e
sv
Pokemon GO APK İndir

Pokemon GO APK İndir

Pokemon GO apk indir, pokemon go ücretsiz oyna ve pokemon go apk kurulumu için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçeİngilizce
 • ÜreticiNiantic, Nintendo, The Pokémon Company
 • İşletim Sistemi AndroidİOS

Pokemon Go APK indir, 2016 yılında piyasaya sürülen mobil artırılmış gerçeklik oyunudur. Pokemon Go APK indir, Niantic tarafından geliştirilmiş ve Nintendo ve The Pokémon Company tarafından yayınlanmıştır. Pokemon Go APK indir, Pokémon serisinin bir parçasıdır ve kullanıcıları sanal yaratıkları yakalayabilecekleri ve yakalayabilecekleri yerlere bağlamayı amaçlar. Oyun, oyuncuların farklı yerleri keşfetmelerine ve gördükleri yaratıkları bulmalarına olanak tanır. Yeni insanlarla tanışmak ve dışarıda kaliteli zaman geçirmek için harika bir yol ve son aylarda giderek daha popüler hale geldi.

Pokemon Go APK indir, popülaritesi bazı eleştirilerle karşılandı, ancak CNET’ten Collins’e göre bu oyun şirketinin hatası değil. 26 Temmuz’da yayınlanan bir raporda oyunun popülaritesi yüzde 200’den fazla arttı. Pokemon Go APK indir, sonuç olarak, birçok insan telefonlarında olması gerekenden daha fazla zaman harcarken, diğerleri değerli zamanlarını boşa harcıyor. Oyuncular, uygulamanın oyunla ilgili sorunlardan sorumlu olmadığını kabul etse de, halk sağlığı üzerindeki etkisi konusunda bazı endişeler var.

Pokemon GO APK Son Sürüm İndir

Pokemon Go APK son sürüm indir, güvenlik dahil olmak üzere tüketiciler için çeşitli sorunlar yarattı. Birçok oyuncu, oyunun Pokemon’unun çeşitliliğinin olmamasından dolayı hüsrana uğradı. Niantic, bu şikayetlere pandemi bonuslarını kaldırarak ve daha fazla ‘bölgesel’ karakter ekleyerek yanıt verdi. Pokemon Go APK son sürüm indir, yakın tarihli bir güncelleme, daha nadir, yaygın olmayan ve bölgeye özgü Pokemon dahil olmak üzere oyuna yüzden fazla yeni Pokemon getirdi. Birçok tüketici mevcut Pokémon sayısından memnun olsa da, bazıları onları yaşadıkları yerde bulamayacaklarından endişe ediyor.


Pokemon GO APK Son Sürüm İndir

Pokemon Go APK son sürüm indir, oyunla ilgili diğer sorunların daha ciddi bir etkisi var. Birkaç durumda, Pokémon Go oyuncuları polisin Fullerton’da cinayet şüphelilerini, Auburn’da bir soyguncuyu ve Meksika sınırına yakın bir kasaba olan Kuna’da çıkan yangını yakalamasına gerçekten yardım etti. Bu olaylar oyuna atfedilir, ancak aynı zamanda polisin bu suçları çözmesine yardımcı olmakla da tanınır. Pokemon Go APK son sürüm indir, kaç kişinin etkilendiğine bakılmaksızın, oyunun olumlu etkileri hala belirgindir.

Pokemon GO APK Android İndir

Pokemon Go APK Android indir, Temmuz 2016’da piyasaya sürülmesine rağmen Çin’de henüz tamamen yasaklanmış değil. Ancak, bazı ülkeler henüz bunu benimsemedi. Sonuç olarak, oyun hala birçok bölgede yasaklanmış durumda. Pokemon Go APK Android indir, Çin’de oyunun karşılaştığı en büyük sorunlardan biri Büyük Güvenlik Duvarı. Oyunu bu ülkelerde oynayabilmek için uygulamayı farklı bir bölgeden App Store ID ile indirmeniz gerekiyor. Hatta bazı insanlar bir VPN kullanmak zorunda.

Pokemon Go APK Android indir, çok popüler olsa da tehlikeli de olabilir. Missouri’de dört adam, hevesli Pokemon Masters’ı soydu. Polisin zanlıları yakalaması yaklaşık 10 ila 11 saat sürdü. Suçlular, dikkatsiz yayaları avlamak için popüler Pokemon GO konumlarını kullandılar. Polis, ebeveynleri çocuklarını oyun oynarken izlemeleri konusunda uyarıyor. Pokemon Go APK Android indir, arkadaşlarınız ve ailenizle bağlantı kurmanın iyi bir yoludur, ancak oyun aynı zamanda tehlikeli de olabilir.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Pokemon, aslında aynı adlı bir çizgi filmin oyun karakterlerine verilen isimdir.

Pokemon GO, oyunu gerçek dünya üzerinde haritaya konumlandırılan etkileşimler aracılığı ile oynanmaktadır.

Pokemon GO oyununu en güncel sürümü ile sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.

Pokemon GO oyununu sitemiz üzerinden indirmeniz mümkündür.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478