e
sv

Zoom Nasıl Kullanılır?

zoom kullanımı
avatar

indirhaydi

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Zoom nasıl kullanılır sorusu birçok kişi tarafından sorulmaktadır, bu yazımızda bizde sizlere Zoom kullanımı hakkında detaylı bilgilendirmeler ve talimatlar vereceğiz. Zoom kullanımı her ne kadar basit ve kolay olsa da bazı kişiler kullanımını bilmemektedir ve İnternet üzerinde Zoom nasıl kullanılır? Tarzında aramalar yapmaktadır. Zoom uygulaması aslında özelleştirilebilecek veya sosyal medya gibi kullanılabilecek bir uygulama değildir, bizim hayatımıza Koronavirüs etkisi ile girmiş bir video konferans uygulamasıdır. Zoom indirmek için sitemiz üzerinde bulunan programlar kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Zoom Kullanımı Rehber ve En Basit Yolları

Zoom kullanımı basit ve hızlıdır fakat yukarıda da belirttiğimiz gibi bazıları kullanımı konusunda sıkıntı yaşamaktadır. Şimdi sizlere Zoom kullanımı kısa ve detaylı bilgilendirmeler vereceğiz. Bu bilgileri inceleyerek Zoom kullanımı hakkında biraz da olsa bilgi sahibi olabilirsiniz.


 1. Zoom Nasıl Kayıt Olunur: Zoom uygulamasına kayıt olmak için zoom.us İnternet sitesini kullanabilir veya telefonunuza mobil uygulamasını indirerek direkt olarak kayıt olabilirsiniz. Zoom uygulamasına kayıt olurken ilk başta sizlere doğum tarihi sorulacaktır, bu soruyu yanıtladıktan sonra e-posta adresinizi girerek kaydı tamamlayabilirsiniz. E-posta adresinize gelen onay bağlantısına tıklayarak şifrenizi belirleyebilir ve hesabınızı aktif edebilirsiniz.
 2. Zoom Nasıl Giriş Yapılır: Giriş yapmak için yine zoom.us sitesini veya uygulamasını kullanabilirsiniz. Zoom uygulaması giriş sırasında bizlere şu seçenekleri sunmaktadır; Facebook, Apple, Google, SSO ve e-posta / şifre ile giriş. Bu seçeneklerden bir tanesini seçerek uygulamaya giriş yapabilirsiniz.
 3. Zoom Kamera Ayarları Nasıl Yapılır: Kamera ayarlarını değiştirmek veya güncellemek için sırasıyla Zoom > Sağ Üst Profil > Ayarlar > Ses ve Video ayarları, bu talimatları takip ederek kamera ayarlarınızı değiştirebileceğiniz sayfaya gelebilirsiniz. Buradan ses ve kamera ayarlarınızı hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz.
 4. Zoom Profil Fotoğrafı Nasıl Değiştirilir: En basit işlemlerden bir tanesidir, profil fotoğrafını değiştirmek için profil resminizin üstüne bir kere tıklayarak istediğiniz profil fotoğrafını galeri veya bilgisayardan seçebilirsiniz.

Zoom uygulaması nasıl kullanılır hakkında sizlere detaylı bilgiler verdik, daha fazlası için lütfen sitemizi incelemeyi unutmayınız. Birçok kişi Zoom hakkında bilgi almak için indirhaydi.com sitesini tercih etmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekliSORULAR (SSS)

Zoom kullanımı en basit işlemlerden bir tanesidir, fakat bazı kişiler Zoom uygulaması hakkında bilgi sahibi olmadığı için kullanımı konusunda sıkıntı yaşamaktadır. Zoom temel kullanım rehberi için şimdi sitemizi ziyaret edebilir ve Zoom uygulamasının temel kullanımı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Zoom kullanımı çok kolay ve basittir. Zoom kullanımı hakkında sizler için hazırlanan rehberi incelemek ve Zoom kullanımını öğrenmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Zoom bir tür video konferans ve toplantı uygulamasıdır. Zoom rehberini incelemek için şimdi indirhaydi.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Zoom ayarlarının nasıl yapılacağını öğrenmek ve detaylı Zoom rehberi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478