e
sv

Mount And Blade Warband Hileleri

mount and blade warband hileleri
avatar

indirhaydi

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Mount And Blade Warband hileleri, oyun dünyasında en çok hilesi aratılan oyunlar arasında kendine yer bulmuştur. Mount And Blade Warband hileleri, programlı ve programsız olmak üzere iki farklı şekilde yapılmaktadır. Programlı yapılan hileler daha kapsamlı ve daha çok özelliğe sahiptir. Mount And Blade Warband hileleri tamamen ücretsiz bir şekilde oyunculara sunulmuştur. Bu yüzden İnternet üzerinde ki sitelerde “Satılık Mount And Blade Warband Hileleri” gibi hizmetler bulamazsınız.

Mount And Blade Warband İndir

Mount And Blade Warband indir, strateji, orta çağ, savaş vb. kategorilerdeki oyunları seven ve oynayan oyuncuların Google üzerinde oldukça çok yaptığı bir...

Mount And Blade Warband hileleri hakkında bu yazımız da çok detaylı bilgiler vereceğiz. Yakın zamanda Mount And Blade Warband hileleri hariç ek mod paketleri de sitemiz eklenecektir. Hileler hakkında biraz bahsedecek olursak en yaygın kullanılan hile her oyunda olduğu gibi para hilesidir. Mount And Blade Warband oyunun da para hilesi vb. gibi basit hileler tek bir tuşla yapılmaktadır.

Mount And Blade Warband Hileleri Listesi (2021);

 • Tüm Haritayı Açma (CTRL + T)
 • Işınlanma Hilesi (CTRL + SOL CLİCK)
 • Silah Seviyesini Arttırma (CTRL + W)
 • Düşmanları Öldürme (CTRL + F4)
 • Tüm Düşmanları Öldürme (CTRL + ALT + F4)
 • Zamanı Yavaşlatma (CTRL + F9)
 • Atına Can Ekleme (CTRL + SHİFT + H)
 • Kaledeki Nöbetçileri Öldürme (CTRL + F6)
 • Can Yükseltme (CTRL + H)
 • Para Hilesi  1000 Adet (CTRL + X)
 • Zamanı Hızlı Geçirme (CTRL + BOŞLUK)

Mount And Blade Warband hileleri bir kısmı yukarı da gördüğünüz gibiydi. Tabi ki hileler bunlarla kısıtlı değil bunun gibi onlarca hile bulunmaktadır. Yazımızın ilerleyen kısımlarında bunlardan bahsedeceğiz.

mount and blade warband hileleri açma


Mount And Blade Warband Hileleri Açma

Mount And Blade Warband hileleri açma çok basit bir işlemdir. Bunun için oyuna giriş yapmadan ayarlar kısmına gitmeniz gerekiyor. Mount And Blade Warband hileleri açma işlemi içinde hileleri etkinleştirme seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır. Bu işlemden sonra oyuna girip hile kombinasyonlarını yazarak hileleri çalıştırabilirsiniz. Oyunun oyunculara hileli ve hilesi oyun oynama seçeneği sunması en güzel artılardan bir tanesidir.

Mount And Blade Warband hileleri açma işlemi için seçenekler kısmından yapılırken, tweakmb ile bu işleme gerek kalmadan direkt olarak oyuna müdahale edilebilmektedir. Mount And Blade Warband hileleri açma işleminden sonra da “TweakMb” programını kullanarak oyuna doğrudan etki edecek hileler yapabilirsiniz. Bunlardan en önemlisi köylerden 200 300 asker toplayabilme, moral hilesi, ordu büyüklüğü, hanlardan daha fazla asker alabilme, krallık ismi değişme, krallık rengi değişme ve oyun hızı arttırma gibi hilelerdir.

mount and blade warband para hileleri açma

Mount And Blade Warband Para Hileleri

Mount And Blade Warband para hileleri iki farkı şekilde yapılmaktadır. Bu iki farklı işlemi yaparak Mount And Blade Warband para hileleri aktif hale getirebilirsiniz. Bunlardan ilkini yapmak için oyuna girmeden önce seçenekler kısmından hileleri aktif etme seçeneğini tıklamanız gerekiyor. Daha sonra oyuna girdikten sonra CTRL + X kombinasyonunu yaparak 1000 dinar hilesi yapabilirsiniz. Bunu sürekli tekrarlayarak para hilesi yapabilirsiniz.

Mount And Blade Warband para hileleri ikinci işlemi ise daha kolay ve sınırsız şekilde kullanabileceğiniz işlemlerden bir tanesidir. Oyuna giriş yaptıktan sonra karakter bölümüne girerek karakteri ihraç et kısmına tıklamanız gerekiyor. Daha sonra oyundan çıkış yaparak “Belgeler” klasörüne giriniz. Belgelerim kısmından sırasıyla Mount And Blade Warband > Characters bölümüne giriş yapıyoruz. Burada ihraç ettiğimiz karakterin, karakter dosyasını buluyoruz ve açıyoruz. Daha sonra

Bir sonra ki yazımız da resimde bulunan farklı türde ki hileleri de aktif etmeyi ve kullanmayı göstereceğiz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Mount And Blade Warband hileleri genellikle para hilesi, asker hilesi ve kale alma hilesi gibi yaygın hilelerden oluşmaktadır.

Mount And Blade Warband hileleri programlı ve programsız olmak üzere iki ayrı şekilde yapılmaktadır. Nasıl hile yapacağınızı öğrenmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Mount And Blade Warband oyununa giriş yapmadan önce ayarlar kısmında bulunan hileleri aktif et seçeneğini işaretleyerek oyunda hile kullanımını etkinleştirebilirsiniz.

Mount And Blade Warband hileleri tamamen ücretsiz ve zararsızdır. Hileleri görmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478