Sims 4 Satın Al PC

Sims 4 satın al PC hizmeti oyunun popülerliği ve yüksek indirme sayasını bağlı olarak birçok site tarafından verilem bir hizmettir. Sims 4 satın al PC sorgusu özellikle sakin ve eğlenceli oyun oynamak isteyen oyuncular tarafından yapılmaktadır yani Sims 4 oyununu bir dinlenme oyunu olarak da isimlendirebiliriz. Günümüzde genellikle popüler olan oyunlar aksiyon oyunları ve savaş oyunları olmak ile beraber Sims 4 oyunu bu kategoriler dışında olan nadir oyunlardan biridir. Bu neden ile de Sims 4 satın al PC işlemi bu pöpüler oyunlardan sıkılan oyuncular tarafından sıklıkla yapılmaktadır.

Sims 4 satın al PC hizmetini veren siteler üzerinden bu oyunu satın almayı düşünen kullanıcılar oyunu daha ucuz şekilde alabilmektedirler. Bunun sebebi Sims 4 satın al PC hizmeti veren siteler oyun yapımcısı ile anlaşarak oyunu daha ucuza mal edip kar payını koyarak satış yapmaktadırlar. Bu neden ile de birçok oyuncu bu tür aracı siteleri kullanarak oyunu satın alırlar. Bizde bu yazımızda Sims 4 satın al PC hizmeti veren siteleri sizler için karşılaştıracak ve en çok tercih edilen siteleri sizlere sunacağız.

The Sims 4 Satın Al

The Sims 4 satın al hizmeti veren siteler üzerinden oyunu daha ucuza indirmek isteyen oyuncular bu siteleri kullanırken dikkat etmeli ve daha ucuza oyun satın almak için güvenilmeyen siteler üzerinde alış-veriş yapmamalıdır. Bizimde sizler için içeriğimizde yer verdiğimiz siteler The Sims 4 satın al gibi oyun satışlarının sıklıkla yapıldığı, bilinen ve güvenli sitelerdir. Eğer verdiğimiz siteler ya da neredeyse tüm kullanıcıların kullandığı Epis Games, Steam gibi platformlar dışında bir site üzerinden The Sims 4 satın al, Sims 4 mac satın al gibi işlemler yapmayı planlıyor iseniz bu siteler hakkında araştırmalar yapmanız çok önemlidir.

The Sims 4 satın al hizmeti veren ya da The Sims 4 modlarının satışını yapan (Sims 4 seasons satın al, The Sims 4 get to work satın al, Sims 4 get famous satın al, Sims 4 cats and dogs satın al,The Sims 4 vampires satın al, The Sims 4 city living satın al vb.) bazı bilinen sitelerin fiyat karşılaştırmalarını içeriğimizin devamında bulabilirsiniz.


The Sims 4 Durmaplay Sitesinde ki Fiyatı nedir:

The Sims 4 satın al hizmeti veren ve sıklıkla Sims 4 satın alma amacı ile kullanılan bir site olan Durmaplay sitesi üzerinde güncel olarak  57,29 TL fiyat ile The Sims 4 oyunu oyunculara sunulmkatadır. Oyunun sitede ki orijinal fiyatı 208,33 TL gözükmekte ve güncel fiyatının %73 indirimli fiyat olduğunuda söylemeliyiz.

Durmaplay The Sims 4 Satış Fiyatı: 57,29 TL

The Sims 4 satın al


The Sims 4 Hepsiburada Sitesinde Ki Fiyatı Nedir:

The Sims 4 satın al hizmetini türkeyinin en ünlü e-ticaret sitelerinden biri olan Hepsiburada üzerindende alabilmeniz mümkündür. Bu oyun  Hepsiburada üzerinden 72 TL fiyat ile kullanıcılara sunulmaktadır. Oyunun modlarını da yine Hepsiburada üzerinden satın alabilir ve oyunun orijinalini daha ucuz ya da daha pahalı fiyatlar ile farklı satıcılarda da bulabilirsiniz. 

Hepsiburada The Sims 4 Satış Fiyatı (Origin): 72 TL

Sims 4 City Living Satın Al

Sims 4 City Living Satın Al

Sims 4 city living satın al gibi The Sims 4 oyununun modlarının satışını yapan sitelerde oldukça fazla sayıda bulunmaktadır. Hatta oyuna ait birçok mod oyunun orijinalinin fiyatının üzerine çıkmakta ve oyun modlarına göre çok yüksek fiyat ile satılmaktadır. Genellikle Sims 4 city living satın al hizmeti verilen bir site üzerinden oyuna ait diğer modları da bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Sims 4 city living satın al hizmeti veren bir site arıyor iseniz içeriğimizde Sims 4 oyunu için fiyat karşılaştırması yaptığımız siteler üzerinden Sims 4 city living satın al hizmeti verilmekte ve daha birçok modun satışı da yapılmaktadır. Ayrıca birçok modu içerisinde bulunduran tek bir paket olarak satılan kampanyalı paketler de bu siteler üzerinde satılmakta ve bu sayede oyunun modlarını daha ucuz satın alma imkanınız bulunmaktadır.

Sims 4 PC Satın Al

Sims 4 PC satın al hizmeti sunan siteler oyun indirmek amacı ile neredeyse tüm oyuncuların kullandığı Steam gibi platformların aksine neredeyse tüm oyuncuları tarafından internet üzerindeki aracı sitelerden indirilmektedir. Bunun sebebi olarak Steam VB. yerlerde Sims 4 PC satın al hizmetinin yaklaşık 4 kat daha pahalı fiyat ile verilmesi göstereilebilir. Fakat içerisinde oyunun birçok modunun bulunduğu bazı mod paketlerini Steam üzerinden daha uygun fiyatlı şekilde alabilirsiniz.

Sims 4 PC satın al hizmeti veren aracı siteleri karşulaştırmaya devam etmek ve oyun indirmek amacı için kullanmak istediğiniz farklı siteler de arıyor iseniz aşağıda bulunan Sims 4 PC satın al hizmeti veren sitelerin karşılaştırmalarına da göz atabilirsiniz.


The Sims 4 Liya Yazılım Sitesinde ki Fiyatı Nedir: 

Sims 4 PC satın al hizmetini veren aracı siteler arasında bulunan Liya Yazılım adlı sitede The Sims oyunu yine oldukça uygun fiyat ile satılmaktadır. Bu oyunu Liya Yazılım adlı site üzerinden satın almak için 50 TL ödemeniz gerekmektedir. Bu site en ucuz The Sims 4 PC satın al hizmetini veren sitelerden de biridir.

Liya Yazılım The Sims 4 Satış Fiyatı: 50 TL

Sims 4 PC satın al


The Sims 4 Gittigidiyor Sitesinde ki Satış Fiaytı Nedir:

Sims 4 PC satın al hizmeti veren ve en çk kullanılan online alış-veriş platformlarından biri olan Gittigidiyor üzerinden de Sims 4 oyununu satın alabilirsiniz. Oyun Gittigidiyor üzerinde 59,90 TL fiyat ile satılmaktadır. Gittigidiyor sitesi Türkiye’dde ençok kullanılan alış-veriş sitelerinden biridir ve satış bölümünde ”Paranız %100 Gittigidiyor güvencesi altındadır” şeklinde bir yazı bulunaktadır. Bu sayede oyunu güvenli ve rahat bir şekilde indirmeniz mükündür.

Gittigidiyor The Sims 4 Satış Fiyatı: 59,90 TL

Sims 4 Gittigidiyor Satın Al

The Sims 4 oyununun satışını yapan siteler arasında güvenilir ve en uygun fiyatlı satış yapan siteleri karşılaştırdığıız bu içeriğimiz üzerinden ilgili siteleri araştırabilir ve satış fiyatlarını görebilirsiniz. Benzer oyunların satış fiyatları ya da farklı satın alma içerikleri için ilgili kategorimize göz atabilirsiniz.


Yorum yapın