e
sv
Netcad İndir

Netcad İndir

Netcad indir - Netcad Portal, Netcad Nedir ? için sitemizi ziyaret edebilir ve sitemiz üzerinden detaylı bilgi edinebilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeTüm Diller
 • ÜreticiNetcad
 • İşletim Sistemi WindowsMacOSLinux

Netcad indir, Türkiye’de bulunan  küresel bir CAD ve GIS yazılım ve mühendislik çözümleri sağlayıcısıdır. Şirket, 30’dan fazla CBS tabanlı uygulamaya sahip yazılımının yerel olarak geliştirilmesine kendini adamıştır. Ayrıca Netcad indir kendi ana dilinde eğitim sunarak ülkedeki ilk kapsamlı CBS çözümüdür. Netcad indir, buna ek olarak, şirketin Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Birleşik Krallık dahil olmak üzere dünya çapında birçok ofisi bulunmaktadır.

Netcad indir, masaüstü, web, mobil ve bulut kullanımı için CAD ve GIS yazılımı sunmanın yanı sıra, CBS ile ilgili çeşitli yazılımlar da sunmaktadır. Türk şirketi kaliteye kendini adamıştır ve ISO 9001 ve CMMI LEVEL 3 sertifikalarını almıştır. Netcad indir, yazılımının hem sağlam hem de güvenli olmasını sağlar. Ayrıca Netcad, ürünleri için kapsamlı bir destek programı da sunmaktadır. Proje ne kadar karmaşık olursa olsun, Netcad yardım etmek için orada olacaktır.

Netcad Portal

Netcad Portal, Amerika Birleşik Devletleri’nde Netcad ürünleri 462 üniversite departmanı tarafından ve her yıl 5.500’ün üzerinde Netcad Kampüsü eğitim programında kullanılmaktadır. 2011 yılında Netcad, ‘En Büyük 500 Bilişim Şirketi’ listesinde 136. sırada yer alırken, Türkiye merkezli üreticiler kategorisinde 6., yazılım gelirleri sıralamasında ise 20. sırada yer aldı. Netcad Portal, bu kadar büyük olmasına rağmen diğer yazılım şirketlerine kıyasla hala küçük.

Netcad Portal, kullanan profesyoneller için kapsamlı bir eğitim kursları yelpazesi sunmaktadır. Bu kurslar arasında Netcad Temel Eğitimi, CBS Tabanlı Şehir Planlama Uygulamaları, ileri yol tasarımı, jeoloji uygulamaları ve mineral modelleme yer almaktadır. Sürekli eğitim, Netcad’in kampüs sürekli eğitim merkezinde mevcuttur. Üniversite, öğrencilerinin sürekli eğitimine kendini adamıştır, bu nedenle kariyerinizi daha da ilerletmek için her zaman bir şans vardır. Netcad Portal, size Netcad’i nasıl kullanacağınızı öğreten ücretsiz web seminerleri bile var ve bir daha asla yeni bir yazılım ürününe takılmayacaksınız.


Netcad Portal

Netcad Portal, 1989 yılında kurulan Netcad, yirmi yılı aşkın süredir Türkiye yazılım sektörünün lider oyuncularından biridir. Şirketin yenilikçi yazılımı 8.000’den fazla şirket ve üniversite tarafından kullanılmaktadır ve 100.000’den fazla lisanslı kullanıcıya sahiptir. Netcad Portal, ürünleri Amerika Birleşik Devletleri, Almanya ve Türkiye’de kullanılmaktadır. Aslında 82 üniversitede 462’den fazla bölümde kullanılmaktadır ve her yıl beş yüzün üzerinde Netcad Kampüs eğitim programı bulunmaktadır.

Netcad Nedir

Netcad nedir, şirketin portföyünde 30’un üzerinde GIS ve CAD uygulaması bulunmaktadır. Şirket, yazılımlarının Türkçe ve İngilizce sürümleriyle Türkiye pazarında güçlü bir konuma sahiptir. Yazılımın Türkçe versiyonu en son versiyondur ve birkaç kez güncellenmiştir. Ayrıca şirket, destek X web sitesi aracılığıyla çevrimiçi teknik destek de sunuyor. Netcad nedir, kullanıcılar ayrıca ürüne kendi web sitesi üzerinden de erişebilmektedir. Çevrimiçi sohbeti ve SSS’leri Türkçe ve İngilizce olmak üzere üç dilde mevcuttur.

Netcad nedir, 1989 yılında kuruldu ve Türkiye’nin önde gelen yazılım geliştiricilerinden biri haline geldi. 30’dan fazla CAD ve GIS uygulamaları Türkçe olarak mevcuttur. Şu anda şirketin Türkiye’de ve dünyada 20.000’den fazla lisansı ve 100.000 kayıtlı kullanıcısı bulunmaktadır. Belediyeler, kamu kurumları ve özel sektör tarafından kullanılmaktadır. Netcad nedir, hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız ana sayfasına göz atın: Bu alanda kariyer yapmak için harika bir yer.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Netcad şirketi, Serdar AK ve Serper AK tarafından kurulmuştur.

Netcad hakkında bilgi almak için sitemiz üzerinde yer alan içeriğimize göz atabilirsiniz.

Netcad hakkında ki fiyat bilgilendirmelerine sitemiz üzerinden ulaşmanız mümkündür.

Netcad kullanıcıları genellikle mühendis ve coğrafya bilimcilerinden oluşmaktadır.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478