Windows 11 İSO Türkçe İndir + Ücretsiz Yeni Sürüm İndir
e
sv
Windows 11 İSO Türkçe İndir

Windows 11 İSO Türkçe İndir

Windows 11 İSO Türkçe indir, Windows 11 ücretsiz İSO indir ve en yeni sürümünü indirmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri TürkçeİngilizceTüm Diller
 • ÜreticiMicrosoft
 • İşletim Sistemi Windows 11

Windows 11 İSO Türkçe indir, Windows 11’deki yeni Dosya Gezgini, basitleştirilmiş bir şeride ve güncellenmiş klasör simgelerine sahiptir. Windows 11 İSO Türkçe indir, aynı anda birden fazla uygulamayı simge durumuna küçültebilir, monitörleri takıp çıkarabilir ve görevleri hızla değiştirebilirsiniz. Yeni düğme, yeni klasörler ve belgeler için de çalışır. Taşma menüsü, sıkıştırma, seçim ve özellikler dahil olmak üzere çeşitli seçenekler sunar. Windows 11 İSO Türkçe indir, eski Klasör Seçenekleri iletişim kutusu kaldırıldı ve genişletilmiş ve daha akıllı sağ tıklama bağlam menüsü en yaygın seçenekleri gösteriyor.

Windows 11 İSO Türkçe indir, bu adımları takip ederek Windows 11’i bilgisayarınıza kurabilirsiniz. İlk olarak, Windows 11 görüntüsünü yükleyin. Windows 11 İSO Türkçe indir, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını kontrol etmeyecektir. Ardından, cihazınızın TPM 2.0 çalıştırıp çalıştırmadığını veya bir CPU ailesi veya modeli olup olmadığını kontrol etmeyecektir. Kurulduktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatabilir ve tüm yeni özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz. Ancak, Windows 11’in bilgisayarınızda yaptığı değişikliklerin farkında olun.

Windows 11 İndir İSO

Windows 11 indir İSO, güvenli bir işletim sistemi olarak tasarlanmıştır, bu nedenle UEFI güvenli önyüklemeyi destekleyen yeni bir işlemciye ihtiyacınız olacaktır. Windows 11 indir İSO, işletim sisteminin güvenliğini artıracaktır. Windows’un en son sürümü, bir Xbox Velocity Architecture SSD’niz olup olmadığını otomatik olarak algılar ve onu kurar. Önyükleme için UEFI yönteminin kullanılması, Güvenilir Platform Modülü 2.0 gibi en son güvenlik özelliklerini de etkinleştirecektir. Cortana, Windows’un varsayılan kurulumuna dahil olmasa da, Windows’un bu yeni sürümü hakkında daha fazla bilgi almak için onu Microsoft Store’dan indirebilirsiniz.

Windows 11 indir İSO, Windows 11’de oyun oynamak istiyorsanız, kurulum gerektirmeyen oyunu doğrudan görüntüden yükleyebilirsiniz. İşlem, Windows 10 özellik güncellemelerini yüklemekle hemen hemen aynıdır. Ayarlar > Güncelle’ye giderek Windows’un yeni sürümünü yükleyebilirsiniz. Yükleyici yeni işletim sistemini indirecek ve kuracaktır. Kurulum sırasında sabırlı olun. Windows 11 indir İSO, kurulumu bitirdikten sonra bilgisayarınızda çalışmaya devam edebilirsiniz. Kurulumu programlamanız gerekiyorsa, bunun için bir program oluşturabilirsiniz.


Windows 11 İSO İndir

Windows 11 İSO indir, Windows’un yeni sürümü, son sürümden büyük bir değişiklik olacak. Yuvarlak pencerelere ve geliştirilmiş bir uygulama sistemine sahip olacak. Windows 11 İSO indir, başlat menüsü ekranın ortasına yeniden düzenlendi. Başlat menüsü “bulutla çalışır” ve zamana ve içeriğe göre değişir. Insider Build’da başlat menünüzü ve görev çubuğunuzu özelleştirebilirsiniz. Hala erken bir önizleme, ancak birçok özelliğin o zamandan önce ortaya çıkmasını bekleyebilirsiniz.

Windows 11 İndir İSO

Windows 11 İSO indir, kullanıcıların işletim sisteminin önizleme sürümlerini yüklemelerine izin verir, ancak daha eski bir sürümden yükseltme yapıyorsanız en iyi sürümü en son sürümü yüklemektir. Windows 11 İSO indir, önceki sürümden yükseltme yapmanın birkaç yolu vardır. Örneğin, bilgisayarınızı güncellemek için Windows Mağazasını kullanabilirsiniz. Bu, Windows 10 kullanıcıları için ücretsiz olacak. Selefinde olduğu gibi, Windows 11 de herkes için ücretsiz olacak. İşletim sisteminin yeni sürümü için önerilen perakende satış fiyatı, mevcut sürümle aynıdır.

Microsoft Windows 11 İSO İndir

Microsoft Windows 11 İSO indir, Windows’un yeni sürümü düzeni biraz değiştirdi. Ortalanmış bir görev çubuğuna ve basitleştirilmiş bir widget çubuğuna sahiptir. Microsoft Windows 11 İSO indir, önceki sürüme benzeyen yeni bir arayüze sahiptir. Sonuç olarak, Windows 11 daha sezgisel ve kullanımı kolaydır. Ayrıca daha güvenlidir. Değişikliklere rağmen, Windows 10 hala çoğu işletme için tercih edilen işletim sistemidir. Çoğu masaüstü ve dizüstü bilgisayarla uyumludur ve hatta öncekinden daha hızlı çalışır.

Microsoft Windows 11 İSO indir, işletim sisteminin mevcut sürümünde bulunmayan çok sayıda yeni özellik sunar. Desteklenmeyen donanımlara Windows 11 yüklemek mümkündür, ancak Microsoft’un bunu garanti etmediğini bilmelisiniz. Microsoft Windows 11 İSO indir, işletim sistemi yalnızca desteklenen donanımlara kurulabilir. Desteklenmeyen bir cihaz çalıştırıyorsanız kritik güvenlik güncellemelerini almazsınız. Windows 11’i Media Creation Tool ile desteklenmeyen bir cihaza yükleyebilirsiniz, ancak çoğu bilgisayar için önerilmez.

Microsoft Windows 11 İSO indir, Windows 11’in arayüzü hala masaüstü ve görev çubuğunu içeriyor, ancak görev çubuğu özellikleri de değişti. Artık herhangi bir görev için dokunmatik ekranı kullanmak mümkün olmayacak, ancak yine de masaüstüne ve işletim sisteminin diğer bölümlerine erişebilirsiniz. Microsoft Windows 11 İSO indir, önceki sürümden farklı olarak, Windows 11, bilgisayarınızın yeniden başlatılmasını gerektirecektir. Yeni işletim sistemini kurmak için planlanmış bir güncelleme de planlayabilirsiniz. Süreç daha uzun sürecek olsa da, uzun vadede buna değecektir.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar


En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Windows 11, 5 Ekim 2021 tarihinde piyasaya sürülmüştür.

Windows 11 indirmek isteyen kullanıcılar sitemiz üzerinden yayınladığımız ilgili içeriğimiz üzerinden Windows 11 indirebilirler.

Windows 11 kurulumu için sitemiz üzerinde bulunan ilgili içerikleri ziyaret ederek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Windows 11, sitemiz indirhaydi.com üzerinden yüklenebilmektedir.

Windows 11, her yeni Windows sürümü gibi daha çok şeyi pratik hale getiren ve tasarım açısından iyileştirilmiş yeni bir Windows sürümüdür.


Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478