e
sv

Sabotaj Sistem Gereksinimleri

sabotaj sistem gereksinimleri
avatar

indirhaydi

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sabotaj sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak birçok Sabotaj oyuncusu tarafından merak edilmektedir. Sabotaj oyun sistem gereksinimleri hakkında bugün sizlere minimum ve önerilen olmak üzere iki farklı şekilde bilgi vereceğiz. Türk yapımı bir oyun olan Sabotaj oyununu indirmeden önce sitemiz üzerinden sistem gereksinimlerini öğrenerek, kendi bilgisayarınıza uygun olup olmadığı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sabotaj önerilen sistem gereksinimleri için şimdi alt tarafta sizler için hazırlanan tabloyu inceleyebilirsiniz. Sabotaj minimum sistem gereksinimleri içinde alt tarafta ki paragrafları inceleyebilirsiniz.

Sabotaj Önerilen Sistem Gereksinimleri:

 1. İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10 – 64 Bit
 2. İşlemci: INTEL CORE i5-4460
 3. Bellek: 8 GB
 4. Ekran Kartı: NVIDIA GEFORCE GTX 960
 5. DirectX: Sürüm 11
 6. Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 7. Depolama: 10 GB

Sabotaj önerilen sistem gereksinimleri hakkında sizlere detaylı bilgiler verdik, alt taraftan minimum sistem gereksinimleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Sabotaj Minimum Sistem Gereksinimleri

Sabotaj minimum sistem gereksinimleri hakkında bilgi almak ve minimum sistem gereksinimlerini öğrenmek için şimdi alt tarafta bulunan “Sabotaj Minimum Sistem Gereksinimleri” başlığını inceleyebilirsiniz. Birçok kişi oyunu indirmeden önce Sabotaj minimum sistem gereksinimlerini araştırmaktadır, sizlerde sitemiz üzerinden Sabotaj minimum sistem gereksinimlerini inceleyebilirsiniz.

Sabotaj Minimum Sistem Gereksinimleri:

 1. İşletim Sistemi: Windows 8 / 8.1 / 10 – 64 Bit
 2. İşlemci: INTEL CORE i3-4150
 3. Bellek: 4 GB
 4. Ekran Kartı: Intel HD 4000
 5. DirectX: Sürüm 11
 6. Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 7. Depolama: 10 GB

Sabotaj minimum sistem gereksinimleri ve önerilen sistem gereksinimleri hakkında detaylı bilgiler verdik, daha fazlası için lütfen indirhaydi.com üzerinde bulunan içeriklerimizi incelemeyi unutmayınız.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Sabotaj sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak ikiye ayrılmaktadır. Tüm sistem gereksinimlerini öğrenmek ve incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sabotaj minimum sistem gereksinimleri hakkında bilgi almak ve ayrıntıları incelemek için indirhaydi.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sabotaj önerilen sistem gereksinimlerini incelemek ve detaylarına hakim olmak için şimdi indirhaydi.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478