e
sv
Sifu İndir

Sifu İndir

Sifu indir - Sifu full indir, Sifu PC indir için sitemizi ziyaret edebilir ve oyunu indirebilmek için kullanabilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeTüm Diller
 • ÜreticiSloclap
 • İşletim Sistemi Windows Playstation 4 Playstation 5

Sifu indir, klasik Hong Kong sinemasına bariz ve dürüst bir borcu var. Sifu indir, bir kung fu gücü fantezisi için buradaysanız, bir uyarı kelimesi: beklemedesiniz. Sonunda ilhamlarına kadar yaşarken, Sifu başlangıçta bir Jackie Chan filmi gibi değil, son jeneriğin altında çalışan blooper makarasından daha az oynuyor, kahramanımız bir tekmeyi yanlış anlıyor ve kıçına düşüyor, çenesiyle bir sehpayı selamlıyor, ya da bir şekilde bir merdivenden bir kama tasarlamak. Sifu indir, bunun dışında, burada kameraya acınası bir Chan tarzı sırıtış yerine ekran kararıyor ve ölüyorsun.

Sifu indir, neyse ki Sifu’da ölüm son değil. Paradoksal olarak, oyunun can damarıdır. Ölürseniz dirilebilirsiniz ama bedelini yaşla birlikte ödersiniz. Her başarısızlıkla birlikte bir “ölüm sayacı” yükselir ve her ayağa kalktığınızda ne kadar yaşlandığınıza eklenir: önce bir yıl, sonra iki, sonra daha fazlası. Sifu indir, kahramanın yüzü kırışır ve sertleşir; sağlık çubukları kısalır, ancak yaşlarının bilgeliği, saldırılarının daha fazla hasar vermesini sağlar. 70’e ulaştığınızda, bir sonraki düşüşünüz sonunuz olacak.

Sifu Full İndir

Sifu full indir, genellikle eğlenceden çok kafa karışıklığıyla ilgilenen bir oyuna uygun olarak, ilk başta yabancı bir kavramdır. Sifu full indir, asgari düzeyde açıklanmış, sarsıcı bir şekilde geleneksel olmayan fikirler bataklığı etrafında inşa edilmiş, cezalandırıcı bir şekilde zordur.

Sifu Full İndir


Sifu full indir, oyunun etini oluşturan dövüş, tanıdık parçalardan oluşuyor – hafif ve ağır saldırılar, bir atlatma, hoş bir zarif bob ve örgüler takımı – ancak göğüs göğüse video oyunu tozlarının gazileri bile koymak için mücadele edecek. uygulamaya geçirsinler. Sifu full indir, ne saldırıyı ne de savunmayı destekliyor gibi görünüyor. Kombolarınız eğilir veya savuşturulur, gardınız düşman darbelerinin voleybolu tarafından kırılır ve sizi yere yığar. Ve bir fırsat penceresi oluşturduğunuzda, yıldırım hızıyla kapanıyor.

Sifu PC İndir

Sifu PC indir, aksiyon beş seviyeye yayılıyor ve kung fu klasiklerinin gamını yönetiyor – uyuşturucu den, gece kulübü, kule bloğu. Sifu PC indir, ilk başta uzun, uzun ve bıktırıcı derecede zordurlar (ancak kısayollar keşfedildikten sonra patrona giden yolu kısaltır). Öldüğünüzde, ulaştığınız son aşamada, yaşınız ve yükseltmeleriniz taşındığında tekrar deneyebilirsiniz. Ancak, nihayet ilk patronu yendiğinizde, büyük olasılıkla oldukça yaşlı olacaksınız. (Sağlam bir günün cezasından sonra 60’lı yaşlarımdaydım.) Belki birkaç canınız kalmış olacak – bir sonraki seviyede bir burun için yeterli, ama daha fazlası değil. Ve tabii ki, ikinci seviyeye başladığınızda o kadar yaşlıysanız, beşini de bitirme şansınız yok denecek kadar azdır.

Sifu PC indir, ona uygun bir şekilde gitmek için yeni alanı terk etmeniz, bir öncekine geri dönmeniz ve daha kabul edilebilir bir yaşta olana kadar tekrar tekrar geçmeniz gerekecek. Sonra bir sonraki patrona ulaşmak için çalışacaksınız ve döngü tekrarlanıyor. Sifu PC indir, bir noktada başa dönmeniz ve koşunuzu daha da optimize etmeniz gerekecek. Bu, ne yazık ki, kilidini açtığınız yükseltmelerin çoğuna veda etmek anlamına geliyor. Sonunda bir zorluğun üstesinden gelmenin ödülünün geri dönüp tekrar yapman söylenmesi garip ve oldukça sönük bir his.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Sifu oyununu indirebilmek için sitemizi ziyaret edebilir ve ilgili içeriğimiz üzerinden oyunu indirebilirsiniz.

Sifu oyununu indirmek isteyen kullanıcılar ücretsiz olarak sitemizi kullanabilirler.

Sifu oyununu indirebilmek için gereken kullanılabilir depolama alanı boyutu 22 GB büyüklüğündedir.

Sifu oyunu Sloclap tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478