e
sv
Sabotaj İndir

Sabotaj İndir

Sabatoj indir, ücretsiz sabatoj indir, en iyi Türk yapımı fps oyunlarından birisi olan Sabotaj oyununu şimdi ücretsiz indirin. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 1
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
100% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
100% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
1
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçeİngilizce
 • ÜreticiTYPER Games
 • İşletim Sistemi Windows

Sabotaj indir, Taktik ve Kuvvet güçleri arasındaki savaşı konu alan bir taktik FPS oyunudur. Sabotaj indir, HES Games tarafından geliştirilmiştir ve şu anda Steam’de mevcuttur. Oyuncular, silahlarını kaplamalar ve eldivenlerle özelleştirebilir ve çeşitli farklı sınıflar arasından seçim yapabilir. Sabotaj indir, aynı zamanda rekabetçi oyuncular ve birlikte vakit geçirmek isteyenler için harika olan çok oyunculu özellikler de sunuyor.

Sabotaj indir, oynamak ücretsiz olmasına rağmen, oyun hala oldukça bağımlılık yapan bir oyundur. Öncül, bir asker ve bir ajanın güçleri arasındaki bir çatışmadır. Silah kiralama yoktur ve oyun Türkiye merkezli tarihi bir sitede geçmektedir. Sabotaj indir, oyunun geliştiricisi HES, yerel kaynakları ve Türk mühendisleri kullanarak oyunu olabildiğince gerçekçi olacak şekilde yeniden tasarladı.

Sabotaj Oyunu İndir

Sabotaj oyunu indir, oyunun en benzersiz yönlerinden biri, benzersiz ayarıdır. 9v9 takım tabanlı bir nişancı oyunudur. Haritaları, Türkiye’deki gerçek yaşam konumlarına dayanmaktadır. Örneğin antik İstanbul sitesi ve Yerebatan Sarnıcı oyunda yer alıyor. Sabotaj oyunu indir, ayrıca oyunda yerleşik olarak bulunan ve rekabetçi oyun için harika olan gerçek zamanlı bir ekonomi vardır. Ve elbette, oyunun tam sürümünü indirmenize izin veren ücretsiz bir sürümü var.

Sabotaj oyunu indir, oyunun bu kadar popüler olmasının bir diğer nedeni de kökeninin Türkçe olmasıdır. Dokuz oyunculu modeli Türk toplumu için mükemmel bir seçimdir. Sabotaj oyunu indir, oyunun haritaları arasında ünlü İstanbul bölgesi, ünlü Kapadokya bölgesi ve Yerebatan Sarnıcı yer alıyor. Ayrıca oyuncular için çok keyifli hale getiren oyun içi ekonomiler de var. İster profesyonel ister acemi olun, Sabotaj oyunları size rekabet avantajı sağlayacaktır.


Sabotaj Oyunu İndir

Sabotaj Oyun İndir

Sabotaj oyun indir, oyunun haritaları Türkiye’deki gerçek sitelere dayanmaktadır. Sabotaj oyun indir, ülke için bir fikir edinmenin en iyi yolu budur. Sabotaj’da haritalar, ülkedeki gerçek yaşam konumlarına dayanmaktadır. Örneğin, antik İstanbul bölgesini keşfedebilirsiniz ve Yerebatan Sarnıcı, örneğin gerçek hayattaki yerlerden sonra modellenmiştir. Oyun ayrıca, her durumdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak bir oyun içi ekonomiye sahiptir.

Sabotaj oyun indir, MMOFPS birçok özelliğe sahiptir ve 9 oyunculu takım tabanlı bir oyundur. Haritalar, Yerebatan Sarnıcı ve Kapadokya da dahil olmak üzere Türk simge yapılarına göre temalandırılmıştır. Oyun ayrıca bir oyun içi ekonomi içerir. Sabotaj oyun indir, gerçekçi haritaların yanı sıra oyuncular beğendiklerini seçebilirler. Sabotaj MMOFPS, gerçek hayat ekonomisine sahip, Türkiye tarafından geliştirilen 9 oyunculu, dokuz oyunculu bir oyundur.

Sabotaj oyun indir, Sosyete oyunu olan bir diğer oyun ise Sabotaj. Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz popüler bir çok oyunculu oyundur. Oyun bilgisayarda veya cep telefonunda oynanabilir. Sabotaj oyun indir, Steam’de keyfini çıkarabileceğiniz ücretsiz bir indirmedir. Ayrıca iOS ve Android’de de mevcuttur. Denemeniz için ücretsiz bir sürümü var ve çoğu platformda indirilebilir.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Sabotaj, Türk yapımı bir FPS oyunudur. Özellikle Türk yapımı olması sayesinde birçok Türk oyuncunun ilgi odağı olmuş durumdadır.

Sabotaj oyununu indirmek için sitemizi kullanmanız mümkündür.

Sabotaj adlı oyun Türk yapıı bir FPS oyunudur.

Sabotaj oyununun, sitemiz üzerinden indirdiğiniz dosya ile oyunun setupı üzerinden kurulumu başlatarak kurulum penceresindeki adımları takip etmeniz durumunda kurulumunu tamamlamanız mümkündür. Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sabotaj oyununu sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirmeniz mümkündür.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478