e
sv
WWE 2K20 İndir

WWE 2K20 İndir

WWE 2K20 indir - WWE 2K20 APK indir, WWE 2K20 PC indir için sitemizi ziyaret edebilir ve kullanabilirsiniz. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeTüm Diller
 • ÜreticiHB Studios, Visual Concepts
 • İşletim Sistemi Windows Xbox OnePlaystation 4

WWE 2K20 indir, modern bir WWE hayranı olmak, genellikle iyinin altında gömülü olan çekirdeklerin tadını çıkarmak için WWE 2K20 indir, çok fazla kötülüğe katlanmayı gerektirir. Çoğu hırslı kişi, örneğin büyük bir güreş maçının bazen onu öngören korkunç, saçma sapan sunuculuk ile karşılaşacaklarından hemfikirdir. WWE 2K20 indir, çok fazla çöpü tolere etmeye şartlanmış bir hayran kitlesinden aynı düzeyde bağışlanma talep ediyor; ancak, eksiklikleri göz ardı edilemeyecek kadar ciddidir. İster yıllarca girişleri rahatsız eden kusurlu oynanıştan muzdarip olsun, isterse sayısız teknik hataya katlansın, WWE 2K20 oynamak , bir Hell in the Cell maçının tamamlanmadan sonuçlanması kadar tatmin edici hissettiriyor.

WWE 2K20 indir, deneyimi iyileştirmeyi amaçlayan yeni ince ayarlara rağmen sezgisel olmayan bir karmaşa olmaya devam ediyor. Örneğin, üçgen/Y düğmesinin tersine çevrilmesi, büyük bir düzenlemeye ihtiyaç duyan oyun mekaniklerine müdahale etmek için oldukça yetersizdir. WWE 2K20 indir, temel sorun, oyunu kendi iyiliği için fazla karmaşık hale getiren ezici bir sistem katmanında yatmaktadır. Gönderimlerde hâlâ eğlenceli olmayan ve bir bekletme uygulama veya bir beklemeden kaçma hissini yakalayamayan, kendilerine bağlı çeşitli anlamsız mini oyunlar var. Hareketler ve animasyonlar onlara ağır geliyor. Komut girişleri, hareketlerin bir dakika aniden kesilip bir sonraki dakika hiçbir şey yapılmamasıyla tutarsız görünüyor. Eylemleri istenen açıda gerçekleştirmek, gereğinden fazla çaba gerektirir. Günümüzün ring içi ürünü net, hızlı ve yüksek etkili; 2K20Güreşi Bray Wyatt’ın çenesi kadar pürüzsüz.

WWE 2K20 APK İndir

WWE 2K20 APK indir, bu tatsız oynanış, WWE 2K20’nin sunduğu her şeyi mahvediyor. Karışık etiket eşleşmeleri gibi yeni eklemeler, gerçekten oynamanız gerektiğini anlayana kadar kulağa harika geliyor. Roman Reigns’i merdiven benzeri Towers modunun kişiselleştirilmiş bir versiyonundan geçirmek, tüm yanlış nedenlerle göz korkutucu geliyor. WWE 2K20 APK indir, tüm deneyimi sekteye uğratıyor ve bu, bu girişin iyi belgelenmiş teknik sorunlarına bile dokunmuyor. Eğlenceli, oyunu bozan hatalar, sosyal medyanın inandığınız kadar sık ​​meydana gelmese de (bu incelemede büyük bir felaket yaşanmadı), yine de daha küçük ama yine de çileden çıkaran hıçkırıklar ve zayıf grafiklerle karşılaşacaksınız .


WWE 2K20 APK İndir

WWE 2K20 APK indir, yinelenen bir sorun, mini oyunun donmasıyla ilgiliydi, bu da size bir sayıma, hatta bir maçın tamamına mal oldu. Hakemler bazen pinfall’ları hiç saymazlar. AI rakipleri bazen maçın ortasında tamamen kapanır ve hızlı bir yumrukla sıfırlanana kadar pasif bir şekilde etrafta dururlar. Nesneler ve karakterler düzenli fizik nöbetlerine girer. WWE 2K20 APK indir, bir kez çevrimiçi bir maç için sıraya girerken sert bir kilitlenme meydana geldi. Arka bahçe güreşi, WWE 2K20’den daha fazla cilaya sahiptir ve her yanlış zamanlama hatasıyla daha az komik ve daha fazla kafa sallar hale gelir.

WWE 2K20 PC İndir

WWE 2K20 PC indir, genel olarak sunum da önemli bir darbe aldı. Güreşçi modelleri, özellikle yüzler, yönetim kurulu genelinde hayal kırıklığı yaratıyor. Sadece birkaçı gerçekten korkunç olarak kabul edilebilirken – Edge ve The Rock özellikle akla geliyor – çoğu, üçlü A, bire bir modeller yerine güreşçilerin şöyle bir Süperstar Yarat sürümleri gibi görünüyor. WWE 2K20 PC indir, saç berbat görünüyor ve kızgın, duyarlı bir varlık gibi davranmaya meyillidir. Sakallar ve diğer yüz tüyleri ya boyanmış ya da yüzlere yapıştırılmış görünüyor. Birden fazla yaş tekrarına sahip süper starlar, sadece farklı saç varlıklarıyla aynı yüz modellerini açıkça kullanıyor. Bu kısayollar , 2K20’nin birinci sınıf hissini çalar.

WWE 2K20 PC indir, ambalajına gösterilen özen ve detaylara gösterilen özen nedeniyle bu yılki Vitrin’de parlak bir külçe bulunabilir. Tarihi mod, WWE’nin Dört Atlı Kadını-Charlotte Flair, Becky Lynch, Bayley ve Sasha Banks’in kariyerlerini ve Kadın Devrimi’nin yükselişini belgeleyen takdire şayan bir iş çıkarıyor. Oynanış bir yana, NXT’den ana kadroya kadar dörtlü takımın en önemli maçlarını yeniden yaşamak eğlenceli. Dört bayanla birlikte video paketleri ve oturma anlatımları, WWE’nin son yarım on yılın en iyi girişimlerinden birini harika bir şekilde vurguluyor. Bununla birlikte, modun ikinci yarısı aceleye getirilmiş gibi görünüyor. WrestleMania 33, 2017’nin dışında büyük ölçüde parladı. WWE 2K20 PC indir, ayrıca SummerSlam 2018’deki Smackdown bayanlar şampiyonluk maçı, kapak yıldızı Becky Lynch’in yıldız kazanma maçı olmasına rağmen şaşırtıcı bir şekilde oynanamaz durumda.. Ne olursa olsun, oyun ne zaman olursa olsun ve güreşe katlanabiliyorsanız, Showcase oynanabilir bir Amerikan güreşi oyununun yeni bir örneğini sunuyor.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

WWE 2K20 oyununu sitemiz üzerinde yer alan ilgili içeriğini kullanarak indirebilirsiniz.

WWE 2K20 oyununa sitemiz üzerinden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

WWE 2K20 oyununun indirilebilmesi için gereken kullanılabilir depolama alanı boyutu 50 GB büyüklüğündedir.

WWE 2K20 oyunu HB Studios ve Visual Concepts tarafından geliştirilmiş aynı zamanda 2K tarafından da yayıncılığı yapılmıştır.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478