Xbox Games Pass Oyunları Nelerdir?

Xbox Games Pass oyunları nelerdir? Son dönemlerde en çok merak edilen konulardan bir tanesidir, bu yazımız da sizlere en popüler ve en ünlü Xbox Games Pass oyunları hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Tüm Xbox Games Pass oyunlarını buraya yazmamız mümkün olmadığından dolayı en popüler ve en ünlü olanları listeleyeceğiz.

2022 Xbox Games Pass Oyunları Listesi:

En popüler ve en çok oynanan Xbox Games Pass oyunları bunlardır. Tüm oyunlarını incelemek için xbox.com resmi İnternet sitesine gidebilirsiniz. Xbox Game Pass üzerinde 400’den fazla oyun bulunduğundan dolayı tüm oyunları buraya eklememiz mümkün değildir.

Xbox Game Pass PC Oyunları Nelerdir?

Xbox Game Pass PC oyunları olarak en ünlü oyunlar NBA 2K22 ve Battlefield serisidir. Dünyanın en iyi oyunları arasında yer alan bu oyunları Xbox Game Pass sayesinde çok uygun fiyatlarla oyanayabilirsiniz. Xbox Game Pass’a her ay yeni oyunlar ekleniyor bundan dolayı da birçok kişi tarafından yapılan haberler sayesinde sürekli olarak gündemde kalmayı başarıyor. Sitemiz üzerinde bulunan “Haberler” bölümünden her ay Xbox Game Pass’a eklenen ücretsiz oyunları takip edebilirsiniz, bu sayede sevdiğiniz oyun Xbox Game Pass’a geldiği zaman oynamaya başlayabilirsiniz.

Bu yazımız da sizlere Xbox Game Pass oyunları hakkında detaylı bilgiler verdik, daha fazlası için indirhaydi.com üzerinde bulunan haberlerimizi inceleyebilirsiniz. Xbox Game Pass 2022 Mayıs oyunları için cümlenin üzerine tıklayabilirsiniz.


Yorum yapın