e
sv
My Summer Car İndir

My Summer Car İndir

My Summer Car indir - My Summer Car ücretsiz indir, My Summer Car son sürüm indir için sitemizi kullanabilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeTüm Diller
 • ÜreticiAmistech Games
 • İşletim Sistemi Windows

My Summer Car indir, Amistech Games Inc.’den Finli geliştirici Johannes Roelof’un bir hayatta kalma, yarış, araç geliştirme ve sürüş oyunudur. My Summer Car indir, kısa süre önce Steam’de erken erişimde yayınlandı ve 2021’in başlarında alfa testinden çıkacaktır. tek oyunculu oyun ve tek atıcı formatı. My Summer Car indir, bu oyunun yapılışının perde arkasını görmek için lütfen okumaya devam edin!

My Summer Car indir, oyunun her seviyesinde, oyuncu tarafından sürülebilecek çeşitli araçlar bulunur ve amaç, zaman dolmadan görevleri tamamlamak için tüm araçları kullanmaktır. Mevcut görev, araçların sürmesini sağlayacak bir sonraki seviyenin kilidini açmak için yeterli deneyim puanı kazanmak. My Summer Car indir, mevcut araçlar arasında bir Hummer limuzin, bir Hummer ambulans, bir Lamborghini Diablo, bir Toyota MR2, bir Ferrari F12tutturista, bir Jaguar X tipi, bir Mercedes Benz SLS, bir Nissan Xenon Altima, bir Honda Civic, bir Yamaha 650S, bir Honda yer alıyor. CRX, Nissan Quest, Ford Focus RS, Yamaha GTI, Citreon DS Classic, Citreon DS ve Dodge Challenger SRT. Bunların hepsi farklı niteliklere, güçlü ve zayıf yönlere sahip çok güzel araçlardır.

My Summer Car Ücretsiz İndir

My Summer Car ücretsiz indir, bu oyun gerçekten gerçekçi araba simülasyonu içermemesine rağmen oldukça eğlenceli. Yine de yaz arabası listesi oldukça güzel. My Summer Car ücretsiz indir, bazı modeller sadece datsun ödülleri olarak mevcuttur, yani sadece yarışmalar için kullanılabilirler. Bununla birlikte, radyo, ızgara koruması, ulusal bayrağın renklerini içeren canlı renkler ve bazı araçların erken erişim sınırlı sürümleri ile birlikte gelen Yaz Arabası gibi daha ilginç modeller de var. . Bu seçeneklerin tümü yalnızca oyunun erken erişim sürümünde mevcuttur.


My Summer Car Ücretsiz İndir

My Summer Car ücretsiz indir, kas arabalarını seviyorsanız ve MSC5’in önceki sürümlerini oynadıysanız, bu oyuna bayılacaksınız. Arabalar, doğru gümbürtü sesleri, pompalanan tekerlekler ve arabaya hayat veren benzeri diğer özelliklerle tıpkı gerçek gibi hissettiriyor. My Summer Car ücretsiz indir, tamamen gerçekçi parçalara sahip, datsun ödülleri olarak sunulan araçları gördüğünüzde bariz olan bu modelleri oluşturmak için çok zaman ve emek harcıyor.

My Summer Car Son Sürüm İndir

My Summer Car son sürüm indir, ayrıca size arabanız için beş klasik datsun ödülü veya beş kültürel özellik seçeneği sunan Summer Car Perma-Death sürümü de var. Bu kültürel unsurların her biri, arabaya komik bir isim vermek veya amblemi başka bir şeyle değiştirmek gibi şeyleri içerir. My Summer Car son sürüm indir, yarışınız sırasında belirli bir puana ulaştığınızda, başarımların kilidini açarak açılabilen kültürel yön gibi yeni bir boyuta geçebilirsiniz. Bu muhtemelen yaz araba yarışı maceralarınız için en iyi ayardır.

My Summer Car son sürüm indir, pLSA’lar veya toplama hatları ve LSD’ler, oyundaki en iyi araçlardan bazılarıdır ve dört tekerlekten çekişleri sayesinde gülünç hızlanma ve çok fazla güç sunar. Bu nedenle, dünya çapında polis güçleri tarafından, özellikle de yüksek hızlı kovalamacalarda kavga etmek isteyenler tarafından sıklıkla kullanılırlar. Öte yandan, drag yarışı araçları, daha büyük lastikler ve ağır hizmet süspansiyonu ile saf hız için tasarlanmıştır. My Summer Car son sürüm indir, mükemmel yol tutuşu ve hızlı tepkileri ile drag yarışı dünyasına iyi bir giriş yaparlar. Ayrıca, her bir modu tamamlamak için gereken saatleri harcamak istemiyorsanız, oyunu satın alabilir ve çeşitli modları ve zorluk seviyelerini indirebilirsiniz.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

My Summer Car oyunu Amistech Games adlı bir oyun yapım şirketi tarafından geliştirilen ve sunulan bir oyundur.

My Summer Car indirmek adına sitemiz üzerinde paylaşımı yapılan ilgili içeriği kullanabilirsiniz.

My Summer Car indirmek için oyuncuların sitemizi ücretsiz olarak kullanabilmeleri mümkündür.

My Summer Car oyununun orijinalinde Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478