e
sv

Steam Önerilen Dolar Kurunu Yükseltti!

steam dolar kuru yükseldi
avatar

indirhaydi

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Steam platformu dünyanın en büyük ve en popüler oyun platformu olarak bilinmektedir. Türkiye’de dolar kuru her geçen gün çok fazla yükselse de Steam 10 yılı aşkın süredir Türkiye için önerilen dolar kurunu 2.10 olarak belirlemişti. Fakat dünden itibaren Steam üzerinden oyun almak isteyen kullanıcıların önerilen dolar kurunun 2.10’dan 11’e yükseldiğini gördü. Türkiye’de ki dolar kurunun hala aşağısında olan Steam önerilen dolar kuru yine kullanıcıların kalbini kazandı. Sosyal medya da oyun sayfaları üzerinde “Son Kale Yıkıldı” adlı haberler yapıldı.

Türkiye’de yaşayan oyuncular için artık oyunlar çok yüksek fiyatlara alınmakta ve bundan dolayı birçok kişinin şikayeti bulunmaktadır. En ucuz oyun sağlayan platform olan Steam platformunun dolar kurunun yükseltmesinden sonra Türkiye’de ucuza oyun sağlayacak bir platform kalmamıştır. Steam platformunda ücretsiz oyunlar hala bulunmaktadır, sizlerde Steam platformu üzerinden ücret ödemeden ücretsiz oyunları indirebilirsiniz.


steam dolar kuru

Dijital Oyun Platformu Steam’e Destek!

Türk oyuncular yıllardır 2.10 olan dolar kuru için Steam’e destek verdi! Steam dolar kurunu yükseltmesine rağmen hala Türkiye’de güncel olan dolar kuru yerine neredeyse 2 kat daha az bir dolar kuru uyguladı. Bundan dolayı Türk oyuncular tepki yerine destek göstererek dijital oyun platformu Steam’ı destekledi! Sizlerde Steam indirmek istiyorsanız sitemiz üzerinden Steam uygulamasını indirebilirsiniz. Şuan Türkiye’nin en ucuz denebilecek oyun sağlaycısı olarak bilinmektedir.

Daha fazla Steam haberleri için sitemiz üzerinde bulunan “Haberler” kategorisini ziyaret edebilir ve Steam hakkında ki güncellemeleri son dakika olarak öğrenebilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli] }
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478