e
sv
NFS Heat İndir PC

NFS Heat İndir PC

NFS heat indir PC, NFS heat Türkçe indir, NFS heat full indir ve NFS heat hakkında daha fazlası için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçeİngilizce
 • ÜreticiElectronic Arts
 • İşletim Sistemi WindowsPlayStation 4Xbox One

NFS Heat indir PC, Ghost Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir 2019 yarış video oyunudur. Serinin 25. yıl dönümünü kutlayan Need for Speed ​​serisinin 24. bölümüdür. NFS Heat indir PC, PlayStation 4 ve Xbox One için kullanılabilir. Çeşitli durumlarda oyunculara meydan okuyacak zorlu bir oyundur. NFS Heat indir PC, oynanış basittir ancak oyuncuları son yarışa kadar koltuklarının kenarında tutacaktır. Oyun açık bir dünyadır ve oyuncular bir sokak yarışçısı rolünü üstlenirler.

NFS Heat indir PC, grafikler çarpıcı ve NFS Heat, bir sarma düzenleyici ve renk seçici sunuyor. Oyun ayrıca, oyuncuların kamerayı en sevdikleri fotoğraf ve videoları paylaşmak için kullanmalarına olanak tanıyan AR moduna da sahip. NFS Heat indir PC, oyunu oynamak için bir EA Hesabı ile oturum açmalısınız, ancak ödüller buna değer. Oyuncuları yarışa bağımlı kılmak için birçok benzersiz özelliğe sahiptir. İşte NFS Heat’in en iyi özelliklerinden bazıları. Web sitesini ziyaret ederek hemen deneyebilirsiniz.

NFS Heat Full İndir PC

NFS Heat full indir PC, oyuncular Gündüz ve Gece modu arasında seçim yapabilir. Gün boyunca oyuncular, onaylanmış yarış etkinliklerinde yarışabilir ve banka kazanabilir. NFS Heat full indir PC, gece boyunca oyuncular yasadışı sokak yarışlarına katılabilirler. Oyunda tesviye mekaniği için kullanılan yasadışı sokak yarışı oyunculara verir. Hem gündüz hem de gece polisleri var, ancak ikincisi daha agresif. Yüksek puanlar elde etmek için aynı arabayı her iki modda da kullanabilirsiniz.


NFS Heat ücretsiz İndir PC

NFS Heat full indir PC, oyuncular isimlerini seçerek karakterlerini özelleştirebilirler. Ayrıca oynamak istedikleri karakteri de seçebilirler. Yüz animasyonu için bir kişiselleştirme özelliği de vardır. Bir kadın ve bir erkek arasında seçim yapabilirsiniz. NFS Heat full indir PC, bu karakterlerin her ikisinin de seslendirme sanatçıları var. Hepsi kesilmiş sahnelerde görünecek, ancak görünümlerini özelleştirebilirsiniz. Bu oyunda bir renk seçici ve bir sarma düzenleyici bulunur. Oyun bir EA Hesabı gerektirir.

NFS Heat PC İndir

NFS Heat PC indir, oyunda kilidini açmak için dört gizli araba bulunuyor. Aktivite izleme seviyesini karşılayarak da bunların kilidini açabilirsiniz. NFS Heat PC indir, kampanya modu çok zorlayıcı olmasa da yarış tutkunları için harika bir seçenek. Size meydan okuyacak bir dizi modu var. Kampanya modu 10 saat uzunluğundadır ve tek oyunculu veya çok oyunculu karakter olarak oynamanıza izin verecektir. Satın almadan önce oyunun demosuna bakmanız tavsiye edilir.

NFS Heat PC indir, oyunu benzersiz kılan yeni bir dinamiğe sahip. En iyi deneyimi elde etmek için Gündüz ve Gece modları arasında seçim yapabilirsiniz. Gün içinde, onaylanmış yarışlarda yarışmayı, banka kazanmayı veya temsilci olmayı seçebilirsiniz. Ayrıca geceleri sokaklarda oynayabilirsiniz. Gece yarışçısıysanız, gündüz de yapabilirsiniz. Gündüz de yarışabilirsiniz. NFS Heat PC indir, geceleri hangi modu oynamak istediğinizi seçebilirsiniz.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

NFS Heat, indirmek isteyen oyuncular sitemiz üzerinden bu oyunu indirebilir ve oynamaya başlayabilirler.

NFS Heat oyunu, sitemiz üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilebilmektedir.

NFS Heat oyununun kurulumu standart şekilde setup üzerinden kurulum adımlarının takip edilmesi ile gerçekleşir. Eğer kurulum sırasında sorun yaşıyorsanız sitemiz üzerinden kurulum detaylarına göz atabilirsiniz.

NFS Heat oyunu, Need For Speed adlı ünlü araba yarışı içerikli oyun serisinin en sevilen oyunlarından biridir.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478