Ubisoft Oyunlarına Zam Geldi #2023

Dünyanın en önemli oyun yapım ve dağıtım şirketlerinden birisi olan Ubisoft’un oyunlarına zam geldi. Bir süredir zam yapılması beklenen Ubisoft oyunlarına zam geldiğini gören oyuncular şoka uğradı! Dünyanın en çok oynanan oyunlarını üreten ve oyun üretimine devam eden başarılı oyun yapım şirketi Ubisoft, dağıtmış ve üretmiş olduğu oyunlarına büyük oranda zam yaptı. Son yıllarda oyun dünyasında yaşanan zamlardan en çok Türk oyuncular etkilenmektedir. Bunun başlıca sebeplerinden birisi de kur farkıdır.

Ubisoft’un En Ünlü Oyunlarına Zam Yağdı

ubisoft zam haberleri

Ubisoft şirketinin üretmiş olduğu birçok oyun bulunmaktadır, fakat bazı oyunları dünya çapında milyonlarca kişi tarafından aktif bir şekilde oynanmaktadır. Ünlü Ubisoft oyunlarına büyük bir oranda zam geldi, işte zam gelen oyunları ve fiyatlarını alt tarafta ki paragraftan öğrenebilirsiniz.

Ubisoft Oyunları Eski ve Yeni Fiyatlar 2023:

  1. Assassin’s Creed Origins: 299 TL > 699 TL
  2. Assassin’s Creed Odyssey: 299 TL > 699 TL
  3. Rainbow Six Siege: 89 TL > 229 TL
  4. Far Cry 6: 299 TL > 699 TL
  5. The Crew 2: 599 TL
  6. Ghost Recon Wildlands: 599 TL
  7. Assassin’s Creed Mirage: 329 TL > 599 TL

Bazı oyunlar Ubisoft’un kendi sitesinde daha pahalı iken bazıları da dağıtıcı oyun siteleri (Steam, Epic Games vs) Gibi yerler de daha ucuza satılmaktadır. Fiyatların güncelliğini takip ederek oyunları çok daha ucuza alıp tasarruf yapabilirsiniz.

Türk oyuncular artan kurdan sonra zamlanan oyun fiyatlarından sonra bir hayli şikayet etmektedir. Steam ise Türkiye için önerilen dolar kurunu güncelleme yaparak yükseltti. Birçok oyuncu hala Steam üzerinden oyun alışverişlerini yapmaktadır. Güncel olarak Türkiye için en ucuz oyun dağıtıcısı Steam olarak listlenemektedir.


Yorum yapın