Valorant Nick Değiştirme Nasıl Yapılır?

Valorant nick değiştirme (Valorant İsim Değiştirme) Son dönemlerin en popüler oyun konularından bir tanesidir. İlk başta oyuncular farklı bir nick belirleyerek oyuna başlar fakat daha sonra ismini değiştirmek istedikleri için arama motorları üzerinde “Valorant Nick Değiştirme Nasıl Yapılır?” Gibi aramalar yapmaktadır. Bu yazımız da sizlere Valorant isim değiştirme hakkında detaylı bilgiler vereceğiz, alt tarafta sizler için hazırladığımız Valorant nick değiştirme rehberini inceleyebilirsiniz.

Birçok oyuncu arama motoru üzerinde Valorant nick değiştirme araması yaparken yanlış cümleler kurmaktadır. Örnek vermek gerekirse; Valorant nick değiştrime ve Valorant isim deiştirme gibi yanlış cümlelere kurarak arama yapmaktadır. Yapılan analizlere göre bu aramalar daha çok aranmaktadır.

Valorant İsim Değiştirme Rehberi 2022

Valorant isim değiştirme işlemi aslında çok basit ve çok hızlı gerçekleşebilecek bir işlemdir. Fakat oyuncular nasıl nick değiştirileceğini bilmediği için sosyal medya ve oyun forumları üzerinde çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Alt tarafta sizler için hazırladığımız Valorant isim değişme rehberini inceleyerek, nasıl isminizi değiştirebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Valorant İsim – Nick Değiştirme Rehberi:

  1. İlk öncelikle nick değiştirmek için Riot Games hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Bu bağlantıdan Riot Games hesabınıza giriş yapın.
  2. Daha sonra bu bağlantıdan, Riot Games isim değiştirme aracına gidin.
  3. Burada bulunan menüde RİOT ID yazısına bir kere tıklayın.
  4. Karşınıza çıkan sekmede size ait olan RİOT ID gösterilecektir. Burada isminizin yanında bulunan kalem işaretine tıklayarak isminizi değiştirebilirsiniz.
  5. Tüm işlemleri eksiksiz bir şekilde yaptıktan sonra isminiz değişmiş olacaktır.

Valorant isim değiştirme hakkında sizlere detaylı bilgiler verdik, daha fazlası için sitemiz üzeride bulunan “Oyun Haberleri” isimli kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Alt tarafta bulunan yorumlar kısmından ise Valorant isim değiştirme hakkında sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz.


Yorum yapın