e
sv
Sniper Ghost Warrior 3 İndir

Sniper Ghost Warrior 3 İndir

Sniper Ghost Warrior 3 indir - Sniper: Ghost Warrior 3 indir, Sniper Ghost Warrior 3 PC indir için sitemizi kullanabilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeTüm Diller
 • ÜreticiCI Games
 • İşletim Sistemi WindowsXbox OnePlayStation 4

Sniper Ghost Warrior 3 indir, CI Games tarafından geliştirilen bir taktik nişancı video oyunudur. 25 Nisan 2017’de Microsoft Windows için piyasaya sürüldü ve o zamandan beri Xbox One, PlayStation 4 ve Linux için mevcut. Sniper Ghost Warrior 3 indir, oyuncuların keskin nişancı olarak becerilerini düşmanları yok etmek ve bir sonraki seviyeye ilerlemelerini engellemek için kullanmalarını sağlayan yeni bir taktik oyun mekaniği içeriyor. Sniper Ghost Warrior 3 indir, yeni oyun öğeleri, her zamankinden daha zorlu hale getiriyor ve ortamınızı manipüle etme ve yön değiştirme yeteneğini içeriyor.

Sniper Ghost Warrior 3 indir, ana karakter, bir davetsiz misafiri ortadan kaldırmak için Georgia’ya giden eski bir Denizci olan Jonathan North’tur. Sniper Ghost Warrior 3 indir, bir keskin nişancı olarak, hedefini yakın mesafeden kesmek için bir bıçak kullanabilir veya alev alev yanan silahlara girip düşman karakollarını ortadan kaldırabilir. Her iki durumda da, görevleri tamamlamanın ve kupa kazanmanın birçok yolu vardır.

Sniper: Ghost Warrior 3 İndir

Sniper: Ghost Warrior 3 indir, PS4 ve Xbox One için ücretsizdir. Geliştirici, PC, PS4 ve Xbox One dahil olmak üzere tüm platformlarda kullanılabilir hale getirdi. Sniper: Ghost Warrior 3 indir, dinamik hava ve gündüz/gece döngüsüne sahiptir. Önceki oyunlara göre biraz daha lineer olsa da oyuncular yine de oyundan keyif alabiliyor. Dinamik bir hava sisteminin yanı sıra birçok yeni özelliğe sahiptir. Sniper Ghost Warrior III, her yaş için eğlenceli bir aksiyon oyunudur.

Sniper: Ghost Warrior 3 indir, kuzey Georgia’da geçiyor ve bir ihanet ve kardeşlik hikayesi anlatıyor. Açık bir dünyaya ve kararlarınızı etkileyen dinamik bir havaya sahip modern bir askeri nişancı oyunudur. Sniper: Ghost Warrior 3 indir, üç sütuna odaklanan modern bir askeri nişancı oyunudur: atış, açık dünya ve inanç. Ancak, Sniper Elite’e çok benziyor ve bu kötü bir şey değil.


Sniper Ghost Warrior 3 PC İndir

Sniper: Ghost Warrior 3 indir, modern dünyada geçiyor. Sniper: Ghost Warrior 3 indir, Gürcistan’ın Rusya sınırına yakın uzak bir bölgesinde geçiyor. Oynanışı açık dünyadır ve bol çeşitlilik sunar. Oyuncu düşmanı bulmalı ve ortadan kaldırmalıdır. Sniper Ghost Warrior 3’te düşmanları yok etmeniz gerekiyor. Bu çok oyunculu oyunda, oyuncular davetsiz misafiri öldürmek için bir rakiple yüzleşmek zorundadır.

Sniper Ghost Warrior 3 PC İndir

Sniper Ghost Warrior 3 PC indir, Far Cry serisinden büyük ölçüde etkilenen bir taktik nişancı oyunudur. Sniper Ghost Warrior 3 PC indir, oyuncuların silahlarını kişiselleştirmelerine ve hedefleri farklı açılardan indirmelerine izin veren açık bir dünyaya sahiptir. Ayrıca, oyuncuların oyunda gizli bir şekilde hareket etmelerini sağlamak için CryEngine’i kullanır. Sniper Ghost Warrior 3 PC indir, gizli bir aksiyon video oyunudur. Birçok zorluğu olsa da, asla sıkıcı bulmayacaksınız.

Sniper Ghost Warrior 3 PC indir, birçok yan görevi var ve oyunculara düşmanları öldürmenin birçok yolunu sunuyor. Sniper Ghost Warrior 3 PC indir, oyun modern Georgia’da geçiyor ve popüler birinci şahıs nişancı oyununun mükemmel bir devamı. Oyun boyunca, büyük haritaları keşfedecek ve bir dövüşü kazanmak için silahlarınızı geliştireceksiniz. Bu, oyunda kalmanın ve sıkılmamanın en iyi yoludur. Sniper Ghost Warrior 3 ile baştan oynamaktan keyif alacaksınız.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Sniper Ghost Warrior 3 oyununu sitemizi kullanarak indirmeniz mümkündür.

Sniper Ghost Warrior 3 oyunu için gerekli kullanılabilir depolama alanı boyutu 50 GB büyüklüğündedir.

Sniper Ghost Warrior 3 oyunu içerisinde Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

Sniper Ghost Warrior 3 oyununu indirmek isteyen kullanıcılar ücretsiz olarak sitemizi kullanabilirler.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478