e
sv

PES 2020 Satın Al

PES 2020 Satın Al
avatar

indirhaydi

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PES 2020 satın al hizmeti oyun satışı yapan neredeyse tüm siteler tarafından verilmektedir ve çokça satışı yapılmış bir oyundur. PES 2020 satın al, PES 2020 satın al PC, PES 2020 satın al ps4 gibi aramalar serinin popülerliği nedeni ile oyunun ilk çıkışından serinin yeni oyununun çıkışına kadar çok fazla oyuncu tarafından yapılmaktadır ve bu oyuncu kitlesine satış yapma hedefi olan tüm oyun siteleri tarafından PES 2020 satın al hizmeti verilmektedir.

PES 2020 satın al hizmeti veren sitelerin sayısı serinin yeni oyunları çıkmasına rağmen hala daha fazladır ve PES 2020 satın al işlemini birçok oyuncu yapmaya devam etmektedir. Bu siteler arasından birini PES 2020 PS4 satın al ya da benzeri işlemler için kullanmak isteyen ve hangi siteyi tercih etmesi gerektiğini bilmeyen kullanıcılar için içeriğimizin devamında oyunun satışını yapan siteleri karşılaştırdık. Bu karşılaştırmalarımızı inceleyerek oyunu satın alacağınız siteyi seçebilirsiniz.


PES 2020 Durmaplay Sitesinde ki Satış Fiyatı Nedir:

PES 2020 satın al hizmeti veren ve serinin diğer oyunları arasından da birçok oyunun satışını yapan oyun satış sitesi Durmaplay üzerinde PES 2020 (PC) oyunu 63 TL fiyat ile satışa sunulmuştur. Oyunun en ucuz satıcıları arasında bulunan Durmaplay sitesini oyun satın alma içeriklerimizin birçoğunda örnek gösterdiğimiz gibi Durmaplay sitesi, oyun satın alma amacı ile kullanılan aracı satış siteleri arasında da en çok kullanılan sitelerden biridir.

Durmaplay PES 2020 Satış Fiyatı: 63 TL

PES 2020 PC Satın Al


PES 2020 Konsolum.net Sitesinde ki Satış Fiyatı Nedir:

PES 2020 satın al hizmeti veren ve genellikle knsol oyunu satın almak için kullanılan bir aracı site olan Konsolum.net üzerinde PES 2020 oyunu (PS4) 100 TL fiyat etiketine sahiptir. Günümüzde bu tarz ünlü ve yeni çıkmış konsol oyunlarının fiyatlarına göre çok düşük fiyat ile PES 2020 oyununun satışını yapan bu site üzerinden farklı konsol oyunlarını da uygun fiyat ile bulabilisiniz.

Konsolum.net PES 2020 Satış Fiyatı: 100 TL

eFootball Pes 2020 Satın Al

PES 2020 PC Satın Al

PES 2020 PC satın al hizmeti veren siteler arasında seçim yaparken sadece oyunun satış fiyatına odaklanmamalı ve satın alma işlemini gerçekleştireceğiniz site hakkında farklı konularda incelemeler de yapmanız gerekir. Bu incelemeler için site güvenliği, satış bilgileri vb. örnekler verilebilir. Eğer PES 2020 PC satın al hizmetini almak için içeriğimizde karşılaştırdığımız siteleri uygun bulmadıysanız bu hizmeti alacağınız sitenin özellikle güvenliğine oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir.


PES 2020 PC satın al hizmetini veren sitelerin karşılaştırmalarında özellikle güvenilir siteleri seçmekte ve en uygun fiyatlı siteleri içeriğimize eklemekteyiz. İçeriğimizde Steam ve Epic Games gibi neredeyse her oyuncu tarafından kullanılan oyun satış platformları dışında Durmaplay, Oyunfor, Hepsiburada, Gittigidiyor gibi oyun satışı için sıklıkla kullanılan sitelere yer vermekteyiz. Bu siteler üzerinden PES 2020 PC satın al gibi işlemlerinizi güvenli bir şekilde yapmanız mümkündür.


PES 2020 Hepsiburada Sitesinde ki Satış Fiyatı Nedir: 

PES 2020 PC satın al hizmeti veren siteler arasında bir e-ticaret platformu olarak birçok oyununda satışını yapan Hepsiburada sitesi bulunmaktadır. Online alış-veriş için en çok kullanılan sitelerden biri olan Hepsiburada üzerinden genellikle konsol oyunları çokça satılmaktadır. PES 2020 oyununun konsol için yapılan satışları da Hepsiburada üzerinde birçok satıcı tarafından yapılmaktadır. Oyunu PC için almak isteyen kullanıcılarında Hepsiburada’yı kullanmaları mümkündür. PES 2020 oyunu PC için Hepsiburada üzerinde 95 TL fiyat ile satışa sunulmaktadır.

Hepsiburada PES 2020 Satış Fiyatı: 95 TL

PES 2020 Satın Al Hepsiburada


PES 2020 Eoyunum Sitesinde ki Satış Fiyatı: 

PES 2020 satın al hizmetini veren aracı oyun satış sitelerinden biri olan Eoyunum sitesi üzerinde PES 2020 oyunu (PS4) 130 TL fiyat ile satılmaktadır. Bu oyunu satan siteler arasında güvenilir ve uygun fiyat ile satış yapan sitelerden biri olan Eoyunum sitesi üzerinden benzer futbol oyunlarını da satın alabilirsiniz.

Eoyunum PES 2020 Satış Fiyatı: 130 TL

PES 2020 Satın Al Eoyunum

eFootball Pes 2020 Satın Al

eFootball Pes 2020 satın al hizmetini almak için eğer Durmaplay gibi aracı oyun sitelerini kullanmaktaysanız oyunu satın almanız ile oyun Steam CD Key olarak e-posta adresinize gönderilir ve bu Key ile Steam üzerinden oyunu etkinleştirebilirsiniz. eFootball pes 2020 satın al hizmetini bu şekilde veren aracı sitelerden oyun satın almak genellikle çok daha uyguna gelmektedir ve birçok oyuncu tarafından tercih edilmektedir.

eFootball Pes 2020 satın al hizmetini veren siteler üzerinden genellikle serinin diğer oyunlarını ya da benzer futbol oyunlarını da satın alma imkanınız bulunmaktadır. Eğer oyunu uygun fiyat ile satın almak istiyorsanız bu tarz aracı sitelerde sadece eFootball Pes 2020 satın al hizmeti değil neredeyse tüm oyunlar uygun fiyat ile satılmaktadır.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Pes 2020 oyununun konsol için çıkan sürümünü teknoloji mağazaları ve birçok internet sitesi üzerinden alabilirsiniz, PC için Pes 2020 almak istiyorsanız aracı oyun siteleri üzerinden oyunu satın almanız mümkündür.

Pes 2020 oyununu satan sitelerde ki fiyatları karşılaştırdığımız içeriğimize göz atarak oyunun farklı sitelerde ki farklı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Pes 2020 oyununun Steam üzerinde bulunmama sebebi serinin 2021 için çıkan oyununun satılması ve bu neden ile eski oyunun satıştan kaldırılmasıdır.

Pes 2020 oyunu konsol için Mediamarkt, Teknosa gibi teknoloji mağazalarında satışa sunulmaktadır.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478