e
sv
The Long Dark İndir

The Long Dark İndir

The Long Dark indir - The Long Dark multiplayer, The Long Dark son sürüm indir için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 4
 • 3 ratings
3 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 33.3% 0% 0% 66.7%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
3 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 33.3% 0% 0% 66.7%
5
2
4
0
3
0
2
1
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeTüm Diller
 • ÜreticiHinterland Studio
 • İşletim Sistemi WindowsXbox OnePlayStation 4MacOSNintendo Switch

The Long Dark indir, Hinterland Studio tarafından yaratılan ve temel alınan bir birinci şahıs hayatta kalma video oyunudur. The Long Dark indir, büyük bir jeomanyetik fırtınanın ardından soğuk, kışlık Kanada vahşi doğasında hayatta kalması gereken bir gecede acil iniş yapan bir orman pilotu Will Mackenzie rolünü üstleniyor. En yakın kasabaya doğru yol almaya çalışırken ve sonunda hayatta kalmanın bir yolunu bulmaya çalışırken birçok Kanada manzarasını geçmeyi bekleyebilirsiniz. Diğer benzer oyunlardan farklı olarak The Long Dark indir, benzersiz bir “ses örtüşen” görsel simülasyona sahiptir. Sonuç olarak oyun asla durmaz, görsel sunum ise oyuncuyu maceraya daldırır.

The Long Dark indir, her şeyden çok karakterinizle ilgili olduğu için gerçek bir oyun içi talimat veya öğretici yoktur, ancak geliştiriciler yine de gerçek bir başlangıç ​​yapmak isteyenler için bir dizi yararlı ipucu eklediler. Hayatta kalma oyunları ve görsel-işitsel uyarılarda yeniyseniz, bu kesinlikle mevcut en iyi seçenektir. The Long Dark indir,  bir ücret karşılığında bazı erken erişimlere sahiptir ve oyun, tekneyi grafikler ve gerçekçi vahşi yaşam deneyimi açısından gerçekten ileri iter. Başlangıç ​​alanlarının en temel kısmı birkaç eşya ve sadece bir avuç hayvan sunar.

The Long Dark Multiplayer

The Long Dark multiplayer, ilk yolculuğunuzun odak noktası olmasına rağmen, The Long Dark multiplayer, birden fazla oyun modunu deneyimlemenize de izin verecek. Daha ilginç seçeneklerden biri, hayatta kalmanız için kule savunma tarzı bir yaklaşım olan kampanya modudur. Her harekât seviyesi, üssünüzü gelen zombi dalgalarından korumak, robot dalgalarının üsse girmesini engellemek, hatta zamanı durdurmak ve görünürdeki her şeyi yok etmek için bir intihar görevine çıkmak gibi yeni bir dizi zorluk getiriyor.


The Long Dark Multiplayer

The Long Dark multiplayer, diğer seçenekler arasında, iki oyuncunun ortak bir hedefe ulaşmak için birlikte çalıştığı kooperatif hayatta kalma deneyimi bulunur. The Long Dark multiplayer, bazen bu hedef, bir alanı dalgalara karşı savunmak veya tedarik noktalarını toplamak gibi görevlerin yerine getirilmesini gerektirir. Tek oyuncuda deneyimlemeniz için birkaç harita ve bölüm var. Bölümler, hikayeye ve kampanyanın uzunluğuna bağlı olarak birkaç hafta veya ay sürer. İlk bölümlerden bazıları gerçekten güzel bir tekrar değerine sahip. Bu uzun karanlık bölümler, yol boyunca biraz hikaye ilerlemesi ile yeni bir arsa sunuyor ve zombi salgınları çok gerçek hissettiriyor.

The Long Dark Son Sürüm İndir

The Long Dark son sürüm indir, uzun karanlığın hayranları için harika bir seçenek, ancak zombi türünün hayranları değil, wintermute mücadelesidir. Bu, temel olarak, bir sonraki zombi dalgası saldırmadan önce bir seviye kazanmanız gereken zombi mücadelesinin bir çeşididir. Üssü enfekte yaratıklardan korumaya çalışırken çeşitli engellerle karşılaşacaksınız. The Long Dark son sürüm indir, Oyunun tamamı boyunca yalnızca küçük dairelerde hareket edebilirken, haritanın ortasına doğru hareket etmek oldukça şaşırtıcı hava manzaraları sağlar. Bu oynaması zor bir oyundur, ancak mücadeleye hazırsanız oldukça kolay bir şekilde yapılabilir. Kaçıranlar için Wintermute bölümü yayında.

The Long Dark son sürüm indir, oyuncularının oyunun erken erişim demosunda neler yaptığını görmek istiyorsanız, demoyu bugün ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Sadece aşağıdaki bağlantıya gidin. The Long Dark son sürüm indir, oyunun alfa sürümü için giriş bilgilerini sitedeki “essions” sekmesinde bulabilirsiniz. Alfa sürümü, bu yıl içinde piyasaya sürülecek olan son sürüme çok yakın görünüyor, bu nedenle tam lansmanlarını sağlamak için şu anda erken erişim sağlamaları mantıklı olacaktır. DayZ’yi bu gece deneyimleme şansını kaçırmayın!

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

The Long Dark için gerekli depolama boyutu 7 GB büyüklüğündedir.

The Long Dark indirmek isteyen kullanıcılar sitemizde bulunan ilgili paylaşımımıza göz atabilirler.

The Long Dark oyununun orijinalinde Türkçe dil desteği bulunmaktadır.

The Long Dark oyunu Hinterland Studio tarafından geliştirilmiştir.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478