Money Rush İndir

Money Rush İndir

Money Rush indir, bir madeni para yığınını toplama ve çarpma ile ilgili bir oyundur. Money …

Devamını Oku

101 Okey İndir

101 Okey İndir

101 Okey indir, Rummy ailesinin popüler bir Türk oyunudur. 101 Okey indir, 106 taştan oluşan …

Devamını Oku

Bitlife APK

Bitlife APK

Bitlife APK son dönemlerde oyuncuların ve internet kullanıcılarının sıklıkla Bitlife APK reklamları aracılığı ile karşılarına …

Devamını Oku

Stick War Legacy Apk İndir

Stick War Legacy Apk İndir
Stick War Legacy apk indir mobil oyunlar arasında oldukça sevilen çöp adam oyunlarının, Stick War ...
Devamını Oku

Subway Surf Apk İndir

Subway Surf Apk İndir
Subway Surf apk indir dünya çapında en çok indirilen oyunlar arasında bulunduğu gibi Subway Surf ...
Devamını Oku

Traffic Rider Apk İndir

Traffic Rider apk indir
Traffic Rider apk indir, sorgusu mobile yarış oyunlarını seven birçok mobil oyuncu tarafından yapılan bir ...
Devamını Oku

Brawl Stars İndir PC

brawl stars indir
Brawl Stars indir PC, Finlandiyalı multimedya şirketi Supercell tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir 3. şahıs ...
Devamını Oku

PUBG Lite İndir PC

pubg lite indir
PUBG Lite indir PC, kısa zaman önce çıkmış en popüler mobil oyunlardan bir tanesidir. PUBG ...
Devamını Oku

Clash Royale İndir PC

clash royale indir
Clash Royale indir PC, en çok indirilen ve en çok oynanan android oyunları arasında yer ...
Devamını Oku

İOS oyunları indir, android oyunları kadar popüler olmasa da yine de belirli bir kitle tarafından aktif bir şekilde oynanmaktadır. İOS oyunları indirmek ve oynamak için sitemizin “İOS Oyunları” kategorisine göz atabilirsiniz. Genellikle android platformları üzerine çıkan oyunlar İOS platformları üzerine de çıkmaktadır. Büyük projeler (Clash Of Clans, Clash Royale vb.) Gibi oyunlar dünya üzerinde en çok kullanılan platformlara göre hazırlanmaktadır.

İOS oyunları ücretsiz indir olarak tek bir platforma çıkan oyun sayısı çok azdır. Bunun sebebi oyun firmaları tek bir platforma odaklanarak kitlesini küçültmeyi istemez. O yüzden en popüler ve en çok kullanılan işletim sistemleri üzerine oyunlarını düzenlerler. İOS oyunları hakkında daha fazla bilgi edinmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

En İyi İOS Oyunları İndir

En iyi İOS oyunları indir olarak öneriler verecek olursak bunların ilk başında Call Of Duty: Mobile oyunu gelir. Call Of Duty’nin ne kadar iyi ve ne kadar ünlü bir oyun olduğunu anlatmaya gerek yok. Dünyaca ünlü Call Of Duty oyun serisininin online mobil versiyonudur. En iyi İOS oyunları başlığı adı altında farklı öneriler verecek olursak sizlere Minecraft, Fornite, Roblox, Pokemon GO, Among US ve Magic Tiles 3 oyunlarını önerebilirim.

En iyi İOS oyunları Türkçe indir başlığı adı altında verdiğimiz önerilerde ki oyun türleri genellikle hayatta kalma, macera, aksiyon, eğlence ve rol yapma oyunlarıdır. Daha fazlası için sitemizde ki “İOS Oyunları” kategorisine göz atmayı unutmayınız.

İOS Strateji Oyunları İndir

İOS strateji oyunları indir son derece popüler olan ve aktif olarak oynanan oyun türlerinden bir tanesidir. İOS strateji oyunlarına öneri verecek olursak sizler için clash of clans, clash royale, boom beach, PUBG mobile, Call Of Duty: Mobile, clash of kings ve fornite oyunlarını önerebilirim. Öneri olarak verdiğimiz oyunların hepsi milyonlarca kişi tarafından aktif bir şekilde oynanmaktadır ve aktif oyuncu sayısı her geçen gün artış göstermekteidir.

İOS starteji oyunları ücretsiz indir, en iyi İOS oyunları ve ücretsiz ios oyunları hakkında detaylı bilgiler verdik. Lütfen daha fazlası için sitemizi Google’de bulunan yer işaretlerine eklemeyi ve bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.