Zoom İndir Ücretsiz - Zoom US Meeting İndir Türkçe 2022
e
sv
zoom indir ücretsiz

Zoom İndir Ücretsiz

Zoom indir ücretsiz, Zoom US indir, Zoom meeting indir ve Zoom Türkçe indirmek için şimdi indirhaydi.com sitesini ziyaret edin. • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri TürkçeİngilizceTüm Diller
 • ÜreticiZoom Video Communications
 • İşletim Sistemi WindowsAndroidİOSmacOSLinux

Zoom indir ücretsiz ve Zoom meeting indir için şimdi en iyi uygulama indirme sitesi olan indirhaydi.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Zoom canlı ders indir ve Zoom.us Türkçe indir araması Koronavirüs salgının yayılmasından sonra bir hayli popüler olmuştur. Zoom uygulaması Koronavirüs döneminden önce pek fazla bilinmiyor ve şirketler hariç hiçbir kişi tarafından kullanılmıyordu. Fakat Koronavirüs salgının yayılmasından sonra eve kapanan insanlar ve çalışanlar işlerini İnternet üzerinden yürütmek zorunda kaldı, bu dönemde İnternet uygulamaları, filmleri ve araçları milyonlarca defa indirildi ve kullanıldı. Zoom uygulaması da bunlardan en fazla popülerlik kazanan ve en çok kullanılan uygulama oldu. Özellikle okulların kapanmasından sonra öğretmenler ve öğrenciler derslerini Zoom üzerinden canlı bir şekilde yapmaya başladı, bundan dolayı milyonlarca öğrenci ve öğretmen Zoom uygulamasını indirdi.

Zoom programı indir işlemini yaptıktan sonra bazı kayıt ve giriş yönergeleri bulunmaktadır. Bu yazımız da sizlere Zoom uygulamasına nasıl kayıt olunacağı ve nasıl giriş yapılacağı hakkında da detaylı bilgiler vereceğiz. Zoom uygulaması ilk olarak 2012 yılının Eylül ayında Çin kökeni bulunan Amerikalı iş adamı Eric Yuan tarafından kuruldu ve piyasaya sürüldü. Koronavirüs salgınına kadar çok büyük kitleler tarafından kullanılmayan bu uygulama, Koronavirüs salgınından sonra büyük bir patlama yaşadı ve hisseleri inanılmaz derecede arttı.

Zoom Meeting İndir

Zoom meeting indir uygulaması ücretli ve ücretsiz olarak iki farklı paket barındırmaktadır. Genel olarak çoğu kişi ücretsiz paketini kullansa da büyük şirket ve kurumlar Zoom meeting uygulamasının ücretli paketini kullanmaktadır. Video konferans programları arasında en popüler ve en çok kullanılan uygulamalardan bir tanesi şuan Zoom uygulamasıdır. Koronavirüsten sonra sadece Zoom meeting uygulaması değil canlı video konferans uygulamaları büyük bir sükse yaşamıştır. Zoom meeting uygulamasının ücretli ve ücretsiz paket özelliklerini alt taraftan öğrenebilirsiniz.

Zoom Meeting Ücretsiz Plan:

Fiyat: Ücretsiz

 1. Toplantı düzenleme (En Fazla 100 Katılımcı)
 2. En fazla 40 dakikaya kadar grup toplantısı
 3. Grup sohbeti ve birebir özel sohbet özelliği
 4. 30 Saat süre sınırı ile toplantı başına bire bir toplantı

Zoom Meeting Pro Plan + (Ücretsiz Planın Tüm Özellikleri):

Fiyat: Yıllık 139,90 €

 1. Sosyal Medya Akışı
 2. 1 GB Bulut Kaydı
 3. En fazla 100 katılımcı ile toplantı
 4. 30 Saate kadar grup toplantısı

Zoom Meeting Business Plan + (PRO Planın Tüm Özellikleri):

Fiyat: Yıllık 189,90 €

 1. En fazla 300 katılımcı ile toplantı
 2. Çoklu oturum açma özelliği
 3. Şirketleri markalama
 4. Kayıt dökümü
 5. Yönetilebilen etki alanları

Yukarıda sizlere Zoom Meeting planları hakkında bilgiler verdik, eğer bu planlar sizlere göre değilse Zoom Meeting Enterpise paketini kullanarak direkt olarak Zoom satış temsilcileri ile görüşme yapabilir ve daha yüksek paket talep edebilirsiniz.

Zoom US İndir

Zoom US indir tamamen ücretsiz bir şekilde sitemiz üzerinden gerçekleşmektedir. Zoom US uygulamasını Windows, İOS, Android, macOS ve Linux işletim sistemlerine tamamen ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Zoom US uygulaması Koronavirüs salgınından sonra popüler olduğundan dolayı kendini çok fazla geliştirmiştir ve yeni özellikler eklemiştir. Şuan dünyanın en çok kullanılan toplantı ve video konferans uygulaması olarak listelenmiştir. Google Play Store verilerine göre Zoom US uygulaması 500 milyondan fazla indirilmiş ve 3 milyondan fazla kişinin yapmış olduğunu oylama ile 4,4 puan ortalamasına ulaşmıştır.

Zoom US yukleZoom US yükleme için yukarıda bulunan “Hemen İndir” ve “İşletim Sistemleri” butonlarını kullanabilirsiniz. Zoom US uygulamasını indirirken veya kurulum esnasında herhangi br sorun ile karşılaşırsanız lütfen yorumlarda bizlere belirtiniz. Zoom US indir gezginler içinde yine yukarıda bulunan Zoom US indirme bağlantılarını kullanabilirsiniz.

Zoom US uygulamasında bazı ücretli ürünlerde bulunmaktadır, bu ürünlerin fiyatları 14,99 € ile 229,90 € arasında değişiklik göstermektedir. Tabi ki bu ürünleri almak zorunlu değildir, almak isteyen kullanıcılar için ayrı bir sayfada gösterilmektedir. Zoom US uygulamasına kayıt olduktan sonra uygulamaya hiçbir ücret ödemeden sınırsız bir şekilde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.


Zoom Yükle

Zoom yükle işlemini yaptıktan sonra işletim sistemine göre değişen kurulum talimatları bulunmaktadır. Bu kurulum talimatlarına en alt tarafta bulunan “Zoom Nasıl Kurulur?” adlı başlıktan ulaşabilirsiniz. Zoom uygulamasına alternatif bazı uygulamalarda bulunmaktadır, bunlara bir kaç örnek verecek olursak; Skype, Microsoft Teams ve Google Hangout Meet uygulamalarıdır, fakat Koronavirüs salgınından sonra bu uygulamalar yerine daha yeni bir uygulama olan ve kullanımı daha kolay olan Zoom uygulaması damga vurmuştur. Şuan dünya üzerinde Zoom uygulaması, Microsoft Teams ve diğer Google toplantı uygulamalarından daha fazla kullanılmaktadır. Zoom uygulamasının yükselişi her ne kadar biraz şans olsa da kendini çok fazla geliştirmiş ve yeni özellikler ekleyerek kullanıcıların işlerini kolaylaştırmışlardır.

Zoom ayrıca güvenliğe de çok fazla önem vermektedir. Zoom uygulamasının güvenliğe de önem vermeleri zorunludur, çünkü büyük şirketler Zoom uygulamasını kullanmaktadır ve toplantı yaparken bilgilerin çalınmasını veya yayınlanmasını kimse istemez. Zoom uygulamasını hayatınızın hemen hemen her anında kolayca kullanabilirsiniz. Telefon, bilgisayar veya laptop gibi teknolojik aletlere yüklenebilen bu ücretsiz uygulamayı şimdi indirhaydi.com üzerinden yükleyerek bizlere destek olabilirsiniz!

Zoom Türkçe İndir

Zoom Türkçe indir araması Türkiye üzerinde Koronavirüs salgınının yayılması ve kapanmaya gidilmesi ile birlikte bir hayli yükselişmiştir. Zoom uygulamasını yüklemek zorunda kalan öğrenci ve öğretmenler arama motoru üzerinde Zoom Türkçe indir (Zoom ındır) Aramasını yaparak Zoom uygulamasını indirmektedir. Zoom uygulamasını Türkçe ve güncel bir şekilde indirmek isteyen birçok kullanıcı genellikle indirhaydi.com sitesini tercih etmektedir. Sizlerde sitemizi tercih ederek Zoom Türkçe indirme işlemini hızlı ve başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Zoom Türkçe indirme sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız alt kısımda bulunan yorumlardan Zoom ile ilgili yaşadığınız hata ve sorunları belirtebilirsiniz.

Zoom Türkçe indir hakkında sizlere detaylı bilgiler verdik, şimdi alt taraftan Zoom programı indirme ve Zoom uygulaması indirme hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Zoom uygulaması en çok Android ve Windows işletim sistemleri üzerinde kullanılmaktadır.

Zoom Programı İndir

Zoom programı indir araması genellikle Microsoft Windows işletim sistemini kullanan kullanıcılar tarafından yapılmaktadır. Zoom programını ücretsiz ve Windows işletim sistemine uyumlu bir şekilde indirmek isteyen kullanıcılar indirhaydi.com sitesini tercih etmektedir. Zoom programını Microsoft Windows işletim sistemine indirmek için yukarıda bulunan “İşletim Sistemleri” butonuna basarak gerçekleştirebilirsiniz. Yukarıda ki işletim sistemleri butonundan sadece Microsoft Windows işletim sistemine değil birçok farklı işletim sistemine Zoom programını ücretsiz bir şekilde indirhaydi.com farkı ile indirebilirsiniz.

Zoom programı indir işlemini yaptıktan sonra kayıt olmak ve giriş yapmak için sitemiz üzerinde “Zoom Programı Giriş Yapma” ve “Zoom Programı Kayıt Olma” kelimelerini aratarak ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz. Şimdi alt taraftan Zoom uygulaması indirme hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Zoom Uygulama İndir

Zoom uygulama indir için İOS ve Android işletim sistemleri bulunmaktadır. Zoom uygulaması en çok kullanılan mobil işletim sistemleri olan Android ve İOS işletim sistemleri üzerinde çalışmaktadır. Bu iki işletim sisteminden herhangi birini kullanıyorsanız Zoom uygulamasını sitemiz üzerinden istediğiniz işletim sistemine güvenilir ve ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Zoom uygulaması İOS işletim sistemine göre Android işletim sisteminde daha yaygın halde kullanılmaktadır. Bunun sebeplerinden bazıları da Android işletim sisteminin İOS işletim sistemine göre çok daha fazla kullanıcısı olmasından kaynaklanmaktadır. İOS işletim sistemi sadece Apple’nin çıkardığı telefonlara özel olurken Android işletim sistemi birçok telefon markası tarafından kullanılmaktadır.

Zoom uygulama indirme hakkında sizlere detaylı bilgiler verdik, şimdi alt taraftan Zoom uygulamasının nasıl kurulacağı hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Zoom Nasıl Kurulur?

Zoom Nasıl Kurulur: Sitemiz üzerinden Zoom uygulamasını indirdikten sonra birçok kullanıcı bu soruyu sormaktadır. Zoom uygulamasının nasıl kurulacağı hakkında bilgi sahibi olmak ve Zoom uygulamasını hatasız bir şekilde kurmak için alt tarafta hazırlanan “Zoom Kurulum Rehberi” adlı başlığı inceleyebilirsiniz. Bu başlık altından Zoom uygulamasının kurulumu hakkında bilgi sahibi olabilir ve uygulamayı istediğiniz işletim sistemine kurabilirsiniz.

Zoom Kurulum Rehberi:

 1. Yukarıda bulunan “Hemen İndir” butonundan uygulamayı indirin.
 2. Daha sonra indirilen Zoom.exe adlı programı çalıştırın.
 3. Karşınıza çıkan seçeneklerden “Devam Et” seçeneğine tıklayın.
 4. Zoom uygulamasının kurulacağı konumu seçin ve kurulumu tamamlayın.
 5. Zoom uygulamasını yönetici olarak başlatıp kullanabilirsiniz.

Bu yazımız da sizlere Zoom hakkında detaylı bilgilendirmeler verdik, daha fazlası için lütfen indirhaydi.com sitesini icelemeyi unutmayın.

Devamını OkuGizle
 • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • +Tamamen ücretsiz ve kolay kulanım
 • +Basit arayüz tasarımı ve Türkçe dil desteği
 • +Ücretsiz hesap özelliği ve planı
 • +Yüksek seviyede güvenlik önlemi
 • Editörün Olumsuz İzlenimleri
 • -Bağlantı ve İnternet sorunları
 • -Hesap açma ve giriş yapma sırasında ara sıra bağlantı sorunları
 • -Bazı işletim sistemlerine uyumlu değil
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar


En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Zoom, bir tür toplantı ve video konferans uygulamasıdır. Koronavirüs salgınının etkisi ile popüler olmuş ve milyonlarca kişi tarafından indirilmiştir. Zoom uygulaması şuan en popüler video konferans uygulamaları arasına yer almaktadır. Uzun süredir bu listede yer alan Zoom uygulaması şuan zirveyi açık ara farkla kazanmıştır.

Zoom uygulamasını indirmek ve detaylarını öğrenmek için şimdi indirhaydi.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Birçok kişi Zoom indirmek için en iyi uygulama indirme sitesi olan indirhaydi.com sitesini tercih etmektedir.

Bilgisayara Zoom indirmek isteyen birçok kullanıcı bulunmaktadır fakat birçoğu nasıl indirileceği hakkında bilgi sahibi değildir. Bilgisayara Zoom indirmek için sitemizi kullanabilirsiniz.

Zoom kurulum rehberi ve ayrıntıları için şimdi indirhaydi.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478