e
sv
Windows 8 İndir Ücretsiz

Windows 8 İndir Ücretsiz

Windows 8 indir ücretsiz - Windows 8 İso indir 64 bit ve 32 bit, Windows 8 32 bit indir, Windows 8 64 bit indir için sitemizi kullanın. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeTüm Diller
 • ÜreticiMicrosoft
 • İşletim Sistemi Windows 8

Windows 8 indir ücretsiz (Windows 8 ücretsiz indir) olarak birçok kullanıcının gerçekleştirdiği ve Windows 8 indir ücretsiz aramalarının yapıldığı bir işletim sistemi sürümüdür. Windows 10 çıkması ile güncel bir sürüm olmaktan çıkan Windows 8, birçok kullanıcının severek kullandığı ve daha eski olmasına rağmen birçok kullanıcının Windows 10’a tercih ettikleri bir sürümdür. Günümüzde de yüksek sayıda kullanıcı hala daha Windows 8 kullanmakta ve Windows 8 indir ücretsiz işlemini gerçekleştirmektedir.

Windows 8 indir ücretsiz olarak günümüzde de yapılmaya devam edildiği gibi bu işlemi gerçekleştiren kullanıcılar arasında Windows 10 kullanan kişiler de bulunabilir. Bunun nedeni yeni gelen özelliklerin beğenilmemesi ya da Windows 8’in daha kullanışlı olarak görülmesi olabilir. Aynı zamanda bilgisayarı eski kullanıcılar da işletim sisteminin sürümünü yükseltmek amacı ile Windows 8 indir ücretsiz işlemini gerçekleştirebilirler.

Windows 8 İso İndir 64 Bit ve 32 Bit

Windows 8 İso İndir 64 Bit ve 32 Bit

Windows 8 İso indir 64 bit ve 32 bit bilgisayarlar için çokça yapılan ve oldukça gerekli bir işlemdir. Windows 8 İso dosyası Windows’un ilk defa İso dosyası özelliğini kullandığı sürümdür ve birçok kullanıcının işini gören bir özellik olmuştur. İso dosyası ne diyecek olursanız bu dosya ile CD ya da DVD gibi veri depolarının içerisindeki verileri eksiksiz bir şekilde bilgisayarınıza aktarmanızı sağlamaktadır. Bu sayede özellikle CD ve DVD kullanımının azalması sonucunda çeşitli video ve fotoğrafları depolamak isteyen kullanıcılar oldukça mutlu olmuşlardır.


Windows 8 İso indir 64 bit ve 32 bit için yapan kullanıcılar özellikle CD ve DVD okuyucu bulma zorluğu yaşamaları gibi sorunlardan kurtulmuş ve saklamaları gereken verileri kolaylıkla eksiksiz bir şekilde bilgisayarlarına aktarmış oldular. Bu tür sıkıntılar ile karşı karşıya kalan kullanıcılar sahip oldukları DVD ve CD içerisinde bulunan verileri Windows 8 İso indir işlemi ile bilgisayarlarına aktarabilirler.

Windows 8 32 Bit İndir

Windows 8 32 bit indir işlemi de özellikle eski bilgisayarlarını Windows 8 sürümüne yükselten kullanıcılar tarafından gerçekleştirilmekte ve bilgisayara entegre edilmektedir. Bu kullanıcıların bilgisayarlarında bulunan işlemciler genellikle 32 bit ile uyumlu indirme işlemlerini destekler ve bu neden ile Windows 8 32 bit indir işlemini gerçekleştirirler.

Windows 8 32 Bit İndir

Windows 8 32 bit indir işlemini gerçekleştirmek ve 32 bit işlemciye sahip bilgisayarlarına Windows 8 yüklemek isteyen kullanıcılar sitemizi kullanarak bu işlemi gerçekleştirebilirler. Bu amaç ile yukarıda bulunan “Hemen İndir” butonunu kullanabilir ve Windows 8 32 bit indir işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Windows 8 64 Bit İndir

Windows 8 64 bit indir işlemi de sıklıkla gerçekleştirilen ve yeni bilgisayarlarında Windows 8 kullanmak isteyen kullanıcıların çokça sorguladıkları bir işlemdir. Bu kullanıcılar genellikle Windows 10 yerine Windows 8’i tercih ederler ve bilgisayarlarında bulunan işlemci 64 bit ile uyumlu olması nedeni ile Windows 8 64 bit indir işlemini gerçekleştirirler.

Windows 8 64 bit indir işlemini gerçekleştirmek ve Windows 8 kullanmak isteyen kullanıcılar sitemiz üzerinden Windows 8 indirebilir ve kullanmaya başlayabilirler. Bu amaç ile sayfanın en üstünde yer alan “Hemen İndir” butonunu kullanabilir ve Windows 8 64 bit indir işlemini gerçekleştirmeleri mümkündür.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Windows 8 kurulumunu başlatmanız ardından saat, klavye, bölge ve kişisel bilgiler ya da tercihleri yaparak devam etmeniz gerekmektedir. İlgili adımları yaparak kurulumu ilerletmeniz ardından Windows 8 lisans anahtarını girerek kuruluma devam etmeli ve ayarların tamamlanması ile kurulumu tamamlayabilirsiniz. Kurulum ardından ayarlarda özelleştirme ve gerekli düzenleri yapabilirsiniz.

Windows 8 indirmek adına sitemizi ziyaret edebilir ve ilgili paylaşımımıza göz atabilirsiniz. İçeriğimizde yer alan hemen indir butonu bu işlemi gerçekleştirmeniz amacı ile kullanılabilir.

Bu konu hakkında birçok karşılaştırma yapıldığı gibi iki tarafı da tercih eden çokça kullanıcı bulunur. Windows 10 daha güncel olması ve yeni alınan bilgisayarlara kurulması nedeni ile çok daha fazla kullanıcısı bulunması yanında Windows 8 hakkında ki görüşleri olumlu olan ve Windows 10 kullanım sürecinde zorlanan kullanıcılar Windows 8 indirmeye karar verebilir. Fakat bu karşılaştırma da üstün bir taraf bulunamaz ve gösterilmesi yanlış olur.

Windows 8 indirmek isteyen kullanıcıların sitemiz üzerinden 32 bit ya da 64 bit ile uyumlu şekilde Windows 8 indirebilmeleri mümkündür.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478