e
sv
Ready or Not İndir

Ready or Not İndir

Ready or Not indir - Ready or Not PC indir, Ready or Not full indir için sitemizi ziyaret edebilir ve kullanabilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 2 ratings
2 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
2 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeTüm Diller
 • ÜreticiVOID Interactive, VOID Interactive Pty Ltd.
 • İşletim Sistemi Windows

Ready or Not indir, piyasaya sürüldüğünde, esas olarak oyunun, yaklaşmakta olan The Division 2 video oyununu yaratan aynı kişiler olan Team17 tarafından yapılması nedeniyle heyecan yarattı. Ready or Not indir, geliştiricilerin yeni başlıkta Gameloft ve VOID Interactive ile çalışması gerekiyordu, ancak iki şirket ayrıldı. Bu, okul çekimini tasvir eden video oyununun bir seviyesiyle bağlantı da dahil olmak üzere, ayrılma nedeni hakkında söylentileri ve spekülasyonları tetikledi. Ready or Not indir, bu söylentilere yanıt olarak VOID Interactive, kararı açıklayan bir açıklama paylaştı.

Ready or Not indir, sıradan bir modern Amerika’da geçen, taktiksel bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Her şey düşmanca durumları dağıtmak ve kaotik bir duruma düzeni geri getirmekle ilgili. Ready or Not indir, sekiz oyuncuya kadar olan bir işbirliği oyunudur ve hem tek oyunculu hem de oyuncuya karşı oyuncu modlarını içerecektir. Daha solo odaklı bir deneyim tercih ederseniz, tek oyunculu modda AI komutunu kullanabilirsiniz.

Ready or Not PC İndir

Ready or Not PC indir, harika bir oyun olsa da şimdilik sadece Steam’de mevcut. Geliştiriciler, gelecekte diğer platformlara getirmeyi düşünmeyi planladıklarını söylediler. Ready or Not PC indir, arkadaşlarınızla oynamak için bir oyun arıyorsanız, Hazır veya Değil mükemmel bir seçim olabilir. SWAT polis birimlerinin potansiyel olarak düşmanca durumları etkisiz hale getirmek için çağrıldığı modern bir Amerika’da geçen taktiksel bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Çevrimiçi çok oyunculu oyunların hayranıysanız, oyunu kesinlikle denemelisiniz.


Ready or Not PC İndir

Ready or Not PC indir, bu ay Steam’de erken erişimde piyasaya sürülecek, böylece oyuncular mümkün olan en kısa sürede oyunun keyfini çıkarabilirler. Ready or Not PC indir, modern bir ortamda geçen taktiksel bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Düşmanca durumları dağıtmaya ve kaotik bir topluma düzen getirmeye odaklanır. Oyun, oyuncuya karşı oyuncu ortamlarının yanı sıra sekiz oyuncuya kadar işbirlikçi oynamayı destekler. Yalnız bir oyuncuysanız, tek oyunculu ve çok oyunculu modlar arasında seçim yapabilirsiniz, ancak oyun herhangi bir çok oyunculu modu desteklemez, bu da muhtemelen birçok oyuncuyu hayal kırıklığına uğratır.

Ready or Not Full İndir

Ready or Not full indir, olumlu eleştiriler alsa da, çok oyunculu desteğin olmaması nedeniyle çevrimiçi oynamak zor. Bu büyük bir dezavantaj çünkü oyuncuların oyunu oynamak için bilgisayarlarında çok zaman harcaması gerekiyor. Neyse ki, Steam’de ücretsiz. Ayrıca geliştiriciler, oyuncuların oyunu arkadaşlarıyla paylaşmasına izin vermeye de açık. Ready or Not full indir, oyunun olmamasının nedeni ne olursa olsun, oyunun çok oyunculu sorunları birçok çevrimiçi forumun odak noktası olmuştur.

Ready or Not full indir, oyunu yoğun bir taktiksel birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyuncuların çeşitli silah ve becerileri kullanmayı öğrenirken düşmanca durumları dağıtmak için reflekslerini kullanmaları beklenir. Ready or Not full indir, çok oyunculu modda, oyuncular birbirleriyle koordine olmak ve oyunun yapay zekasını kontrol etmek için yeteneklerini kullanmalıdır. Bu nedenle, çok sayıda insanın birlikte oynamasına ve oyundan zevk almasına izin verdiği için çok oyunculu mod çok önemlidir.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Ready or Not oyununu indirmek isteyen kullanıcılar, sitemiz üzerinde yer alan ilgili içeriğimizi kullanarak oyunu indirebilmektedirler.

Ready or Not oyunu için gerekli depolama boyutu kapasitesi 50 GB büyüklüğündedir.

Ready or Not oyunu için gereken minimum sistem gereksinimleri arasında yer alan bellek gereksinimi 8 GB büyüklüğündedir.

Ready or Not oyununun orijinalinde Türkçe dil desteği yer almamaktadır.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478