e
sv

Sniper Ghost Warrior 2 İndir

Sniper Ghost Warrior 2 indir - Sniper: Ghost Warrior 2 indir, Sniper 2 Ghost Warrior indir için sitemizi kullanabilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeTüm Diller
 • ÜreticiCI Games
 • İşletim Sistemi WindowsPlayStation 3Xbox 360

Sniper Ghost Warrior 2 indir, PlayStation 3 ve Microsoft Windows için piyasaya sürülen bir taktik nişancı video oyunudur. Sniper’ın devamı City Interactive tarafından geliştirildi ve yayınlandı. Sniper Ghost Warrior 2 indir, selefine çok benzer bir oyundur, ancak deneyimi daha da sürükleyici hale getiren çeşitli iyileştirmeler ve ince ayarlar içerir. Sniper Ghost Warrior 2 indir, öncekinden çok daha basit ve oyuncular çeşitli roller üstlenme ve yeni becerilerde ustalaşma şansına sahip olacak.

Sniper Ghost Warrior 2 indir, gelişmiş askeri teçhizatı kullanırken zorlu görevlerde ilerlerken ve çeşitli düşmanlarla savaşırken oyunculara yeni bir meydan okuma sunuyor. Sniper Ghost Warrior 2 indir, ayrıca 1000 milyondan fazla hedefi olan “Butcher’s Banquet” genişletmesini de içeriyor. Yeni sürüm, yeni silahlar ve çeşitli silahlar ekliyor ve oyun orijinalinden bile daha gerçekçi.

Sniper: Ghost Warrior 2 İndir

Sniper: Ghost Warrior 2 indir, oyun utanç verici diyaloglarla dolu ve paralı asker keskin nişancı Cole Anderson, teröristleri durdurmak için yeteneklerinden en iyi şekilde yararlanıyor. Sniper: Ghost Warrior 2 indir, etkileyici yeni silahların yanı sıra Ghost Warrior 2, gerçek dünya mermilerini çoğaltan geliştirilmiş bir AI sistemine de sahiptir. Oynanışı, oyunculara sadece filmdeki karakterler değil, gerçeklermiş gibi hissettirmeyi amaçlıyor. Ve dürbün içindeki kırmızı nokta gerçek hayattan bir mermidir, bu yüzden atışınızı doğru şekilde hedeflemeniz gerekecek.

Sniper Ghost Warrior 2


Sniper: Ghost Warrior 2 indir, yeni özellikleri arasında Saraybosna da dahil olmak üzere yeni ortamlar yer alıyor. Roketatar gibi birkaç yeni silah dahil edilmiştir. Sniper: Ghost Warrior 2 indir, ayrıca el bombası gibi diğer silah türlerini de tanıtıyor ve oyuncular için yeni bir meydan okuma sunuyor. Yeni oyunun zorluğu, AI’nın insan fizyolojisine dayanması gerçeğiyle daha da kötüleşiyor. Ayrıca daha gerçekçi bir dövüş sistemine sahip.

Sniper 2 Ghost Warrior İndir

Sniper 2 Ghost Warrior indir, mükemmel bir keskin nişancı video oyunudur. Sniper 2 Ghost Warrior indir, ilk oyunun bir uzantısıdır ve gelişmiş yapay zekaya sahiptir. Ayrıca geliştirilmiş mermi penetrasyonu, termal ve gece görüş optikleri ve genişletilmiş bir silah listesi içerir. Selefi gibi, Sniper Ghost Warrior da farklı konumlarda mevcut. Bir keskin nişancının görevi, rakipleri mümkün olduğunca çabuk vurup öldürmektir.

Sniper 2 Ghost Warrior indir, öncekinden daha iyi grafikler ve daha çeşitli silahlar ve görevler içeriyor, bu da onu öncekinden daha gerçekçi kılıyor. Sniper 2 Ghost Warrior indir, çok oyunculu modları da daha zorlu ve daha çeşitli deneyimler sunuyor. İyi bir keskin nişancı, hassas nişan alırken bir keskin nişancı rolü oynayabilmeli ve bir kurşuna yakalanmaktan kaçınabilmelidir. Bu tipik bir atış oyunu değil. Aksine, daha karmaşık bir oynanışa sahip çok platformlu modern bir nişancı oyunudur.

Sniper 2 Ghost Warrior indir, hayranlık uyandıran çok platformlu FPS’dir. Yapay zekası çok gerçekçi ve aynı zamanda gizli ve göğüs göğüse suikastlerle gerçekçi bir deneyim sunuyor. Sniper 2 Ghost Warrior indir, hikayesi gerçekçi ve görevler zorlu. Oyun, daha iyi bir keskin nişancı yapmanızı sağlayan bir harekete duyarlı tetik sistemine sahiptir.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Sniper Ghost Warrior 2 indirmek isteyen oyuncular sitemiz üzerinden oyunu indirebilirler.

Sniper Ghost Warrior 2 oyunu CI Games tarafından geliştirilmiş ve piyasaya sürülmüştür.

Sniper Ghost Warrior 2 için gereken kullanılabilir depolama alanı boyutu 9 GB büyüklüğündedir.

Sniper Ghost Warrior 2 içerisinde Türkçe dil desteği yer almamaktadır.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478