e
sv

Xbox Games Pass Mayıs 2022’de Olacak Oyunlar Açıklandı

Xbox Games Pass Mayıs 2022'de Olacak Oyunlar Açıklandı
avatar

indirhaydi

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Xbox Games Pass Mayıs 2022 oyunları açıklandı, son dakika etiketi kullanılarak paylaşılan habere göre Mayıs ayında yeni 6 oyun Xbox Game Pass’a eklenecek. Bazı oyunlar konsola bazı oyunlar ise PC’ye geldi. Xbox Game Pass’a eklenecek oyunlar genellikle bir iki hafta önce resmi bir bildiri şeklinde yayınlanır, bu sistem aynı şekilde devam etmektedir. Yeni eklenecek oyunlar birçok kişi tarafından beğenilmiş ve taktir edilmiştir, alt taraftan yeni eklenecek oyunları öğrenebilir ve oyunların tarihi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 • 5 Mayıs 2022 – Citizen Sleeper (Konsol)
 • 5 Mayıs 2022 – Trek to Yomi (Konsol ve PC)
 • 27 Mayıs 2022 – Pac-Man Museum+ (Konsol ve PC)
 • 26 Mayıs 2022 – Sniper Elite 5 (Konsol ve PC)
 • 24 Mayıs 2022 – Hardspace: Shipbreaker (PC)
 • 10 Mayıs 2022 – Eiyuden Chronicle: Rising (Konsol ve PC)

Birbirinden güzel ve farklı oyunlar Mayıs ayı içerisinde açıklanan tarihlerde Xbox Game Pass’a özel olarak eklenecektir. Şimdi oyunların hikayesi ve tarihi hakkında kısa bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Citizen Sleeper

Çok kısa bir zaman içerisinde 2022 yılında yayınlanacak bir tür macera oyunudur. Citizen Sleeper 5 Mayıs 2022 tarihinde dünya çapında Steam ve Epic Games gibi ünlü oyun platformları üzerinde yayına sokulacaktır. Bu platformlar üzerinden oyunu satın alabilir ve oyun hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Oyunun beta sürümü birçok oyun inceleme sitesi tarafından incelenemiş ve geçerli not almıştır.

Citizen Sleeper Fiyatı: Bilinmiyor

Trek to Yomi

Önümüzde ki günlerde yayınlanacak olan Trek to Yomi oyununun türü aksiyon – macera olarak açıklanmıştır. Oyun adının Türkçe karşılığı ise Yomi’ye Yolculuk olarak çevirilmiştir. Sinematik sunum, heyecan verici müzikler, dramatik sahneler ve akıcı hikaye anlatımı ile birçok oyun inceleme sitesinden geçerli not alan Trek to Yomi çıkacağı günü heyecanla bekletmektedir.

Trek to Yomi Fiyatı: 45,00 ₺

Pac-Man Museum+

Pac-Man Museum+ oyunu bir tür derleme ve labirent oyunudur. Çocuk oyunları arasında en beğenilen ve en zevkli oyunlardan bir tanesi olan Pac-Man Museum+ oyunu Mayıs ayı içerisinde Xbox Game Pass’a ekleneceği duyurulmuştur. Oyun vakit geçirmek veya çocuk eğitimi için en iyi oyunlardan bir tanesidir. Birçok kişi çocukları için oyun indirmek istediği zaman bu oyunu tercih etmektedir.


Sniper Elite 5

Sniper Elite 5 oyunu açıklanan listede en çok dikkat çeken oyundur. Aksiyon ve macera türünde ki bu oyunda birçok Sniper hareketlerini gerçekleştirebilirsiniz. Oyun piyasaya sürüldükten sonra en çok talep gören ve en çok ilgi görecek olan oyun olması beklenmektedir. Steam üzerinde satışa sunulacak oyunu ilk hafta satın alarak indirimlerden faydalanabilirsinzi. Sniper Elite 5 oyununda gerçekçi grafikler, silah sesleri, canlandırmalar, sinematikler ve daha fazlası ile tam donanımlı bir oyun olması bekleniyor! Sniper Elite 5 oyunu hakkında geniş bir inceleme ve rehber kısa bir zaman sonra sitemizde yayınlanacaktır.

Sniper Elite 5 Hikayesi: Amerika Birleşik Devletleri, gizli bir operasyon için profesyonel nişancı Karl Fairburne ile iletişim kurar. Amaç ise Nazi Almanyası’nın gizli bir projesini ortaya çıkararak deşifre etmektedir! Operasyonun adı ise Kraken Operasyonu olarak tarihe geçecektir.

Sniper Elite 5 Fiyatı: 549,90 ₺

Sniper Elite 5 Deluxe Fiyatı: 749,90 ₺

Oyunun fiyatı Türkiye şartlarına göre her ne kadar yüksek bir rakam olsa da, bu fiyata değecek gibi görünüyor! Oyun çıktıktan kısa bir süre sonra Türkiye pazarı için indirim yapılması beklenmektedir.

Hardspace: Shipbreaker

Bir tür simülasyon oyunu olan Hardspace: Shipbreaker oyununda gemileri kurtararak insalara geçmişten geleceğe dönme konusunda yardımcı oluyorsunuz. Bulmacaları nasıl çözeceğiniz veya bulmacalar karşısında nasıl bir taktik geliştireceğiniz tamamen size kalmış bir durum, şimdi bulmcalar için stratejinizi belirleyin ve insanlığı kurtarmada yardımcı olun!

Hardspace: Shipbreaker Fiyatı: 119,99 ₺

Eiyuden Chronicle: Rising

Eiyuden Chronicle: Rising oyunu bir tür macera ve aksiyon türünde ki oyundur. Eiyuden Chronicle: Rising oyunu ilk çekici olmasının yanı sıra sürükleyici ve arkadaşlarınızla beraber oynayabileceğiniz en güzel oyunlardan bir tanesidir. Oyun Steam üzerinde 10 Mayıs 2022 tarihinde erişime açılacaktır, Steam sayfası üzerinde herhangi bir fiyat belirlemesi bulunmadığı için oyunun fiyatı hakkında bilgi bulunmamaktadır.

Eiyuden Chronicle: Rising Fiyatı: Bilinmiyor

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli] }
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478