e
sv

Playstation 1 Oyunları

PlayStation 1 oyunları, tüm listesi yazının ortasında bulunmaktadır. Yazının ortasına gelerek PlayStation 1 oyunlarını görebilirsiniz.  PlayStation 1 oyunları, bu konsolun yeteneklerinde ustalaşmak için en iyi kılavuzdur. Her konsolun en çok satan PlayStation 1 oyunları listesinin hızlı bir özetini burada bulabilirsiniz. PlayStation 1 oyunları, piyasaya sürülen türünün ilk video oyun konsolları arasındaydı. Binlerce PlayStation 1 oyun […]


playstation 1 oyunları
avatar

indirhaydi

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PlayStation 1 oyunları, tüm listesi yazının ortasında bulunmaktadır. Yazının ortasına gelerek PlayStation 1 oyunlarını görebilirsiniz. 

PlayStation 1 oyunları, bu konsolun yeteneklerinde ustalaşmak için en iyi kılavuzdur. Her konsolun en çok satan PlayStation 1 oyunları listesinin hızlı bir özetini burada bulabilirsiniz. PlayStation 1 oyunları, piyasaya sürülen türünün ilk video oyun konsolları arasındaydı. Binlerce PlayStation 1 oyun geliştiricisi yüzlerce farklı PlayStation 1 oyunu üretti. PlayStation markası tarafından satın alınmadan önce PlayStation olarak da biliniyordu. Bu ilk oyunlar, ev televizyonlarında, bilgisayarlarda, el bilgisayarlarında ve İnternette oyunların geleceğinin önünü açmaya yardımcı oldu.

 

PlayStation 1 oyunları, sistem için geliştirilen ilk oyunlardan ikisi olan Killzone ve Gran Turismo’dur. Gran Turismo, çoğu kaynağa göre tüm zamanların en çok satan PlayStation 1 oyunlarıdır. Killzone, PlayStation One’da yayınlanan en iyi oyunlar arasında gösterildi. Bu oyunların her ikisi de kendi başına devrim niteliğinde bir cihaz olan PlayStation Eye kamerayı gerektirir.


PlayStation 1 Oyunları (İlk Çıkan Oyunlar):

 • Killzone
 • Gran Turismo

playstation 1 oyunları listesi

PlayStation 1 Oyunları Listesi

PlayStation 1 oyunları listesi hala oldukça büyük, ancak piyasadaki yeni oyunlardan bazıları şimdiden duyuruldu. PlayStation 1 oyunları listesi Need for Speed: Hot Pursuit, Rayman Legends ve Prototype Runner’ı içerir. Seçim çok büyük olduğu için bu yıl PlayStation 1‘deki en iyi oyunları seçmek biraz zor. Listeyi tek bir oyuna indirgemek zor olacaktır. Duyurular, bu tatil sezonu için çıkacak olanların tam kapsamını tam anlamıyla kavrayana kadar beklememiz gerekecek.


 

PlayStation 1 oyunları listesi bir sürü kaliteli oyun olduğunu söyleyebilirsiniz, ancak bu kesinlikle böyle değil. Yeni video oyun konsolları arıyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var. Sony’nin PlayStation 1 oyunları listesi eski PlayStation’dan daha yüksek fiyatlı, ancak çok daha büyük bir sabit diske ve daha fazla belleğe sahip. Eski model, PS2 ile aynı düzeyde oyun uyumluluğuna sahip değildir, bu nedenle hangi oyunların her iki modelde de çalışacağını bilmek önemlidir.


PlayStation 1 Oyunları Listesi (Yeni 2021):

 • Legacy of Kain Soul Reaver
 • Tomb Raider
 • Syphon Filter
 • Dance Dance Revolution
 • WWF SmackDown! 2: Know Your Role
 • Ape scape
 • Resident Evil
 • Resident Evil 2
 • Colony Wars

playstation 1 oyunları full indir

PlayStation 1 Oyunları Full İndir

PlayStation 1 oyunları full indir, bir oyun konsoluna ek olarak bir video oyun konsolu olarak tasarlandı. PlayStation 1 oyunları full indir, onu diğer ev konsollarından ayıran birçok yenilikçi özelliğe sahiptir. Xbox 360, kullanıcı profillerini ve diğer kullanıcı verilerini sabit sürücü yerine bellekte saklaması açısından PlayStation 2’den farklı bir sabit sürücü kullanır. Bu, kullanıcıların oyunlarını ve diğer verilerini sabit sürücüye kaydedebileceği ve ardından herhangi bir Xbox sisteminde bunlara erişebileceği anlamına gelir. Bu, Xbox 360’ı zorlu oyuncular için en iyi seçenek haline getirir.

 

PlayStation 1 oyunları full indir, günümüzün oyun konsollarında bulunan yeni teknolojiden tam olarak yararlanan, harekete duyarlı yeni bir oyun denetleyicisidir. PlayStation 1 oyunları full indir, God of War II dahil olmak üzere bazı harika oyunlar içerir. Bu konsol ayrıca, PS Move ile çalışacak, geriye dönük uyumlu oyunların çok etkileyici bir listesine sahiptir. Eski oyun konsolları veya eski video oyunları koleksiyoncusu iseniz, bu heyecan verici yeni çevre biriminde neler olduğunu görmek isteyebilirsiniz. Seçimden hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

 • Site İçi Yorumlar


En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Playstation 1 oyunları genel olarak Resident Evil, Resident Evil 2, Tekken 3 ve Castlevania gibi eski oyunlardır.

Playstation 1 tam olarak 3 Aralık 1994 tarihinde piyasaya sürülmüştür.

Playstation 1 üretimi 23 Mart 2006 tarihinde sonlandırılmıştır.

Playstation 1 satıldığı tarihinden itibaren toplamda 102 Milyon dolar satış yapmıştır.


Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478