksiniz.

Motorcycle Mechanic Simulator 2021 İndir

Motorcycle Mechanic Simulator 2021 indir, bu oyundaki motosikletler üzerinde çalışmak kolay değil. Bu PC versiyonunda tepeyi, kaliperi, arka tekerleği ve fren balatalarını çıkarmanız gerekecek. Ardından, yeni diski yükleyebilirsiniz. Prolog, 6 Aralık 2021’e kadar ücretsiz olarak indirilebilir. Motorcycle Mechanic Simulator 2021 indir, her mesleğin ilk seviyesini tamamlamak da dahil olmak üzere çeşitli başarılara sahiptir. Motosiklet tamirinde tam bir deneyim elde etmek istiyorsanız, Motorcycle Mechanic Simulator 2021 kesinlikle göz atmaya değer.


Motorcycle Mechanic Simulator 2021 İndir

Motorcycle Mechanic Simulator 2021 indir PC oyunu 17 Kasım 2021’de çıkacak. PC ve Mac için çıkacak ve gerçekçi mekanikler içeriyor. Oyun ayrıca garajınızı yükseltmenize ve müşterilerden sipariş almanıza izin verecek. Sonunda, kendi garajınızı kurabilir ve bir motosiklet mekaniği imparatorluğunu yönetebilirsiniz. Motorcycle Mechanic Simulator 2021 indir, oyununun olanaklarını keşfetmek eğlenceli olacak.

Motorcycle Mechanic Simulator 2021 PC İndir

Motorcycle Mechanic Simulator 2021 PC indir, bir mekanik hayranıysanız ve bir tamirci olmak istiyorsanız, bu oyun sizin için doğru seçimdir. Motorcycle Mechanic Simulator 2021 PC indir, açık bir ortamda bir tamirci dükkanı işletmenizi ve müşterilerden sipariş alarak para kazanmanızı sağlar. Ayrıca işinizi büyütmek ve para kazanmak için kullanılmış motosikletler alıp satabilirsiniz. Ayrıca bisikletinizi özelleştirebilir ve parçaları değiştirerek oyunu daha da gerçekçi hale getirebilirsiniz.

Motorcycle Mechanic Simulator 2021 PC indir, oyunun grafikleri harika. Grafikler çok gerçekçi ve kontrolleri öğrenmesi inanılmaz derecede kolay. Ancak, bazı küçük sorunlar var. Motorcycle Mechanic Simulator 2021 PC indir, bazı vida ve cıvataların renk ana hatlarının değiştirilmesi gerekiyor ve oyun bazı insanlar için biraz fazla renkli olabilir. Ayrıca oyunun bazı butonların yazı tipini ve boyutunu değiştirmenize izin vermesi de faydalı olacaktır. Daha gerçekçi hale getirmek için anahtarların ve parçaların renklerini bile değiştirebilirsiniz.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Motorcycle Mechanic Simulator, aynı zamanda ünlü bir oyun serisi olan Car Mechanic Simultor oyununun da yapımcısı olan PlayWay tarafından geliştirilmiş ve satışa sunulmuştur.

Motorcycle Mechanic Simulator 14 ocak 2021 tarihinde ilk kez piyasaya sürülmüştür.

Motorcycle Mechanic Simulator indirmek isteyen kullanıcılar bu amaç ile sitemizi kullanabilir ve oyunu indirebilirler.

Motorcycle Mechanic Simulator oyunu için gereken depolama alanı boyutu 20 GB büyüklüğündedir.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478