Üyelik Koşulları

İndirhaydi.com sitesine kayıt olan her kullanıcı telif hakları ve gizlilik politikası sayfalarında yazan politikaları kabul etmiş sayılır. Sitemize kayıt olan her kullanıcı yaptığı yorumdan ve paylaştığı içerikten sorumludur. Sitemiz, TCK’ya göre Yer sağlayıcı olarak tanımlanmıştır, bundan dolayı indirhaydi.com site sahibinin ve yöneticilerinin hiçbir içeriği kontrol etme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Sitemize kayıt olan kullanıcıların bilgileri devlet kurumları ve kuruluşları tarafından istendiği taktirde eksiksiz bir şekilde verilecektir. Kayıt olan kullanıcılar, telif hakları sayfasında yazan bu maddeyi de kabul etmişlerdir.

Sitemize kayıt olan kullanıcıların yasa dışı içerik paylaşımı, reklam politikalarını ve telif haklarını çiğneyecek şekilde paylaşım yapması kesinlikle yasaktır. Kullanıcılar yukarıda bulunan işlemlerden herhangi birini dikkate almayarak paylaşım yaptığında, üyeliği ve paylaştığı içerik kalıcı olarak silinecek, ardında da gerekli mercilere bilgileri iletilecektir. Sitemize kayıt olan kullanıcılar bu maddeyi de kabul etmiş sayılır.

Sitemize kayıt olan kullanıcıların paylaşılan içeriklere siyasi, yasa dışı ve Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına aykırı olan bir yorum yapması yasaktır. Kullanıcının yaptığı yorum tespit edildikten sonra üyeliği ile beraber sitemizden kalıcı olarak silinecektir.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
] }
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478