Score Hero 2 APK İndir, Score Hero 2 PC APK İndir (2022)
e
sv
Score Hero 2 APK İndir

Score Hero 2 APK İndir

Score Hero 2 APK indir - Score Hero 2 PC APK indir, Score Hero 2 Full APK indir için sitemizi kullanabilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeTüm Diller
 • ÜreticiFirst Touch Games
 • İşletim Sistemi AndroidİOS

Score Hero 2 APK indir, oyununu oynadıysanız, muhtemelen çok eğlenirsiniz. Score Hero 2 APK indir, popüler oyunun bu devamı, 90 resmi takım dahil olmak üzere birçok yeni özelliğe sahiptir. Ayrıca oyuncular, favori futbolcularına benzemek için görünümlerini düzenleyebilirler. Score Hero 2 APK indir, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı kupa ve takım var ve oyun inanılmaz derecede bağımlılık yapıyor. Ancak Score Hero 2 ile ilgili bazı sorunlar var. Oyunun artıları ve eksileri hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Score Hero 2 APK indir, karakterinizi kişiselleştirmenize ve bir profesyonel olarak oynamanıza izin veren bir futbol oyunudur. Gerçekçi grafikler, tanınabilir yorumlar ve toplayabileceğiniz çeşitli öğeler içerir. Score Hero 2 APK indir, grafikler de büyük bir artı. Oyunu ister tek başınıza oynayın, ister arkadaşlarınıza meydan okuyun, herkes için bir şeyler var. Bir takım adı seçebilir ve hatta takımınızın renklerine ve logosuna uyacak şekilde donanımınızın renklerini değiştirebilirsiniz.

Score Hero 2 PC APK İndir

Score Hero 2 PC APK indir, grafikler büyük bir artı ama oyun mükemmel değil. En üst seviyede oynamak hala zor ve dikkatli olmazsanız bir golü kaçıracaksınız. Ancak, futbolda gerçekten iyiyseniz, bu uygulama sizin için mükemmel bir seçimdir. Score Hero 2 PC APK indir, birçok platformda mevcuttur, böylece ihtiyaçlarınıza uygun bir sürüm bulabilirsiniz. Eğlenceli, bağımlılık yapıcı ve denemeye değer.


Score Hero 2 PC APK indir, ilk sezonu tamamladıktan sonra ofsayt ihlalleri bir şey haline geliyor. Ofsayt olarak anılmak, kaçırılan bir gol ya da takım arkadaşınızın yanlış yöne gitmesi gibidir. Score Hero 2 PC APK indir, gerçek bir hayat oyunu gibi, ancak galibiyet serisine sahip olmak yerine oyun sizi başarısızlıkla ödüllendiriyor. Puan almanın bir nedeni de bu! Kahraman 2 çok popüler. Oynamak zor! Öyleyse, kaçırmayın!

Score Hero 2 PC APK İndir

Score Hero 2 Full APK İndir

Score Hero 2 full APK indir, alması ve oynaması kolay, ancak ustalaşması zor, bağımlılık yapan bir oyundur. Score Hero 2 full APK indir, oynaması zor olmasa da, çok fazla hassasiyet ve beceri gerektirir. Basit, anlaşılır bir mekanik gol atmanıza yardımcı olur. Oyuncu kazanmak için doğru olmalıdır. Bir şutu kaçırırsa penaltı alacak, bu da kaybedeceği anlamına geliyor. Sonuçta, oyun herkes için eğlenceli olacak.

Score Hero 2 full APK indir, skor gerçeğine rağmen! Hero 2 ücretsiz içerik sunuyor, bazı uyarılar var. Oyun göründüğü kadar zor değil ve öğrenmesi çok zor değil. Ama sizi saatlerce meşgul edecek zorlu bir oyun. Sporun hayranıysanız, bu başlamak için harika bir yoldur. Score Hero 2 full APK indir, kendinize güvenmiyorsanız, becerilerinizi geliştirmek ve kupalar kazanmak için ihtiyacınız olan eğitimi her zaman alabilirsiniz.

Score Hero 2 full APK indir, bu oyunda Hero Bux satın alabilirsin. Oyundaki mağaza simgesine dokunarak bunları mağazadan satın alabilirsiniz. Score Hero 2 full APK indir, üç yıldızlı paketi 3 dolara, beş yıldızlı paketi 5 dolara satın alabilirsiniz. Üç yıldız satın aldıktan sonra oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. Daha sonra, yeni seviyelerin kilidini açmanız gerekecek. Ardından, yeni aşamaların kilidini açmak için daha fazla yıldızın kilidini açmanız gerekecek.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar


En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Score Hero 2 oyununu sitemiz üzerinde paylaşılan ilgili içeriğimizi kullanarak indirebilirsiniz.

Score Hero 2 ücretsiz olarak sitemiz üzerinden indirilebilmektedir.

Score Hero 2 oyununun boyutu 203 MB büyüklüğündedir.

Score Hero 2 futbol maçı üzerine yapılmış maç içerisinde ki pozisyonları yönlendirdiğiniz bir oyundur.


Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478