e
sv

VPS Server Fiyatları Nedir?

window vps server
avatar

indirhaydi

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

VPS Server fiyatları hosting sektörü içerisin de en çok merak edilen konulardan birisidir. VPS Hosting satışı yapan birçok hosting firması bulunmaktadır. VPS Server hizmetleri en çok kullanılan hizmetler arasında da yer almaktadır. VPS Server fiyatlarının bu kadar çok merak edilmesi ve çok fazla kullanılmasının sebebi hızlı olmasıdır. VPS Server nedir? Gibi soruları soran kişi sayısı da bir hayli fazladır. Bu yazımız da sizlere VPS Server (VPS Hosting) Hizmeti veren en iyi siteleri ve en ucuz siteleri listeleyerek fiyatlarını karşılaştıracağız. Genel olarak hepsi yıllardır VPS Server (VPS Hosting) Sektöründe olan firmalardır.

VPS Server fiyatları, VPS Hosting hizmetinin özelliklerine, konumuna ve farklı etkenlerine göre değişmektedir. Genellikle VPS  Server fiyatları aylık en az 30 TL olarak başlamaktadır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi farklı etkenlere göre fiyatlar farklılık göstermektedir. VPS Server hizmetinde öncü gelen siteler Turhost, GoDaddy, Hostinger ve Güzel Hosting firmalarıdır. Güzel Hosting Türk bir firmadır ve Türkiye’nin en iyi hosting firması olarak kabul edilmektedir. Birçok kişi VPS Server hizmetini bu siteler üzerinden almaktadır, sizler de bu hosting firmaları üzerinden VPS Hosting satın alabilir ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

VPS Hosting Fiyatları Nelerdir?

VPS Hosting fiyatları hakkında sizlere yukarıda kısa bir bilgi verdik. VPS Hosting fiyatlarını alt tarafta detaylı bir şekilde sizler için belirteceğiz. Sizlere vermiş olduğumuz VPS Hosting fiyatları listesinden istediğiniz VPS Hosting firmasını seçerek hizmeti satın alabilirsiniz. Herhangi bir sorunda VPS Hosting satın almış olduğunuz firmaya destek talebi açarak, sorununuzu gidermeye çalışabilirsiniz.

VPS Hosting genel olarak birçok site sahibi tarafından tercih edilmektedir. Tabi ki site özelliklerine göre de hosting türleri seçilmektedir. Örnek vermek gerekirse aylık 1 milyon ziyaretçiye sahip bir site VPS Hosting yerine fiziksel sunucularda barınmayı tercih etmektedir. Bunun en büyük sebebi performans ve güvenliktir. Fiziksel sunucular, VPS Hosting veya diğer hosting türlerine göre çok daha iyi performans vermekte ve çok daha güvenilirdir.


Turhost VPS Server Fiyatları Nelerdir?

VPS Server fiyatları Turhost firmasında 3,44 dolar ile 40 dolar arasında değişmektedir. Turhost VPS Server hizmetleri arasında en iyi hizmet veren hosting firmalarından sadece bir tanesidir. Güvenilir ve kaliteli bir hizmet almak için Turhost firmasını seçebilir ve VPS Server hizmetini satın alabilirsiniz.

Turhost SSD-VPS-1 Fiyatı: 3,44 $ (Dolar)

Turhost SSD-VPS-4 Fiyatı: 11,94 $ (Dolar)

Turhost SSD-VPS-8 Fiyatı: 26,90 (Dolar)

Turhost SSD-VPS-16 Fiyatı: 40,90 (Dolar)

vps server fiyatları


Hosting.com.tr VPS Server Fiyatları Nelerdir?

VPS Server fiyatları Turhost firmasına göre, Hosting.com.tr adlı firmada daha uygun olarak satılmaktadır. Tabi ki özellikler değişiklik göstermektedir. VPS Server hizmeti almak isteyen kişilerde Hosting.com.tr firmasını tercih edebilirler. Türkiye’nin en eski VPS Hosting sağlayıcılarından bir tanesidir. VPS Server fiyatları Hosting.com.tr firmasında 3,49 dolar ile 30 dolar arasında değişmektedir.

Hosting.com.tr VPS – Small Fiyatı: 3,49 Dolar

Hosting.com.tr VPS – Medium Fiyatı: 8 Dolar

Hosting.com.tr VPS – Large Fiyatı: 16 Dolar

Hosting.com.tr VPS – XLarge Fiyatı: 30 Dolar


vps hosting fiyatları


Ücretsiz VPS Nereden Alınır?

Ücretsiz VPS hizmeti veren az site bulunmaktadır. Ücretsiz VPS özellikleri de çok düşük olmaktadır. Ücretsiz VPS hizmetini aktif eden firmalar genellikle yeni müşterilerin sistemi test etmesi amacıyla kullanmasını sağlamasıdır. Müşteriler Ücretsiz VPS hizmetinden memnun kalırsa, Ücretli VPS hizmetine geçiş yapmaktadırlar.

Ücretsiz VPS hizmetini sunan en iyi firmalar Amazon (AWS) ve Microsoft Azure firmalarıdır. Neredeyse sınırsız bir şekilde Ücretsiz VPS hizmetini kullanıcılara açmıştır. Birçok kişi küçük projelerini Ücretsiz VPS hizmeti veren bu firmalarda barındırarak, VPS Server masrafından kurtulmaktadır.


GoDaddy VPS Hosting Fiyatları Nelerdir?

VPS Hosting fiyatları GoDaddy firmasında yukarıda ki iki firmaya göre çok daha yüksektir. VPS Hosting hizmetini GoDaddy şirketinden alan siteler genellikle büyük e-ticaret siteleridir. GoDaddy dünyanın en iyi hosting firması olarak kabul edilmektedir. Milyonlaca kişi sitelerini GoDaddy sunucularında barındırmaktadır. VPS Hosting satın almak için GoDaddy firmasını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

GoDaddy 1 vCPU VPS Fiyatı: 28,99 TL /ay

GoDaddy 2 vCPU VPS Fiyatı: 115,99 TL /ay

GoDaddy 4 vCPU VPS Fiyatı: 231,99 TL /ay

GoDaddy 8 vCPU VPS Fiyatı: 405,99 TL /ay
ücretsiz vps

Windows VPS Fiyatları Nelerdir?

Windows VPS hizmeti diğer VPS Server hizmetlerine göre çok daha az tercih edilmektedir. Windows VPS hizmeti veren siteler şu şekildedir; Turhost, Ayvazhosting, Vps.com.tr, Godaddy ve OVH en çok tercih edilen Windows VPS hizmetleri arasında yer almaktadır. Windows VPS fiyatları diğer VPS Hosting fiyatlarına göre daha uygundur.

Windows VPS ve Türkiye Linux VPS hizmetleri hakkında sizlere detaylı bilgiler verdik. Yakın bir zamanda VDS nedir ve Hosting sistemleri hakkında detaylı bir makale yazısı gelecektir. Windows VPS yanında Godaddy VPS sunucu kiralama aramaları da sıkça yapılmaktadır. Bu yazımız da sizlere hem Windows VPS hemde VPS Server fiyatları hakkında detaylı bilgiler verdik. Yukarıda ki sitelerden güvenilir bir şekilde VPS Hosting satın alabilirsiniz. Yakın bir zamanda sunucu sistemleri hakkında daha detaylı bilgilendirmeler gelecektir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

VPS fiyatları VPS Server hizmetinin özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Ortalama fiyat aralığı aylık en az 30 TL ile başlamaktadır.

VPS Server (VPS Hosting) Hizmeti veren en iyi firmalar Turhost, Güzel Hosting, Natro, Godaddy, Vargonen ve Hosting.com.tr adlı hosting firmalarıdır.

VPS İnternet sitenizi barındırmanız için en iyi sunucu seçeneklerinden bir tanesidir. Paylaşımlı Web Hosting hizmetlerine göre çok daha iyi performans vermektedir.

En iyi ve en ucuz VPS Hosting firmaları hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Birçok VPS Hosting firmasını sizler için bir araya getirdik ve fiyatlarını karşılaştırdık.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478