Total War: Attila İndir

Total War: Attila indir, Avrupa’nın MS 400 civarında bulduğu askeri durumun geniş bir temsili olan sıra tabanlı Büyük Seferi’ne odaklanıyor. Total War: Attila indir, kuzeyde ve kuzeydoğuda, çok yıllık tamamen barbar birinci takımlar Vandallar ve Vizigotlar, Hunların saldırısından kaçarlar – doğrudan Roma topraklarına. Doğuda, nispeten yaslanmış Sasaniler, Konstantinopolis’in çarpıcı bir mesafesinde yer alır. Total War: Attila indir, küçük ama aktif kabilelerden oluşan bir ayin, ara boşlukları işgal ediyor, birbirlerini yamyamlaştırıyor ve daha büyük fraksiyonların topuklarını sinsi bir şekilde ısırıyor. Bununla birlikte, Attila dünya sahnesine girdiğinde, tüm gözler doğu bozkırlarına çekilir ve işlerinizi düzene sokmaya başlamak için pek de ince olmayan bir ipucu sağlar.

Total War: Attila indir, bahisler hakkında herhangi bir karışıklık olmasın diye, Total War: Attila indir, ara sahneleri ve kampanya açıklamaları düzenli olarak Mahşerin Dört Atlısı’na atıfta bulunur. Ancak seçtiğiniz hiziplere bağlı olarak ölümün kendisi yavaş gelebilir – Attila’nın Hun savaş makinesinin dişlileri gerçekten dönmeye başlamadan önce hala büyümesi gerekiyor, bu yüzden varlığını diğerlerine bildirmesi biraz zaman alabilir. haritanın uzak köşeleri. Bu arada, Kıtlık ve Hastalık gibi, her ikisi de kişinin kendi şehirlerinde ilgili binaların inşasıyla hafifletilmesi gereken daha acil bir endişe olduğunu kanıtlıyor. Örneğin, bir su işleri sistemi, temizlik +2, kamu düzeni +1 sağlarken, bir koyun ağılı, yiyecek fazlası ve zenginlik gibi istatistikler için aynısını yapar.

Total War Attila İndir

Total War Attila indir, kendi adına artık eski bir el. Serinin savaş motoru kendi yolunda belirlenir; kuşatma sistemindeki veya yangının yayılma biçimindeki birkaç yeni kırışıklık dışında, çoğunlukla zaten sahip olduğu becerilerde ustalığı göstermekle yetiniyor. Total War Attila indir, adım adım politize etmenin aksine, savaşlar gerçek zamanlı olarak, tarlalar arasında veya kale surları boyunca, mevcut binlerce askerin bire bir temsili olmasa da yeterince yakın olan toplanmış ordular arasında gerçekleşir. sizi saymaktan vazgeçirmek için soyutlama. Birimleriniz, ikisi çarpıştığında otomatik olarak düşmana saldırır ve sizi oluşumlarla ilgilenmeye bırakır.

Total War Attila İndir

Total War Attila indir, bu kulağa basit geliyorsa, bunun nedeni, her bir ünitede değiştirilebilen duruşlar ve yetenekler ya da kendilerinin bağlı olduğu moral veya yorgunluk gibi pasif nitelikler hakkında hiçbir şey söylemeden, seçebileceğiniz kaç formasyon olduğunu görmemiş olmanızdır. düzinelerce başka faktör üzerinde. Herhangi bir şüpheniz varsa, Total War Attila indir, serinin stratejik tekliflerinin derinliğini koruduğunu bilin. Ancak, deneyimsiz ve temkinli olanlar için, yalnızca serinin artık tanıdık olan taş-kağıt-makas ünitesini anlayarak silahlanmış normal zorlukta eşit golf oynamak tamamen mümkündür. Kılıçlar mızrakları, mızraklar süvarileri, süvariler kılıçları döver. Ve genel olarak konuşursak, herkes başlarına ok atılmasından nefret eder. Ordular bir kez çatıştığında, asla tek bir askerle ilgilenmezsin.

Attila Total War İndir

Attila Total War indir, yapay zekasının tuhaflıklarının çoğu şimdiye kadar ortadan kaldırıldı: üslerinin ana ele geçirme noktasında ölü kaçışları önlemek için kuvvetleri düzgün bir şekilde yönlendiriyor ve amaçsızca dönen birimlerin bu eski örnekleri henüz başlarını kaldırmadı. Ancak Attila’nın kendine has özellikleri yoktur. Attila Total War indir, savaşlar denizde meydana gelebilir, ancak deniz çatışmaları, karadaki muadillerinin önemsiz bir taklidi olan bir yelken ve gövde karmaşası olarak kalır. Yere geri döndüğünüzde, birimler, özellikle de onları bir kuşatma merdiveninden yukarı göndermeye çalıştığınızda, yanlış yöne doğru hızla koşarak komutlarınızdan hoşnutsuzluklarını zaman zaman gösterirler. Bir de Ad Decimum’daki Vandal generalinin, onu rahatsız etmek için gönderilen tek bir atlı okçu birimini kovalamak için düzenli düzenini bozmayı reddeden tuhaf bir vakası var.

Attila Total War indir, böyle bir düşmanı yenmek için bir saha kılavuzuna ihtiyacınız yok, ancak buna değer, Total War: Attila’nın öğretici girişi kapsamlı ve Büyük Sefer için iyi bir haberci. Attila Total War indir, yine de sınırlamaları vardır – Photoshop kadar karmaşık ve yarısı kadar sezgisel bir arabiriminiz olduğunda belki de kaçınılmazdır. Örneğin birim bakım maliyeti gibi bilgiler, ekranın her bir köşesine sıkışmış simgeler ve sayılar arasında kayboluyor.


Yorum yapın