Ets 2 modları, uzun yıllardır sevilerek oynanan ve birçok oyuncuya sahip ETS 2 oyununa eklenen ETS 2 modları ile oyuna farklı araçlar, haritalar, özellikler vb. eklemeler yapılarak oyun zevkini arttırmak amacı ile tasarlanmakta ve oyunculara sunulmaktadır. ETS 2 modları indirmek isteyen ETS 2 oyuncuları genellikle oyunda bulunmayan araçları kullanmak için sürümlerine göre ETS 2 1.32 modları, ETS 2 1.34 modları, ETS 1.31 modları gibi çeşitli aramalar yaparlar ve oynadıkları sürüme uygun modlara göz atarlar. ETS 2 modları arasınsa sadece oyunda bulunmayan araçlar değil farklı haritalar ya da farklı oyun içi özellikler de eklenebilmektedir.

ETS 2 modları indirmeyi düşünen oyuncuların herhangi bir modu indirmek adına sitemizi kullanmaları ve ETS 2 1.9.22 modları, ETS 2 1.33 modları, ETS 2 1.35 modları gibi oyunun farklı sürümleri için paylaşılan modlara ulaşmaları mümkündür. Bu Ets 2 modları indirilirken ilgili modun oyunu oynadığınız sürüm ile uyumlu olup olmadığına dikkat edebilir ve oyun sürümünüze uygun modları ETS 2 modları kategorimiz içerisinde araştırarak bulabilirsiniz.

ETS 2 Araba Modları

ETS 2 araba modları, oyun için çıkartılan ve en çok ilgi gören modlardır. ETS 2 araba modları ile oyun içersinde bulunmayan ve oyuncuların kullanmak istediği arabalar oyuna eklenir. Bu sayede oyun içerisinde farklı araçları kullanmak isteyen oyuncuların tümü ETS 2 araba modları arasında oynamak istedikleri araçları arar ve ilgili modu bulmaları ile bu modu indirerek oyunlarına eklerler. Özellikle ETS 2 araba modları arasında bulunan spor araçlar ya da benzeri küçük arabalar çokça indirilen modlardır. Bunun sebebi oyun içerisinde bulunan neredeyse tüm araçların tır olması görülebilir.

Ets 2 araba modları çokça ilgi görmesi sebebi ile bu modları indirmek isteyen oyuncular Ets 2 araba modları paylaşan güvenli siteler aramaktadırlar ve bu paylaşımları yapan siteleri sıklıkla kontrol ederler. Bu oyuncular Ets 2 araba modları indirmek adına sitemizi kullanabilirler ve güvenli bir şekilde beğendikleri araba modlarını indirebilirler. Aynı zamanda ETS 2 araba modları yanında farklı modları da “ETS 2 Modları” kategorimiz içerisinde bulmaları mümkündür.

ETS 2 Harita Modları

ETS 2 harita modları yine çokça indirilen ve ilgi gösterilen modlar arasında yer almaktadır. Bu modlar özellikle ülkemizde bulunan yüksek sayıdaki ETS 2 oyuncularının dikkatini çekmektedir ve bu oyuncuların birçoğu Ets 2 harita modları arasında bulunan Türkiye modlarını indirmektedirler. Bu modlar arasında Türk mod yapımcılarının yaptıkları birçok modu bulmanız mümkündür ve bu modların birçoğu Türkiye’de bulunan yerlerin haritalarıdır. Bu sayede bu bahsettiğimiz ETS 2 harita modları sıklıkla indirilen modlar arasında yer almaktadır.

ETS 2 harita modları aynı zamanda oyunu uzun süre oynamış ve sıkılan oyuncuların tercih ettikleri modlar arasında bulunmaktadır. Bu oyuncular aynı yerleri tekrar gelip gitmekten sıkıldıkları için ETS 2 harita modları indirirler ve bu haritalar üzerinde çeşitli görev yaparak oyunun devamlılığını sağlarlar.

ETS 2 Kamyon Modları

ETS 2 kamyon modları genellikle görevler için oyuncuların tercih ettiği modlardır ve bu oyuncuların çoğunluğu oyun içerisinde ki tırlardan sıkılan oyunculardan oluşmaktadır. Sürüş ve görüntü.itibari ile de kamyonları daha çok seven ETS 2 oyuncuları çeşitli ETS 2 kamyon modları sorguları gerçekleştirirler ve beğendikleri ETS 2 kamyon modları için uygun mod indirme siteleri araştırırlar. Genele bakıldığında ETS 2 kamyon modları, araba veya harita modlarına göre daha az ilgi görmesi nedeni ile orantılı olarak daha zor bulunan modlardır. Aynı zamanda ETS 2 kamyon modları paylaşan sitelerin daha az olmasına rağmen sitelerin güvenliklerine dikkat etmemeyi ihmal etmemeniz gerekir.

ETS 2 kamyon modları indirmek isteyen ve beğendikleri modları kolaylıkla bulamayan ETS 2 oyuncularının sitemizde bulunan ilgili ETS 2 modları kategorimiz üzerinde çeşitli ETS 2 kamyon modları bulmaları mümkündür. Bu modları indirmek isteyen oyuncular kategorimizde paylaşılan Ets 2 kamyon modları arasından beğendikleri modları indirmek için ilgili içerikleri üzerinde yer alan “Hemen İndir” butonlarını kullanabilirler. Aynı zamanda kategorimizde paylaşılan diğer Ets 2 modları da en sevilen ve ilgilenilen modlar arasında bulunmaktadır ve bu modlara göz atmanızı öneririz.