Elden Ring İndir

Elden Ring İndir

Elden Ring indir, zamanımızın en çok merakla beklenen video oyunlarından biridir. Gerçekçi ve etkileyici bir …

Devamını Oku

Hogwarts Legacy İndir

Hogwarts Legacy indir, oyuncuların 19. yüzyılda Hogwarts’ın ikonik dünyasında gezinebilecekleri sürükleyici ve büyüleyici bir rol …

Devamını Oku

Blazing Sails İndir

Blazing Sails İndir

Blazing Sails indir, Get Up Games tarafından geliştirilen ve Iceberg Interactive tarafından yayınlanan parlak, Blazing …

Devamını Oku

Sifu İndir

Sifu İndir

Sifu indir, klasik Hong Kong sinemasına bariz ve dürüst bir borcu var. Sifu indir, bir …

Devamını Oku

Dread Hunger İndir

Dread Hunger İndir

Dread Hunger indir, son birkaç yılda, sosyal aldatma oyunları inanılmaz derecede popüler bir tür haline …

Devamını Oku

Mafia 2 Definitive Edition İndir

Mafia 2 Definitive Edition İndir
Mafia 2 Definitive Edition indir, Mafia Trilogy’nin bir parçası olan bir PC oyunudur. Mafia 2 ...
Devamını Oku

Mafia: Definitive Edition İndir

Mafia Definitive Edition İndir
Mafia: Definitive Edition indir, Hangar 13 tarafından geliştirilen ve 2K Games tarafından yayınlanan Mafia: Definitive ...
Devamını Oku

Just Cause 1 İndir

Just Cause 1 İndir
Just Cause 1 indir, açık bir dünyada geçen 2006 üçüncü şahıs aksiyon-macera oyunudur. Just Cause ...
Devamını Oku

Just Cause 4 İndir

just cause 4 indir full
Just Cause 4 indir full, Avalanche Studios tarafından geliştirilen ve Square Enix’in Avrupa bölümü tarafından ...
Devamını Oku

Just Cause 3 İndir Full

just cause 3 indir full
Just Cause 3 indir full, Avalanche Studios tarafından geliştirilen ve Square Enix’in Avrupa’daki yan kuruluşu ...
Devamını Oku

Just Cause 2 İndir Full

just cause 2 indir full
Just Cause 2 indir full, 2010 yapımı bir aksiyon macera video oyunudur. Avalanche Studios tarafından ...
Devamını Oku

Green Hell İndir

Green Hell İndir
Green Hell indir, oyuncuyu karanlık bir ormanın ortasına atan ve onları hayatta kalma ile görevlendiren ...
Devamını Oku

Detroit Become Human İndir

Detroit Become Human İndir
Detroit Become Human indir, Quantic Dream tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir ...
Devamını Oku

TheHunter: Call of the Wild İndir

TheHunter Call of the Wild İndir
TheHunter: Call of the Wild indir, oyunu gerçekçi bir av simülasyon oyunudur. Oyunun amacı, çeşitli ...
Devamını Oku

God Of War PC İndir

god of war pc indir
God Of War PC indir, video oyunu serisi, David Jaffe tarafından Sony Santa Monica stüdyosunda ...
Devamını Oku

Macera oyunları indir versiyonları son derece popüler olan oyun türleri arasına girmiştir. Macera oyunları mobil ve PC versiyonlarını indirmek ve oynamak için sitemizde bulunan “Macera Oyunları PC” kategorisine göz atabilirsiniz. Neredeyse tüm oyun severlerin sevdiği oyun türü olan macera oyunları geçmişte de günümüzde de son derece popülerdir ve aktif bir şekilde oynanmaktadır. Bazı macera oyunları ücretli satılırken bazıları ise ücretsiz bir şekilde oyunculara sunulmaktadır. Bu yazımız da sizlere hem ücretli hem de ücretsiz macera oyunlarından bahsedeceğiz. Macera oyunu indir ücretsiz için de yine sitemiz üzerinde bulunan “Ücretsiz Aksiyon ve Macera Oyunları İndir” kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Macera Oyunları PC ücretsiz indir versiyonlarına öneriler verecek olursak sizlere Temple Run, Temple Run 2, Ateş ve Su, Brawl Stars, KoGaMa ve Angry Birds oyunlarını oynamanızı şiddetle tavsiye ederim. Tabi ki ücretsiz macera oyunları PC versiyonları bunlarla sınırlı değildir. Yukarıda yazan tüm oyunları sitemiz üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Ücretli macera oyunları hakkında öneri verecek olursak sizlere Minecraft, Left 4 Dead serisi ve The Forest oyunlarını öneririm.

2 Kişilik Macera Oyunları İndir

2 kişilik macera oyunları indir arkadaşlar arasında en çok oynanan oyun türleri arasındadır. 2 kişilik macera oyunları genellikle tek kişilik macera oyunlarına göre daha çok tercih edilmektedir. Bunun başlıca sebeplerinden birisi oyuncular yapay zekaya karşı oynamak yerine gerçek canlı bir kişiyle oynamayı istemesidir. Yapay zekalar son dönemlerde her ne kadar gelişmiş olsa da gerçek bir oyuncunun oynaması ile kıyasa sokulmamaktadır.

2 kişilik macera oyunları indir öneriler verecek olursak listenin başında Ateş ve Su oyunu gelir. Herkes bir kere de olsa 2 kişilik macera oyunları başlığı adı altında Ateş ve Su oyununu arkadaşıyla veya kardeşiyle beraber oynamıştır. Ateş ve su oyunundan farklı olarak iki kişi şeklinde oynanabilecek macera oyunları şunlardır; Minecraft, The Forest, Left 4 Dead, Left 4 Dead 2 ve Among us oyunlarıdır. Tabi ki bu oyunlar ile sınırlı değildir, daha fazla iki kişilik macera oyunları için sitemizin kategorilerine göz atabilirsiniz.

İki Kişilik Macera Oyunları İndir

İki kişilik macera oyunları indir her ne kadar zevkli olsa da bazı kişiler tek kişilik macera oyunlarını iki kişilik macera oyunları yerine tercih etmektedir. Herkesin oyun zevki kişiden kişiye değiştiği için farklı oyunların tercih edilmesi ve oynanması gayet doğaldır. Sizlere yukarı da birçok oyun önerisi ve bilgisi verdik, daha fazlası için sitemizin bildirimlerini aktif etmeyi ve sitemizi yer işaretlerine kaydetmeyi unutmayınız.

İki kişilik macera oyunları satın almak için en iyi platformlardan bir tanesi Steam platformudur. Steam üzerinde birçok iki kişilik macera oyunları bulunmaktadır. Neredeyse herkesin bütçesine yetecek olan ucuz ve eğlenceli oyunlar bulunmaktadır. Bunlardan bir kaçını sayacak olursak Left 4 Dead, The Forest ve Left 4 Dead 2 oyunları bu listenin başında yer alır.

Tek Kişilik Macera Oyunları İndir

Tek kişilik macera oyunları indir ile iki kişilik macera oyunları hemen hemen aynıdır. Çünkü 2 kişilik oynanan macera oyunları %99 bir biçim de tek kişilik olarak da oynanmaktadır. Tek kişilik macera oyunları indirmek ve ücretsiz bir şekilde oynamak için sitemizin “Macera Oyunları” kategorisine göz atabilirsiniz. Alt tarafta bulunan paragraftan öneri olarak verilen tek kişilik macera oyunlarını bulabilirsiniz.

Tek kişilik macera oyunları indir önerisinde yukarı da yazdığımız oyunlardan farklı oyunlar bulmaya çalıştık. Tek kişilik macera oyunları önerisi şunlardan oluşmaktadır; Patika Topu, Uçak Uçurma, İmkansız Tır, Limuzin ve Adem & Havva – Golf oyunlarıdır. Bu verdiğimiz oyun önerileri genellikle küçük yaşta ki çocukların oynayabileceği eğlenceli ve ücretsiz oyunlardır.