Telif Hakları

İndirhaydi.com sitesi üzerinde paylaşılan hiçbir içerik yasa dışı değil tamamen yasal düzene uygun bir şekilde paylaşılmaktadır. Sitemiz paylaştığımız program, oyun veya farklı bir belge direkt olarak yayıncının resmi İnternet sitesine veyahut bilindik platformlar olan Google Play Store, App Store, Epic Games ve Steam gibi platformlara yönlendirilmektedir. Başlıklarda kullandığımız (İndir, yükle vb.) Gibi kelimeler tamamen Google Reklamcılığı farklı bir adı ile tamamen SEO amaçlı kullanılmaktadır.

Sitemiz kişilik haklarına, hukuka ve telif haklarına karşı saygı edinmeyi temel bir ilke olarak kabul etmiştir. Sitemiz yer sağlayıcı olarak İnternet üzerinde hizmet vermektedir. Bundan dolayı site yönetimimizin veya site yöneticisinin herhangi bir içeriği kontrol etme yükümlülüğü yoktur, sitemiz uyar – kaldır prensibini benimsemiş bir yapıdır. Sitemiz üzerinde yayınlanmış olan programınız, oyununuz veyahut farklı bir paylaşımınız var ise bizlere telif@indirhaydi.com e-posta adresi üzerinden ulaşabilir ve en kısa sürede paylaşımı yayından kaldırabilirsiniz.

Sizlere vermiş olduğumuz e-posta adresine gelen telif hakları ve itiraz metinleri, site yönetimi tarafından incelenerek doğruluğu tespit edildikten en geç 12 saat içerisinde yayından kalıcı olarak kaldırılacaktır. Sitemiz herhangi bir hile veya programa zarar verecek bir paylaşım yapmamaktadır. Direkt olarak telif haklarına sahip ve programı yayınlayan kurumun İnternet sitesine yönlendirilmektedir.

Daha hızlı iletişim kurmak için de sitemiz üzerinde bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

İletişim Formu

İNDİRHAYDİ.COM