VSCO APK İndir, VSCO PRO APK İndir, VSCO Premium APK İndir (2022)
e
sv
VSCO APK İndir

VSCO APK İndir

VSCO APK indir - VSCO PRO APK indir, VSCO Premium APK indir için sitemizi ziyaret edebilir ve kullanabilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeTüm Diller
 • ÜreticiJoel Flory, Greg Lutze
 • İşletim Sistemi Windows AndroidİOS

VSCO APK indir, denemeniz için birçok neden var. VSCO APK indir, uygulama ücretsizdir ve fotoğraflarınızı ve videolarınızı yayınlamanıza izin verir. Ayrıca diğer kişilerin resimlerini yeniden yayınlamanıza izin verir. Seyahatlerinizi belgelemek, çalışmalarınızı paylaşmak ve markanızı tanıtmak için Feed’i kullanabilirsiniz. Instagram’dan farklı olarak, VSCO profiliniz herkese açıktır, böylece diğerleri içeriğinizi görebilir ve yorumlarınızı beğenebilir. VSCO APK indir, ancak uygulamanın en büyük dezavantajı, çocuklarınız etraftayken kullanımının güvenli olmamasıdır.

VSCO APK indir, uygulama ücretsiz olsa da, herkes için değil. Kaydolmak için en az 13 yaşında olmalısınız. Ebeveyninizin iznini vererek bu gereksinimi atlayabilirsiniz, ancak 13 yaşından küçükseniz erişemeyeceğiniz bazı özellikler vardır. VSCO APK indir, bir VSCO hesabının herkes tarafından görüntülenebileceğini ve bir VSCO hesabına geçemeyeceğinizi de unutmamak önemlidir. özel profil. Kullanmanın bazı riskleri de vardır. Diğer tüm uygulamalarda olduğu gibi, uygunsuz içerikle karşılaşabilirsiniz. Uygulama ayrıca resimlerinizin konumunu da gösterir ve bunu Gizlilik Ayarlarınızda değiştirmediğiniz sürece resimleriniz coğrafi etiketli olarak görünür.

VSCO PRO APK İndir

VSCO PRO APK indir, sosyal etkileşimde sınırlıdır. VSCO PRO APK indir, başka bir kullanıcının gönderilerini beğenemez veya yorum yapamazsınız ve profiliniz varsayılan olarak herkese açıktır. Ancak, birisi resminizi beğenirse veya paylaşırsa özel olarak bildirim alabilirsiniz. Facebook’tan farklı olarak, diğer kullanıcılara metin mesajları ve resim bağlantıları gönderebilirsiniz. Hatta Gizlilik Ayarlarınızda konumunuzu etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. VSCO ve diğer sosyal medya uygulamalarını kullanmayla ilgili riskleri bilmek önemlidir.


VSCO PRO APK İndir

VSCO PRO APK indir, birkaç dezavantajı vardır. Beğenilerinizi ve yorumlarınızı gizlemenin bir yolu yoktur ve özel bir profil oluşturamazsınız. VSCO PRO APK indir, uygulama aynı zamanda çok sayıda kullanıcı tarafından oluşturulmuş içerik içerir, böylece uygunsuz içerikle karşılaşabilirsiniz. VSCO profilinizdeki konum verilerini düzenleyemezsiniz, ancak bu seçeneği gizlilik ayarlarınızdan değiştirebilirsiniz. Ancak VSCO’da konumunuzu gizleyemeyeceğinizi unutmayın.

VSCO Premium APK İndir

VSCO Premium APK indir, başka bir kullanıcıyı engellemenize izin vermez. Bu seçenek, diğer kullanıcıların resimlerinizi veya profilinizi görüntülemesini engellemenize izin verse de, diğer kullanıcıları etkilemez. VSCO Premium APK indir, gizlilik sorunlarıyla ilgili endişeleriniz varsa doğrudan şirketle iletişime geçebilirsiniz. Bir destek sayfası, VSCO ile ilgili sorunları çözmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca sosyal ağlarınızda da resim yayınlayabilirsiniz. Bu sosyal ağlar, işinizi tanıtmanın ve takipçilerinizi oluşturmanın harika bir yoludur.

VSCO Premium APK indir, Instagram’dan farklı olarak, VSCO herhangi bir sosyal etkileşim sunmuyor, bu nedenle bir gönderiyi yorumlayamaz veya beğenemezsiniz. Birisi resminizi beğendiğinde, özel olarak bir bildirim alırsınız, ancak diğer kullanıcılara mesaj gönderemezsiniz. VSCO Premium APK indir, resimlerinizi başkalarıyla paylaşabilseniz de, diğer insanlarla etkileşim kurmanın tek yolu bir metin veya resim bağlantısı kullanmaktır. Görsellerinizi sosyal ağlarınız üzerinden VSCO’da arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar


En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

VSCO uygulamasını indirmek istiyorsanız bu amaç ile sitemizi kullanabilir ve uygulamayı indirebilirsiniz.

VSCO uygulamasının indirilebilmesi için gereken kullanılabilir depolama alanı 83 MB büyüklüğündedir.

VSCO uygulaması çeşitli fotoğraf arşivleri yapıp paylaşabileceğiniz bir sosyal medya platformudur.

VSCO uygulamasını sitemiz aracılığı ile ücretsiz olarak indirebilmeniz mümkündür.


Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478