e
sv
SQUAD İndir

SQUAD İndir

SQUAD indir - SQUAD PC indir, SQUAD full indir için sitemizi ziyaret edebilir ve oyunu indirmek için sitemizi kullanabilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 1
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
100% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
100% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
1
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeTüm Diller
 • ÜreticiOffworld Industries
 • İşletim Sistemi Windows

SQUAD indir, büyük ölçekli birinci şahıs manga tabanlı bir savaş oyunudur. SQUAD indir, görevin hedeflerini tamamlamak için rakip bir takımla savaşmak için 50’ye kadar takımlar halinde koordine eden 9 oyuncudan oluşan 16 km2’ye kadar olan haritaları kullanır. SQUAD indir, bu Unreal motor oyunu, Battlefield 2 için Project Reality mod ekibinin eski geliştiricileri tarafından geliştirildi.

SQUAD indir, uzun yıllar içinde gelişti; Yedi oynanabilir grubunu desteklemek için birden fazla araç mekaniği ve varlık ekledi. SQUAD indir, NATO ve İngiliz, Kanada, Rusya, Ortadoğu İttifakı, ABD’nin geleneksel silahlı kuvvetlerinden, Orta Doğu İsyancılarının isyancı gruplarına ve Rus ayrılıkçı Düzensiz Milislere kadar değişiklik gösterir. Eski bölümlerin çeşitli silah sistemleri ve araçları vardır ve ikincisi doğaçlama ve kurtarılmış varlıklara sahiptir.

SQUAD PC İndir

SQUAD PC indir, bu çatışma, yedi oyun moduyla 20 Benzersiz Haritada gerçekleşir. Bu haritalar, farklı arazi ve çevresel etkiler sunan Kuzey ve Doğu Avrupa, Orta Doğu, Güney Asya ve Kanada’dan oluşmaktadır. Haritaların bazıları gerçek konumlara dayanmaktadır ve diğerleri yalnızca bir bölgenin arazisinden esinlenmiştir. SQUAD PC indir, gelişmiş ve güvenli (AAS), Çatışma, Rastgele İlerleme ve Güvenli (RAAS) ve İstila olmak üzere dört yakalama noktası modunu destekler. AAS ve Skirmish, iki tarafın bilinen ele geçirme noktalarını ele geçirmesine izin verir, burada RAAS’ın her iki tarafın da bilmediği ve yalnızca noktalar güvence altına alındığında ortaya çıkan yakalama noktaları vardır.

SQUAD PC İndir


SQUAD PC indir, istila modunda, bir sonraki nokta ortaya çıkmadan önce bir noktayı ele geçirmesi gereken işgalci bir orduyu püskürtmek için tek taraflı bir girişim vardır. Objektif oyun modları Yıkım, İsyan ve Bölge Kontrolü’dür. Yıkım, saldıran takımın yeni bir bölgedeki bir sonraki önbellek grubuna geçmeden önce önbellekleri yok etmeye çalışmasını sağlar. SQUAD PC indir, Insurgency oyun modu, bulunması ve yok edilmesi gereken bir haritada ortaya çıkan rastgele önbelleklere sahiptir. Buna karşılık, Bölge Kontrolü, bir haritayı yalnızca sırayla yakalanabilen altıgen karolardan oluşan bir alana böler. Tüm bu modlardaki ana itici güç, askerlerin yumurtlama sayısını, araçların maliyetini ve ileri harekat üslerinin değerini temsil eden bilet sayısıdır. Sıfır bileti kalan takım kaybeder.

SQUAD Full İndir

SQUAD full indir, takım tabanlı bir oyun olarak, takım rollerine ve takım çalışmasına büyük önem verilmektedir. Manga liderleri, mangalarına liderlik etmekten, Ekiple koordinasyondan, mangalarının ortaya çıkabileceği toplanma noktaları yerleştirmekten ve varlıkları dağıtmaktan sorumludur. SQUAD full indir, sağlık görevlileri takım arkadaşlarını canlandırır ve iyileştirir, böylece turlar ilerledikçe biletin kanaması azalır. Tüfekçiler genel savaş yürütür ve birliklerine cephane sağlar. Otomatik Tüfekçiler, hafif makineli tüfekler aracılığıyla ağır ateş sağlar. Grenadier, fırlatılan el bombalarıyla yüksek patlayıcılar sunar ve hedefleri sis bombalarıyla işaretler. Nişancılar, orta ve uzun menzilli ateş sağlamak için yüksek güçlü optikler ve uzun menzilli silahlarla donatılmıştır. Hafif ve Ağır Tanksavar, araçsavar mangası silahlarını sunar. Savaş Mühendisleri, özel siper alma araçlarıyla birlikte mayınlara ve yüksek patlayıcılara sahiptir.

SQUAD full indir, diğer fraksiyonların kendi fraksiyonlarına özel bu temel birimde varyasyonları vardır. Bu kaosu uygun bir düzende tutmak için üç seviyeli sesli iletişim vardır. Komutan Kanalı, manga liderlerine özel, çeşitli mangaların farklı varlıklarının doğru konumlarda olmasını veya birbirlerine yardım edebilmelerini sağlamak için koordine ettikleri seviyedir. SQUAD full indir, kadro Kanalı, her bir kadronun üyelerinin birbirleriyle iletişim kurması için ayrılmıştır. Yerel kanal, farklı mangaların üyelerinin yalnızca yakın mesafede iletişim kurmasına izin verir.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

SQUAD oyununu indirmek için sitemizi kullanabilirsiniz.

SQUAD oyunu sitemiz üzerinde ücretsiz olarak oyunculara sunulmaktadır.

SQUAD oyunu Offworld Industries tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır.

SQUAD oyununu indirebilmek için gereken kullanılabilir depolama alanı boyutu 55 GB büyüklüğündedir.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478